Bolesť pravej nohy

marinko1988
2. júl 2022

Prosim poradte ak mal niekto skúsenosť ....presla som si ivf ....úspešne ...no skoro po mesiaci som potratila koli hematomu ktorí sa mi urobil....a moj problem je bolest pravej nohy nie litko ale stehno...a okolo kolena na zadnej časti ...bolest taka ze neviem chodit ..no ked sa rozhodim.tak je vsetko ok.....ako náhle si sadnem a chcem sa postavit zase ta bolest ....picham pi injekcie nq zriedenie krvy ...no neviem nemam šajnu co ro moze byt uz som premýšľala aj nad trombozov

joesvk
2. júl 2022

Trombóza by bolela stále rovnako. Toto vyzerá ako klasický ischias. Teda chrbtica.

marinko1988
autor
2. júl 2022

@joesvk ano? Hm....tak teda ist k doktorovy ? Ci?

kamoska_z_konika
3. júl 2022

@marinko1988 skúsiť lekára pripadne fyzioterapeuta

marinko1988
autor
3. júl 2022

@kamoska_z_konika dakujem asi zájdem k doktorovi ach....myslela som si ze mam len dajaku zrazeninu ...ale ro bude asi nieco vaznejsie :(

kamoska_z_konika
3. júl 2022

@marinko1988 treba ísť aby to náhodou nemalo pokračovanie...s nohami nie je sranda...nemala som to co ty ale 1 nerv mi tlačil v krízovej časti keď som mala 25 a spôsobil mi uplnu necitlivost veľkého prstu na nohe

marinko1988
autor
3. júl 2022

@kamoska_z_konika fuhha :( tak to mi je luto

joesvk
3. júl 2022

K obvodnému. Ten buď sa pokúsi sám to poriešiť, alebo ťa pošle k neurológovi.

marinko1988
autor
3. júl 2022

@joesvk budem musieť ist...ale nechapem ak som celý den na nohách v pohybe bolest necítim ako náhle si sadnem a postavím sa tak bolest ne taka ....:(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre