Pocti na zvracanie a pichanie v podbrušku. Čím môže byť spôsobený môj stav?

Zodpovedané
12. feb 2023

Dobrý deň,

mám pocit na vracanie, pichá ma v podbrušku a niekedy sa mi zatočí hlava. Zdá sa mi, že mám hlavu úplne studenú a som celá bledá. V skutočnosti mám normálnu farbu. Menštruácia mi meškala skoro mesiac a bola úplne slabá. Robila som si preto aj tehotenský test, ale vyšiel negatívny.

Čím môže byť spôsobený môj stav?

Ďakujem

Dobrý deň,

problémy môžu súvisieť aj s meškajúcou menštruáciou. Ak pretrvávajú stále ťažkosti aj po menštruácii, tak je potrebné ísť za Vašim lekárom, ktorý Vás vyšetrí.

Bolesti v podbrušku môže spôsobiť aj infekcia močových ciest.

Slabosť môže súvisieť s anémiou. Takto sa nedá jednoznačne určiť príčina, pokiaľ nie ste vyšetrená u lekára.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková