Mám negatívny tehotenský test. Môžem byť i napriek tomu tehotná?

simona_11
8. okt 2020

Baby môže sa stať že tehotenské testy ukazujú že tehotná niesom a aj napriek tomu môžem byť v skutočnosti tehotná? ... Mám vždy nepravidelnú menštruáciu, ale teraz už aj na mňa mešká príliš dlho. Robila som si v príbehu tyzdnov testy ale všetky boli negatívne. No menzes nikde a jemne ma pobolieva v podbrušku .

sense
8. okt 2020

@simona_11 no asi by som navštívila lekara

rachel36a
8. okt 2020

@simona_11 no ak ti uz meska dlhsie tak urcite tehotna nie si...tk by ti test davno ukazal

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karin04
9. okt 2020

Ahoj som na tom ulne rovnako no ja mam stale pravidelnu MS a teraz meska uz 9 den ale testy negativne v pondelok idem k dr.

simona_11
autor
9. okt 2020

@karin04 napísala som ti správu

viikkki
13. okt 2020

@karin04 ahoj mohla by si mi prosím napísať správu ako si dopadla ďakujem som na tom podobne

niki_9
25. nov 2020

@viikkki aj mne sa to stalo, 13 deň mešká a test pozitívny a druhý negatívny ako si dopadla?

viikkki
25. nov 2020

@niki_9 ahoj dostala som MS 19.10. Bolo to biochemické tehotenstvo a potom som otehotnela znova už som v 5tt 🥰

katuskatt
25. nov 2020

Ja som mala pri oboch tehotenstvach negativne testy a ked som isla na krv bola som v 10 a 12 tyzdni. Gynekolog sa smial,ze u mna testy nezaberaju 🤷

niki_9
25. nov 2020

@katuskatt no ja som bola na krv a negatív. Jeden test mi vyšiel pozitívne, druhý už nie. A menzes mešká 14 dní a stále nič, na nervy som už ci ešte čakať alebo či to ešte môže ukázať

cucoriedkacucoriedka
8. mar 2021

@simona_11 ak mas testy negativne pri meskani ms navstiv dr...zapal...cysta....stres....prechladnutie....

cucoriedkacucoriedka
8. mar 2021

@niki_9 ak bola krv negativna tak tehu nie si...preco ti nepichli vyvolavacku?

cucoriedkacucoriedka
8. mar 2021

@niki_9 jaaaaj prepaaaaac.stara diskusia😆😆😆😆😆

karolonakarol
24. jan 2022

@sense @rachel36a @bambulienka25 @karin04 @simona_11 @viikkki @katuskatt @cucoriedkacucoriedka
A OSTATNE 🤪 Ahojte baby (Prikladám môj kalendár)
Ovu si nesledujem ale snažíme sa o babo, tam kde sú ❤️ Sme sa snažili, muž chodí na sluzobky mimo SK tak sa snažíme len keď je doma. Ms mávam pravidelnú na 27-28dc. Poslednú ms som mala 23.12.
16.1 a 18.1 (25dc a 27dc) som mala taký ružový výtok. Myslela som že rozbiehajúca ms ale do dnes neprišla 6dni.
Robila som už 3 testy a negatívne ale asi ani jeden som nerobila ráno. Ale robila som TOPTEST 2 pružkove a jeden neviem ako sa presne vola, kazetový? Aké máte s nimi skusenosti ? Ale mám naliate prsia, niekedy mi vadi tričko a mám žilky na nich. Ak bola posunutá ovu kedy by som mohla robiť test? Alebo po koľkých dňoch meškania vyšiel vám ? ja viem že prvý deň vyšiel večšine (aj mne tak nejak prvé tehu) ale chcela by som počuť aj skusenosti kedy ste mali negatívne testy a boli ste tehu. Nemám žiadnu infekciu, zapáchajúci výtok ani nič podobne. Ďakujem

rachel36a
24. jan 2022

@karolonakarol vzdy med som bola tehu, co bolo 7 krat, som už mala dve ciarky tesne pred tym ako som mala dostať mrchu ...pri meskajucej co i jeden den, ked som mala test negativny, tak som tehotna nebola

sense
25. jan 2022

@karolonakarol ja som si robila vždy test až keď meskala ale keď bol negatívny tak ms o dva tri dni dorazila. Nestalo sa mi ani raz žeby bol test negatívny à bola so. Tehu. Počkaj zo dva tri dni a keď ms nepríde skoc k lekárovi. To trojdňové mohla byť normálna ms len slabšia. Mohlo ísť o nejaký hormonálny vykyv. Skočila by som k lekarovi

karolonakarol
25. jan 2022

@sense to nebola vôbec ms, ono nie že 3 dni ale 25dc to začalo, mala som to na intimke, fakt minimum. Potom 26dc nič a 27dc zas ale to bol taký ako taký ružový výtok. 🙂
Ďakujem za odpovede 🙂
@rachel36a

sense
25. jan 2022

@karolonakarol ja už by som ne testovala ale šla k lekárovi ak si tehu tak ti to potvrdí ak nie si tehu tak zisti co sa deje

sandra224
9. júl 2022

@katuskatt viem že už je to dlho ...a možno sa odpovedí nedočkam ale po akom čase ste si robila testy?

katuskatt
9. júl 2022

@sandra224 ja som si robila testy každé dva dni a stále boli negatívne, vždy až po odberoch krvy mi potvrdili tehotenstvo. Dokonca pri druhom som si len zo srandy urobila test ešte v 13 týždni a stále bol negatívny a na ultrazvuku pekne bilo srdiečko a všetko bolo v poriadku

alchemilkazltozelena
9. júl 2022

@katuskatt a mrchu si mala?

katuskatt
10. júl 2022

@alchemilkazltozelena nie. Tá mi pri oboch meškala niekoľko dní

janka_01
28. sep 2022

@katuskatt mala si aj príznaky? Teda okrem meškajucej ms

katuskatt
28. sep 2022

@janka_01 pri prvom vôbec nič. A pri druhom ma strašne pichalo na pravej strane v podbrušku

janka_01
1. okt 2022

@katuskatt ďakujem, ja som včera bola na krv pre istotu a výsledok je menej než 2. Po takmer 2 mesiacoch od styku si môžem vydýchnuť že to teda tehotenstvo nie je však?

niki_9
8. nov 2022

Ahojte dievky... Už máme 11m dievčatko, no akosi mi meškajú krámy, kojim ju ešte stále no už nie tak často aby mi meškali krámy a že by som bola tehotná som si akosi neni vedoma . Robila som test, vidíte tam niečo ?

martul
8. nov 2022

@niki_9 slabá ale je tam. Skús o dva dni.

niki_9
8. nov 2022

@martul ach 😴 ja neviem ako sa toto stalo

janka_01
14. nov 2022

@niki_9 ako si dopadla?

katariiinkaa
11. aug 2023

@katuskatt ahoj, prosím ťa a robili ti počas tehotenstva aj krvný hcg? Tam ti to ukázalo v pohode? Riešim akurát niečo podobné. Ďakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre