Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mám negatívny tehotenský test. Môžem byť i napriek tomu tehotná?

simona_11
8. okt 2020

Baby môže sa stať že tehotenské testy ukazujú že tehotná niesom a aj napriek tomu môžem byť v skutočnosti tehotná? ... Mám vždy nepravidelnú menštruáciu, ale teraz už aj na mňa mešká príliš dlho. Robila som si v príbehu tyzdnov testy ale všetky boli negatívne. No menzes nikde a jemne ma pobolieva v podbrušku .

sense
8. okt 2020

@simona_11 no asi by som navštívila lekara

rachel36a
8. okt 2020

@simona_11 no ak ti uz meska dlhsie tak urcite tehotna nie si...tk by ti test davno ukazal

bambulienka25
8. okt 2020

Keď že mi do teba nevidíme tak nebudeme ti dať vedieť 100% naj bude ak fakt skočíš k dr, ten vie napr urobiť usg a zobrať krv na hormóny a az on ti dá na 100% odpoveď na tvoju otázku

karin04
9. okt 2020

Ahoj som na tom ulne rovnako no ja mam stale pravidelnu MS a teraz meska uz 9 den ale testy negativne v pondelok idem k dr.

simona_11
autor
9. okt 2020

@karin04 napísala som ti správu

viikkki
13. okt 2020

@karin04 ahoj mohla by si mi prosím napísať správu ako si dopadla ďakujem som na tom podobne

niki_9
25. nov 2020

@viikkki aj mne sa to stalo, 13 deň mešká a test pozitívny a druhý negatívny ako si dopadla?

viikkki
25. nov 2020

@niki_9 ahoj dostala som MS 19.10. Bolo to biochemické tehotenstvo a potom som otehotnela znova už som v 5tt 🥰

katuskatt
25. nov 2020

Ja som mala pri oboch tehotenstvach negativne testy a ked som isla na krv bola som v 10 a 12 tyzdni. Gynekolog sa smial,ze u mna testy nezaberaju 🤷

niki_9
25. nov 2020

@katuskatt no ja som bola na krv a negatív. Jeden test mi vyšiel pozitívne, druhý už nie. A menzes mešká 14 dní a stále nič, na nervy som už ci ešte čakať alebo či to ešte môže ukázať

Tu začni písať odpoveď...

Odošli