Poukazujú moje krvné výsledky na chorobu krvotvorby - lymfóm?

Zodpovedané
19. sep 2022

Dobrý deň,

dávala som si robiť krvný rozbor, keďže som mala pred mesiacom kliešťa a ďalšie nejaké zdravotné problémy. Momentálne mám sezónnu alergiu na palinu a ambróziu. Zarazili ma však hodnoty neutrofilov a monocytov. Eozonofily, predpokladám, mám kvôli alergii.

Nakoľko moje výsledky poukazujú na chorobu krvotvorby - lymfóm?

Môže to byť aj niečo iné?

Ďakujem

Dobrý deň,

podľa tohto výsledku si nemyslím, že ide o lymfóm, hodnoty neutrofilov sú iba mierne znížené a monocyty minimálne zvýšené.
Eozinofily sú zvýšené kvôli alergii.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková