Nevoľnosť a pocit na odpadnutie v tehotenstve

matulik391
21. sep 2018

Dievčatá, prosím vás, som v prvom trimestri a celé dni mi je od rána do večera zle. Pocit na vracanie a k tomu aj na odpadnutie, slabosť, krútenie hlavy. Je to hrozné. Máte aj vy takéto problémy? Ako si prosím vás pomôžem? Som naozaj zúfalá :( :( :(

beky1813
21. sep 2018

Kava, vela pit

danicabbb
21. sep 2018

@matulik391 veľa vody a sem tam slabá káva inak nič, odychuj mala som to a musí to len prejsť

marci77
21. sep 2018

no podla mna to suvisi s jedlom, kedze teraz sa asi vela jest neda .... ale aspon daco skuste. Krutenie hlavy moze suvisiet s nizkym tlakom, tym, ze malo pijete alebo s nedostatkom zeleza, budu robit odber na krvne hodnoty u gynekologa, ale to az okolo 15 tt. Neviem, co by som odporucila, ist na PN, oddychovat a davat si na seba pozor. Drzim palce nech sa to cim skor zlepsi

lucilaines
21. sep 2018

Ja som to mala z nedostatku zeleza, ale prisla som na to az po odberoch, ze to je dovod..zacala som brat tabletky a vyrazne to pomohlo..ak nechces tabletky, kym to nemas potvrdene, tak zacni pit trstinovu melasu, ta je prirodna a obsahuje vela zeleza, mohlo by to pomoct ak je problem s tymto..a ak nie, tak urcite neuskodi, kedze zelezo v tehotenstve je dobre doplnat kazdopadne

veronice
21. sep 2018

Ja som to mala az do cca 18-19tt. U mna to bolo spojene s nizkym.tlakom a tymi otrasne vysokymi teplotami....treba vela odpocivat, pit, pravidelne v malych davkach jest a u mna zabralo aj viac solit, kava a magnezium. V prvom trimestri je to hold tak...

dzananutella
21. sep 2018

@matulik391 ja som mala to iste. Lekar ze mam si dat kavu ked je mi na odpadnutie, al tu som nemohla v prvom trimestri ani citit.. pila som colu, nech mi nie je uplne na odpadnutie, ale zle mi bolo aj tak. Preslo az v druhom trimestri.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre