Pocit na odpadnutie v 12. týždni

22. aug 2022

som v 12tt a poslednej dobe mi je dost slabo, hlavne pocas tepla mi je na odpadnutie , bolesti hlavy.. vkuse som “zelena” …
pijem dost vody a jem normalne kedze nebyva mi na vracanie z jedla.. neviete co tomu moze pomoct? :/ lebo nedokazem tak fungovat ani v praci niekedy

petronellla87
22. aug 2022

Mne pomahal cukor... Dat si dzus cokoladu hocico skladke

svokrinjazykmonika
22. aug 2022

To je úplne normálne, každá to ale prežíva inak. Možno ti tak bude bývať celé tehotenstvo. Hoď si proste marod kým sa ti nepolepší aby si ozaj niekde neodpadla, nebola by si prvá ani posledná odpadnutá mamička. Nákup si vitamíny pre tehotné, kyselinu listovú, železo, magnézium...

nikpa
22. aug 2022

Merias si tlak? Môžeš mať nízky, ja som tak mala stavy na začiatku tehu a bolo to kvôli tlaku

ivangeline
23. aug 2022

Jedlo. Jedloooo. :D

andreatytler
23. aug 2022

V 2 trimestri vyrazne klesa tlak.
Ja mam vzdy nizky tlak a v 2 trimestri sa este viac znizil a bola som na odpadnutie neustale... ani z parkoviska do kancelarie som nevedela prejst bez toho aby som si nesadla v polke cesty na lavicku. Stacilo ze som si vzdy sadla a preslo to.
Same to preslo v 3 trimestri.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre