Prečo mám bolesť pod ľavým rebrom v oblasti žalúdka?

Zodpovedané
26. feb 2021

Dobrý deň,

14. aprila 2019 som prvýkrát absolvovala gastroskopické vyšetrenie, kde mi doktor odobral vzorky zo žalúdka a z čreva. Počas odoberania vzoriek som cítila silnú pálivú bolesť a dodnes už tomu budú dva roky, čo ma každý deň vkuse pichá v tom mieste.

Neberiem žiadne lieky. Od tej doby sa neviem najesť, nechutí mi. Miesto ma bolí - či som nájdená aj keď som neni najedená, aj v noci keď ležím alebo sa zohnem dole bruchom a podobne.

Už som z toho zúfalá a nemôžem normálne žiť s každodennou bolesťou.

Čo mám robiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak ste po gastroenterologickej stránke v poriadku, tak môže ísť aj o ortopedický problém.

Ak by boli všetky vyšetrenia negatívne, tak pôvod Vašich ťažkostí môže byť psychický, a preto je vhodné konzultovať psychiatra.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková