Prečo mám bolesti ešte tri mesiace po operácii slepého čreva?

Zodpovedané
6. máj 2019

Dobrý deň,

som asi 3 mesiace po operácii slepého čreva, ale stále mám mierne bolesti pod bruškom. Bola som na sono a aj u gynekologičky, ale všetky výsledky sú v poriadku.

Prečo mám stále bolesti?

Ďakujem

Dobrý deň,

bolesti môžu byť spôsobené aj hojením tkaniva po operácii, avšak príčina nemusí byť vyslovene spojená s operáciou slepého čreva.

Bolesti v podbrušku môžu predstavovať zápal v močových cestách, gynekologické ťažkosti alebo problém s chrbticou.

Podľa mňa by sa mal ešte vyšetriť moč a mali by ste byť vyšetrená u Vášho lekára, ktorý Vás vyšetrí a rozhodne, aké ďalšie vyšetrenia sa budú realizovať.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková