Sú moje hodnoty štítnej žľazy v norme?

Zodpovedané
30. mar 2022

Dobrý deň,

takéto hodnoty zo štítnej žľazy som mala pred pár dňami. Beriem Euthyrox 50. Moja endokrinologička je dlhodobo PN a každé 2 mesiace mám chodiť na odbery. Ak sú hodnoty v norme iba mi povie, že sú v norme. Zastupujúci lekár je 100 km od nás a ja som tehotná v 21. týždni a ešte mám doma jedno dieťa. Odber som si dala spraviť ako samoplatca, zhodnotenie výsledkov však už nemám.

Sú moje hodnoty štítnej žľazy v norme?

Ďakujem

Dobrý deň,

Vaše výsledky sú v poriadku. V liečbe je potrebné pokračovať ako doteraz.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková