Úder do hlavy so sušiakom na prádlo. Je nutné sledovanie stavu?

Zodpovedané
29. nov 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom úrazu. Skladala som sušiak na prádlo. Ako som ho skladala, tak som si ho dala na stojaka a to krídlo mi buchlo rovno na hlavu. Konkrétne na vrchnú časť hlavy tou hrubou časťou. Bolelo to, teraz je dobre.

Je nutné takýto typ úrazu sledovať?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

záleží od toho, či máte alebo nemáte ťažkosti.

Ak by ste začali vracať alebo bolesti hlavy by sa zvýrazňovali, tak vtedy by ste mali vyhľadať lekára. Teda ak teraz nemáte žiadne ťažkosti, tak nemusíte ísť na žiadne vyšetrenie.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková