Aký máte názor na silikónové zuby?

Zodpovedané
31. mar 2019

Dobrý deň,z

chcela by som sa poradiť ohľadom možnosti výroby silikónových zubov. Vraj je to lacnejšia verzia.

Viete mi povedať či sú dobré?

Ďakujem

Dobrý deň,

žiaľ priznám sa, že neviem, aké silikónové zuby máte na mysli.

Poznám umelé silikónové fazety Instant Smile, ktoré sa dajú kúpiť cez internet.

Pozrite si prosím video z youtubu "*New* INSTANT SMILE Press On Veneers Demo & Review | How do they look?" Posúďte sama možnosť využitia aj estetiku. Za seba hovorím jednoznačne NIE.

Želám krásny deň,
MDDr. Alena Záhumenská