Od akej sumy sa pohybujú fixné zubné strojčeky pre deti?

Zodpovedané
31. mar 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa informovať ohľadom cien za zubné strojčeky.

Od akej sumy sa pohybujú fixné zubné strojčeky pre deti?

Ďakujem

Dobrý deň,

každý čeľustný ortopéd má svoj cenník a ceny závisia od lokality, stupňa vybavenia ambulancie a rôznych ďalších faktorov.

Do ceny musíte okrem samotných kovových alebo keramických zámkov a fixačného drôtu počítať ešte vstupnú konzultáciu, diagnostické vyšetrenie a zhotovenie röntgenových snímok.

Celkovo by som počítala s 500 eurami za 1 čeľusť.

Odporúčam vyhľadať si cenníky čeľustných ortopédov v mieste vášho bydliska a porovnať si cenníky.

Želám krásny deň,
MDDr. Alena Záhumenská