Je nevera, keď som svojmu bývalému partnerovi odpísala na správu?

Zodpovedané
3. feb 2021

Dobrý deň,

ozval sa mi bývalý partner.

Je nevera, keď som mu na správu odpísala?

Ďakujem

Dobrý deň,

samo o sebe si nemyslím, že je to nevera. Avšak dôležité je ako ste sa pri tom cítila a hlavne či zvažujete rozvíjanie viac ako kamarátskeho vzťahu s bývalým partnerom. Zároveň určité pocity lásky, či vášne to Vás môže vyvolať, ale je dôležitejšie ako na ne zareagujete.

Dokážete si predstaviť, že to poviete súčasnému partnerovi? Pokiaľ je to pre vás v poriadku, verím, že je to len záblesk z minulosti.

S pozdravom

Mgr. Andrej Naščák
Tel: +421 948 034 613
Mail: a.nascak@gmail.com
Web: www.onlineterapeut.sk/