Baby nemate skusenosť ... Mam problemy so slepakom bola som pre to aj v nemocnici no vybrat ho nechceli mam uz jedno babo no obavam sa ci s tym raz rpi druhom babu nebude problem .... Da sa dohodnut s gynekologom aby napisal nejake odporucanie aby ho vybrali pred tehotenstvom ???
Moja babka mala cely zivot chronicky zapal.
nedá
Ja som mala chronicky zapal. Bolesti vyse roka. Pod narkozou urobili diagnostiku a vybrali. Odvtedy mam pokoj 🙂
Aj ja som mala zápal a vyberali mi laparoskopicky..aj slepak aj cysty na vajecniku. Teraz čakám bábo a všetko je ako má 🙂
Aj mne ho operovali laparoskopicky,no ja som mala akutny zapal slep.creva.
aj ja mam laparo spolu s tym aj cysty na vajecnikoch a nejake zrasty po sekcii.
Baby dakujem musim teraz ked pojdem na kontrolu na gyn. sa skusim poinformovat ci s tym lekar nema skusenost
Slepak nevyoperuju pokial nieje zapaleny no skus to konzultovat s obvodnym lekarom