Dievky zlaté .. dcérke 8r pestujem vlásky uz ma skoro po pás a zrazu slečna chce predlzene mikado - v predu dlhsie /long bob/ .. co teraz normálne neviem či jej vyhovieť, či si to potom nerozmyslí ..
Moja dcéra si tak rozmyslela, dokonca to bolo pred sv. prijímaním, že chce vlasy nad plecia, tiež ich mala už po pás. Upozornila som ju, že keď ich odstrihneme nieje cesty späť, ale chcela to, tak sme ostrihali.
Zrovna tento strih by som 8 rocnej nedovolila. Bude jej to vadit pojde jej to do tvaricky a v skole ani nehovorim
A ešte ako chce riešiť vlásky v škole pri písaní, nakoľko jej asi nepôjde spraviť cop a vlasy jej budú padať do očí. Naša volila čelenku, len pri tomto strihu neviem.
Tak by som jej navrhla najprv nejaké cm dole a ak by si bola istá tak potom
vlasky dorastu
ak ma dlhe vlasy a chce sa dat ostrihat, tak jej vyhovej, je taky projekt vystrihajsaslovensko.sk vlasy darujete pre onkologickych pacientov, aby mali parochne z realnych vlasov a nie umelu hmotu na hlave, lebo mnohi na to zle reaguju.
vlasy jej dorastu, nic strasne sa neudeje. su to len vlasy. dorastu.
@mirkakab ak je z dlhších vlasov dá sa spraviť aj cop
Urcite ano..su to jej vlasky a 8rocna uz chape, ze niet cesty spat..a ked to aj bude lutovat, moze byt nahnevana na samu seba, nie na niekoho ineho, ze ju prinutil k ucesu aky nechce..a potom si to druhy raz rozmysli
Veď sú to len vlasy.... dorastú
vsak mozno len môj pocit - ze ja som ako dieta mavala skôr kratsie tak jej pestujem dlhe 😝.. chce ten predlzeny, ze aspon z pol vlaskou vycese do gumky aby jej nevadili v skole. ofinu ani nespomina - este ze tak 😀 .. tak prave pozeram postupy a mozno zajtra strihneme 😎
@petronellla86
@tinusiatko
@mirkakab
@mirkakab
@janulka1802
@limetka713
@luciaverner
Ja mam dlhsi bob a vrkoc sa mi da spravit, takze v skole pri pisani by jej nazavadzali. Este by som vydrzala nejake 2 tyzdne, ci ju to nepusti a ak nie, kludne ju daj ostrihat
moja si v 9 tiez dala ostrihat cca po bradu a to o 2 tyzdne chcela este kratsie couz som nedovolila a teraz ma 14 ma opat dlhe vlasy a ked vidi svoje fotky z toho obdobia sa neskutocne smeje ze ako vyzerala smiesne 😉 Co ja registrujem v triede mojej dcery majuvsetky komplet dlhevlasy
Ja som ako mala tiež mala vlasy po pas a asi v 8r som si tiež zamyslela že chcem krátke, rodičia mi vyhoveli, ja som bola rada a vlasy dorástli, potom asi v 13ticj išli znova nakrátko, zase dorástli pomaly po pas a v 17tich zase dole, a tak si nechávam dorastať a striham pravidelne doteraz 😂, momentálne mám predĺžené mikádo 😂 ... môj názor je že netreba zbytočne nechávať dlhé vlasy ak to dieťa nechce
@adimoja potom sem pridaj foto aké to má....
Ja som mala cele detstvo vlasy po pas, mama mi nechcela dovolit ani centimeter ostrihat, ja som ich neznasala a tak som sa ostrihala sama nakoniec...
@maddie1711
@kvietok173
@zofiac ju to uz drzi hadam mesiac .. tak mozno si to nerozmysli
@kvietok173 v jej triede aj dlhe aj kratsie klasicke mikado .. velmi tuzi mat tie konce v predu dlhsie 🙂
Vlasy dorastu. Ja teda problém nemám keď chce ostrihať. A úprimne neznasam dlhé vlasy,joj dúfam že moja ich nebude chcieť mať také dlhé.
Pridaj potom foto pred a po veľmi som zvedavá ale predĺžený Bob je super strih lebo sa vždy dajú dať vlasy do gumičky čo je super sama som tak ostrihana
@adimoja chce zapadnut do kolektivu 😉 tak ju nechaj nech sama rozhodne 😉
Možno už ju nebaví sušiť vlasy 3h,myslim,ze im také ozdravenie len prospeje 😉
Najstarsia v rovnakom veku chcela vlasy po plecia, kadernicka ostrihala, muz ma skori zabil a dcerke bolo luto. Tiez mala vlasy po pas.
Vysledok 😉 baby taka je stastna ze aj ja som 👌😍
@adimoja mala je úžasná a myslím že jej to oveľa viac ide parádna zmena
@adimoja pekne 🙂 moja 14 rocna vsak povedala ze predtym mala krajsie takze kazdy iny nazor 😉
@kvietok173 jasne ze nie kazdemu sa to bude pacit, no dolezite je ze je ona sama so sebou spokojna 👌
@adimoja veľmi pekné to má...už taká slečna ....
@adimoja pekné to má odovzdaj pochvalu 😉

Neviem ,neporadim,ale....nikdy mi ako dietatu nedovolili mat vlasy tak ako som chcela ...do teraz si pamätám tu frustraciu...ja by som vyhovela-su to jej vlasy a dorastu ,ale pocit,ze jej nebolo dovolene nieco take zostane ...ale len moj nazor