ZELEZO - s ktorym vyzivovym doplnkom ste spokojne?
just narossan sirup
Dakujem
Iron complex od Now foods
Melasa
Kup lipozomalne zelezo. Najlepsie sa vstrebava.
Globifer Forte, veľmi dobrá vstrebatelnosť a nezaťažuje trávenie
Sideral - mala som traviace tazkosti ale musela som doplnat zelezo a tento mi poradila Dr, ze nezapeka a je vhodny aj pre ludi, ktori maju traviace tazkosti. Pekne sa mi po nom aj zeleho upravilo
@alcielle mne toto pomohlo, ja som bola unavená , poradila mi to švagriná, že ona to brala ako tehotná - dr jej to poradila...kamoška mi teraz odporúčala hemobalance od medveďa...
@ivett1 ja toto beriem uz velmi dlho, no raz si nedam a som k.o.... uz som na to odkazana 🙈. Chcem skusit ine nieco, inak ano, je to dobre zelezo. Medveda vo vseobecnosti chvalia 👍.
Popozeram vsetko a vyskusam, ďakujem Vam krasne vsetkym ♥️♥️♥️
Floradix sirup,globifer
Ja užívam toto https://www.brainmarket.sk/brainmax-iron-comple...