Gran Canaria-Lago taurito? Ja si to pamatam este tak 30 rokov dozadu, ale uz tam prebehlo vela uprav a vylepseni.
Skoda, ze odchadzate, ked uz sa konecne zlepsilo pocasie, ale to clovek dopredu nenaplanuje, prirode nerozkazes
Ako strašne už mne chýba more. Závidím.
Preco maju deti take dlhe prazdniny? To su jarne,ci?
Tak to musela byť krásna dovolenka nádherné fotky 🤗👍🏝️🌅
Tie deti ti rastú ako z vody👍❤ Z tých fotiek sa mi teraz zdá najväčšia zmena na Maxovi - normálne mladý muž je z neho😍
Preco maju deti take dlhe prazdniny? To su jarne,ci?
@iwesska My máme v DE Osterferien - Veľkonočné prázdniny dva týždne. Väčšina spolkových krajín začína až od tohto víkendu, ale niekde začali skôr a končia po Veľkonočnom pondelku (myslím, že nejaké 3 alebo 4 spolkové krajiny na severe Nemecka).
Preco maju deti take dlhe prazdniny? To su jarne,ci?
@iwesska maju veru dlhe dva tyzdne a na jesen tiez dva tyzdne, za to 6 tyzdnov len v lete, ale je to takto lepsie podelene. Moje deti tu prakticky boli jedine skolo povinne deti a boli tu same drobce, uplne klidek u bazenu, velmi fajn.
@iwesska maju veru dlhe dva tyzdne a na jesen tiez dva tyzdne, za to 6 tyzdnov len v lete, ale je to takto lepsie podelene. Moje deti tu prakticky boli jedine skolo povinne deti a boli tu same drobce, uplne klidek u bazenu, velmi fajn.
@anjelicek26 kde ste na dovolenke? Vyzerá to tam krásne. Detičky nádherné ako vždy ❤️

















Nadhera🥰😍