icon

Posledný deň dovolenky, človek by sa najradšej nevrátil do reality a predĺžil o ďalší tyzden😅😅😅Deti majú ešte týždeň prazdin, ale na mňa práca nepocka😵‍💫

12
3
5
1
1
3
17
1
16
2
3 1
2
1
avatar

Nadhera🥰😍

27. mar 2026
avatar

Gran Canaria-Lago taurito? Ja si to pamatam este tak 30 rokov dozadu, ale uz tam prebehlo vela uprav a vylepseni.
Skoda, ze odchadzate, ked uz sa konecne zlepsilo pocasie, ale to clovek dopredu nenaplanuje, prirode nerozkazes

27. mar 2026
avatar

Ako strašne už mne chýba more. Závidím.

27. mar 2026
avatar

Preco maju deti take dlhe prazdniny? To su jarne,ci?

27. mar 2026
avatar

Tak to musela byť krásna dovolenka nádherné fotky 🤗👍🏝️🌅

27. mar 2026
avatar

Tie deti ti rastú ako z vody👍❤ Z tých fotiek sa mi teraz zdá najväčšia zmena na Maxovi - normálne mladý muž je z neho😍

27. mar 2026
avatar
@iwesska

Preco maju deti take dlhe prazdniny? To su jarne,ci?

@iwesska My máme v DE Osterferien - Veľkonočné prázdniny dva týždne. Väčšina spolkových krajín začína až od tohto víkendu, ale niekde začali skôr a končia po Veľkonočnom pondelku (myslím, že nejaké 3 alebo 4 spolkové krajiny na severe Nemecka).

27. mar 2026
avatar
@sovica

@iwesska My máme v DE Osterferien - Veľkonočné prázdniny dva týždne. Väčšina spolkových krajín začína až od tohto víkendu, ale niekde začali skôr a končia po Veľkonočnom pondelku (myslím, že nejaké 3 alebo 4 spolkové krajiny na severe Nemecka).

@sovica Wau,tak to je super Velka Noc👍

28. mar 2026
avatar
@iwesska

Preco maju deti take dlhe prazdniny? To su jarne,ci?

@iwesska maju veru dlhe dva tyzdne a na jesen tiez dva tyzdne, za to 6 tyzdnov len v lete, ale je to takto lepsie podelene. Moje deti tu prakticky boli jedine skolo povinne deti a boli tu same drobce, uplne klidek u bazenu, velmi fajn.

30. mar 2026
avatar
@anjelicek26

@iwesska maju veru dlhe dva tyzdne a na jesen tiez dva tyzdne, za to 6 tyzdnov len v lete, ale je to takto lepsie podelene. Moje deti tu prakticky boli jedine skolo povinne deti a boli tu same drobce, uplne klidek u bazenu, velmi fajn.

@anjelicek26 kde ste na dovolenke? Vyzerá to tam krásne. Detičky nádherné ako vždy ❤️

30. mar 2026
avatar
@iwesska

Preco maju deti take dlhe prazdniny? To su jarne,ci?

@iwesska aj my mame tak. Cez Velku noc 2 tyzdne. V Nemecku normalka. A preco? No lebo v lete mame len 6 tyzdnov.

29. apr 2026