D 😉
"D" 😊
Ak kukam dobre, tak d
D 🙂
D 🙂
nedostane sa do D
a ako polovicny ITeckar vravim,ze sa nedostane do dobre zabezpeceneho PC 🙂
D... jedine 🙂
D ... oči ma bolia 🙂
D,E
Myslim ze je to D.
Decko🙂
D 😉
Nedostane sa k D. 😊
nie je to hlupe pisat odpoved do komentaru????... ved vidno vsetky predchadzajuce odpovede a nemusim si ani hlavu lamat 😀
ved aj ja som si spravila, ale nechapem, preco nie radsej do IP... bolo by to vacsie vzruso 😀
@hiva kto chce, ten si vyrieši aj bez "nápovedy" od ostatných...a aj napriek tomu, sa tu nájdu aj nesprávne odpovede... a úprimne povedané - pre mňa je to prehľadnejšie a pri posielaní srdiečok takto na nikoho nezabudnem 😀
Prv som to zle precitala , ze do ktoreho bodu sa dostane ... A prislo mi dovne ze vsetci pisu D ak som to zavala robit a hned mi vyslo ze do E sa dostane a do D nie precitala este raz a zistila ze to nie ja jedina som chytra a vsetky sa mylili ale naopak 😂🙈
Všetkým, čo ste odpovedali správne, som poslala sľúbených 5 srdiečok, ostatným aspoň jedno symbolické ... správnu odpoveď väčšina z vás uhádla, ste šikulky

@astarte123 ďakujeeem
Dakujem 💞
Dakujem😀
D 🙂
Děkuji 🙂
Dakujem 😊
Ďakujem pekne
@astarte123
dakujem
dakujeeeeeeeeem
@astarte123 Ďakujem 🙂

D 🙂