icon
1 / 1
avatar

SAFARi detto

30. jún 2024
avatar

Dakujem hned so zapla tv

30. jún 2024
avatar

mne sa to tiež veľmi páčilo

30. jún 2024
avatar

Paradny serial. Mojich synov som hned zburcovala nech pozeraju a veru boli nastvani ked to skoncilo. Ale na youtube su vsetky casti 😊

30. jún 2024
avatar

Už sme sa dívali, bomba je to

30. jún 2024
avatar

Aj ja som pozerala s dcerou😀 Nie je nad tieto detske retro serialy,kde si clovek pripomenie take tie prazdniny,kedy kazdy druhy neletel do Egypta, Turecka..,bez mobilov,ale spolu si vymyslali program.

30. jún 2024
avatar

Aj Nech žije deduško mám neskutočne rada, to mi tiež evokuje také pohodové prázdninové detstvo, pamätáte naň? 😀
@iwesska
@kocko
@ivanakal
@deti95060810
@natalka13
@bublinka1426

30. jún 2024
avatar

@belasy_motylik tak Kroner je ❤

30. jún 2024
avatar

Presne to teraz sledujeme na YouTube a zaujalo to môjho 5 ročného a to je teda čo povedať 😁 dajte typy ná niečo podobné ešte 😉

30. jún 2024
avatar

@lucia1805 pozeráte Leto s Katkou, či Deduška? 🙂

30. jún 2024
avatar

@belasy_motylik Agáta tam bola.

30. jún 2024
avatar

Ja z opacneho sudka-strasny afekt a neprirodzene dialogy. Uz ako dieta som to nemala rada.

30. jún 2024
avatar

@belasy_motylik Lucka s nami ešte každé leto sleduje Chaluparov.

30. jún 2024
avatar

@belasy_motylik ja si praveze Nech zije dedusko nepamatam.

30. jún 2024
avatar

@lucia1805 este serial Safari alebo Chlapec a pes, ten bol vyborny

30. jún 2024
avatar

@kocko my tiež, pred chvíľou sme dopozerali všetci 😄

30. jún 2024
avatar

Aj ja mam rada

17. aug 2024