icon

Prosim vas kde zozeniem taketo cisto biele dupacky s takym zapinanim? Bazam uz aj bazar a nic ☹ chcem si taketo iste vyrobit,pride mi drahe za kolko to predava ta kocka... dakujem

avatar

Čo znamená "drahé"?

22. feb 2018
avatar

Aj mna zaujima cena

22. feb 2018
avatar

Next ma taketo bezne.Popozeraj.

22. feb 2018
avatar

Možno next.. a drahé neviem zrátajú si materiál čo musíš pozháňať a všetko ostatné.ci to fakt ešte bude drahé.

22. feb 2018
avatar

Tiež by ma zaujímala cena, čo je dnes drahé, obzvlášť ak to šije ona? Handmade je nedocenené a tí čo netvoria, netušia koľko času sa nad výrobkom strávi... aj na úkor rodiny či spánku... tak daj cenu, sme zvedavé 🙂

22. feb 2018
avatar

@dada252
@anjelicek26 kocky ano je to drahe lebo material na cisto len body bez body stoji 1,52€ 😂 masle 50ks som nasla za 0,8€ a je to to iste 🙂 vela zien si mysli ze aj nazehlia obrazok a to horim ceny co som nasla na rychlo vo vacsine cim viac kusok tak sa to oplati... Ale ja to idem robit len pre mojho drobceka 🙂
moon197 to neni tazky hand made 😀 mi robime takto ciapky a body s menami ale kazdy kamienok zehlime osobne co je piplacka a za 7€ 🙂 cize je rozdiel hand made a hand made 🙂
@amel myslis ze by som nasla aj na nete lebo tam vobec nechodime 🙂
@janna245
@moon1979 a cena je nieco cez 20€ sa mi zda no dost drahe ked robota trva par minut a to najdlhsia robota je cakat kym sa zohreje zehlicka... 🙂 ale ja jej to neberem preto nebudem ani zverejnovat kto tak predava 🙂 mna zaujima hlavne body a kde predavaju po 1ks 🙂

22. feb 2018
avatar

Nuž tak veľa zdaru v ručnej práci. Som myslela že napíšeš 55€ alebo niečo tomu podobne.

22. feb 2018
avatar

@anjelicek26 myslim ze aj to je dost na to ze je tam viac visc ako 120% priplatok a robota na 3minuty 🙂 ale dakujem
@amel dakujem ti pekne 🙂

22. feb 2018
avatar

Tiež sa mi 20€ nezdá ani zďaleka premrštená cena za celý set ... Ja napr.nekupujem shitne látky, len s certifikátom a ked potlačené tak jedine digitálnou tlačou, takže na kvalitu materiálu si potrpim. Takyto dupackovy overal by ma určite 1.50€ nevyšiel 😉

22. feb 2018
avatar

Aj ked overal by stal 7-8€ a + ta nazehlovacka a robota... tiez mi to nepride vobec vrla 🙂 ale jasne, kedy si to clovek urobi sam ze ma cas, vyjde to menej 😉

22. feb 2018
avatar

@blondinka152 ušiť celý ten set je 3 minuty práce? Daj mi rýchlokurz ☺

22. feb 2018
avatar

@moon1979 napisala som bez dupaciek len material 🙂
@janna245 prave ze 3ks stoja 7-8e plus material ktory je za facku 🙂
@moon1979 samotna robota ano chytite nazehlovacku a zehlicku a je to tam 😀 asi si este nikdy nenazehlovala 🙂 lebo to neni rucne robene ... a kocky to predavaju ako vlatnu vyrobu kamienkovania .... takej urcite nedam ani cent do vacku ...
a vobec nepytala som sa na nazor ohladom ceny ale tu sa vzdy musi riesit podla vas a vzdy negativne 😀

22. feb 2018
avatar

@blondinka152 tak už som sa úplne stratila z toho čo píšeš, nevadí, nemusím všetkému rozumieť. Zaujímalo ma čo je veľa za takyto set, nič viac, odpoveď som dostala, pre mňa uzavreté 😉

22. feb 2018
avatar

@blondinka152 7-8 € za tri kusy 🤔🤔🤗 To bude umelina že konec.

22. feb 2018
avatar

@anjelicek26 u cinana ... Raz operies a máš handru na podlahu 😉

22. feb 2018
avatar

@anjelicek26
@moon1979 asi ste nikdy neboli v tescu 😀

22. feb 2018
avatar

@moon1979 a neuveris skoro vsetky obchody su cina 😉

22. feb 2018
avatar

@blondinka152 v časoch keď som mala malé deti som tam len raz kúpila body a naposledy ... Cena zodpovedala kvalite

22. feb 2018
avatar

@moon1979 ja tam vobec nekupujem ale ix inych ano tak isto aj ine znacky su china ...ale ak mi nevies poradit na co som sa pytala tak stracam cas teraz a prajem pekny den

22. feb 2018
avatar

@blondinka152 písala si že budeš si to šiť sama, tak som nepatrala 😉

22. feb 2018
avatar

@moon1979 ja som nikde nepisala ze si budem sama sit 😀 ale ze zhanam take body co sa tak zapina

22. feb 2018
avatar

@blondinka152 citujem z tvojho prvého komentáru - "Ale ja to idem robit len pre mojho drobceka 🙂 "

23. feb 2018
avatar

@moon1979 kludne cituj 😂 ale na tom sa nic nesije 😂😂😂

23. feb 2018
avatar

@blondinka152 body, čiapka, rukavice? 😁 Sa lepia?

23. feb 2018
avatar

@blondinka152 ty o voze a ja o koze ... Ale nevadí 😁

23. feb 2018
avatar

@moon1979 nie ale asi nepoznas zazrak ako obchod 😲

23. feb 2018
avatar

@blondinka152 bavili sme sa o handmade, úplne logicky som si myslela, že celý set je práca danej predajkyne, nielen nazehlenie obrázka ... Reagovala som aj vyššie v komentároch že si sijem sama a veľmi si potrpim na kvalite materiálov 😉

23. feb 2018
avatar

@moon1979 ano ale ja som uvadzala ze kocky robota je len nazehlenia preto to je drahe... Keby robila vsetko rucne tak ok ale zial tak to nieje 🙂
Preto som pisala ze to je drahe a ja si to urobim sama na kolko som vsetko nasla na ali az na body

23. feb 2018
avatar

@blondinka152 vidíš preto mi to nesedelo, keď som sa pýtala na ten rýchlokurz ako všetko ušiť za 3 minúty 😁 na žehlenie ešte možno ... No nič tak už len kúpiť ten overal, v tescu tieto bezpotlacove majú v setoch určite ak ti vyhovuje kvalita prevedenia.

23. feb 2018
avatar

@blondinka152 alebo máš ešte druhu možnosť opýtať sa predajkyne na značku overalu 😉

23. feb 2018
avatar

@moon1979 som rada ze sme sa pochopili 😀 prave ze nechcem ani tesco moc ale ked nenajdem iny vyber nemam ☹ to povhybujem ze mi povie lebo ona on predavatak ze ona rucn tam dava kamienky 🤐 cize asi nepochodim

23. feb 2018