icon

PROSIM VIETE MI PORADIT KDE ZOHANAT ? UZ ICH HLADAM CEZ ROK A NIC :( MERCYS UZ ICH NEMA 😔 DAKUJEM ❤️🙏

avatar

Nič v zlom ale kam by si ich nosila? Mne to príde trocha divné na bežné nosenie.

16. júl 2022
avatar

@dominikakoll možno na doma ,potešiť manžela.

16. júl 2022
avatar

Pozri cez google lens, vyhodilo mi nejake stranky, kde by mali mat

16. júl 2022
avatar

len dúfam, že máš takéto tenučké nôžky, lebo na hrubšich ako veľkosť xs si ich neviem predstaviť, potom to už vyzerá ako

16. júl 2022
avatar

To je na karneval. Ku škraboške a obojku.

16. júl 2022
avatar

Mne sa páčia len ozaj treba mať krásne, dlhé a hlavne rovné nohy...

16. júl 2022
avatar

Žienky však ona potrebuje poradiť kde kúpiť, nie tu čítať aké by mala mať rovné štíhle nohy,prípadne či sa vám topánky páčia či nie😀 však jej poraďte kde kúpiť😀

16. júl 2022
avatar

@mooonika1975 jak cibulkova v tej sietke ked sa fotila

16. júl 2022
avatar

@kikappp ja by som si ich dala aj do mesta večer . Ale ja mám tučné nohy 😄

16. júl 2022
avatar

Na ali nemajú?

16. júl 2022
avatar

Sex shop?

16. júl 2022
avatar

Ja ozaj som si neni vedoma ci som sa pytala na nazor alebo riesila ake mam nohy...keby mam 90kg tak to asi nebudem riesit a ani nemeriam 150cm..ale aj keby prepacte ale moja vec..🙈

@elly23 maju ale len pod kolena 😔 ale dakujem za typ ❤️

@aaadkaaa dakujem...len cez google uz som pozerala tiez a naslo mi rozne len nie tieto ale skor snurovacky alebo pol takto a pol snurovacka 🙈😔
Ale dakujem 🙂
@katarinakatka57 dakujem...🙂 Keby ludia neriesia hluposti bol by o kusok lepsi svet 🥰

16. júl 2022
avatar

@mooonika1975 no podla mna je to otrasne aj na tenuckych nohach 😆

16. júl 2022
avatar

Mne to pripomina Vandersexxx (film Eurotrip)

16. júl 2022
avatar

@blondinka152 no ale, aj v realnom svete, ak sa o niečom rozprávate, tak to vždy sklzne niekde inde, preto sa tu netreba pohoršovať, myslime to len v dobrom, aby si bola krásna v nich 😉 inak mne sa pačia, ja si ich viem na sebe predstaviť 😀

16. júl 2022
avatar

Pane bože, nechápem čo niektoré riešite. Nech si každý nosi čo chce! Ži a nechaj žiť.... pýtala sa kde ich kupi nie vas názor na tie sandále .. mne by toto nikdy nedalo akože hovoriť moj názor pokial autor o to absolútne nestojí.... väčšinou by si ich na seba akože nedali len tie ktoré nemajú na to postavu ;) tak sa tu idu pohoršovat... kam to spejeme....

16. júl 2022
avatar

@dominikakoll presne mi napadlo, kam by si si to obliekla... Resp. aj iné mi napadlo, ale o tom pomlcim.

16. júl 2022
avatar

@emjee 🤣🤣🤣

16. júl 2022
avatar

@blondinka152 ja tou nič z toho neriešim len ma zaujalo, kam v tak nepraktickych topánkach a čo k nim

16. júl 2022
avatar

Podľa mna to je čisto jej vec kam by si ich obula 😀 aj keby ich doma po byte nosila môže to byt druhým suma fuk.. to čo je nepohodlne tebe jej zas môže vyhovovať 🙂

16. júl 2022
avatar

Ja mam podobne v zlatom,kedze v ciernom uz nikde nemali moje cislo. Nasla som ich na webmoda a na imode maju este cierne. Skus kuknut. Mne sa velmi pacia.

16. júl 2022
avatar

@rebekamarcusko dakujem skusim kuk 🙂

17. júl 2022