Veľmi ma rozosmiala dnes dcéra pred spaním si spomenula ze môžu doniesť do školy prehistoricke fotky že tie čiernobiele 😂😂😂😂
@bubushik viem si to živo predstaviť stačil mi dcerin pohľad na walkmen keď som našla u maminy ešte
Pohoda, mňa sa dnes dcéra pýtala na moje spomienky z druhej svetovej vojny... 🤷🏻♀️🙈
Aj mne dcéra povedala že ja keď som bola malá ešte tu nebolo mesto že iba dinosaury tu chodili...mám 30 😂
My sme raz pozerali Kevin sám doma a tam Kevin dával videokazetu do videa...a nás syn sa nás pýta že " to kam dáva tu knihu?"😁
😂 my sme raz počúvali pesničku od iné kafe a tam spievajú že niečo odloží "do krabice od videa" a môj syn (vtedy 5 ročný) že ako môže byť krabica od videa, video sa nedá dať do krabice 😅
@haley7897 😂😂😂😂 takto som sa uz davno nezasmiala :D

Čo ti poviem, ja som raz žiacke chcela dať pieseň od Twins, ukazujem jej ešte kazetu že mám od nich, a ona mi na to s vyváženými očami… pani učiteľka, vy ste prehistoricka 🙄😂