Zelene🤓
Zelene
zelene
Zelene
zelene ci? nesoferovala som tri roky 😀
Zelene 🙂 ide z hlavnej na vedlajsiu cestu 🙂
Zeby zelene?
Zelene 🚗
zelene.
Zelene
Zelene 😉
zelené 🙂
Zelené
zelenouch 🙂
Zeby zelene? 🙂
zelene 🙂
Zelene
Zelene
Zelene
Zelleneeee
Zelene 😉
zelene
podla mna modre .....lebo ide po hlavnej ceste , potom zelene ...lebo ide z hlavnej na vedlasjiu
zelene
Prvé prejde modré, potom zelené a nakoniec červené 🙂
zelene
Zelené
Zelené
druhé pôjde zelené
Zelene
Druhe pojde modre lebo je na hlavnej podla mna 😊
Zelene a to mam vodicak len v penazenke :/ nesoferujem
Najprv modre, pretoze ide po hlavnej, potom zelene, pretoze krizi cestu modremu a nakoniec cervene, lebo je na vedlajsej.
Modre pretoze ide po hlavnej ceste. Potom zelene lebo tiez ide po hl. Ceste ale odbaca do lava. A nakoniec cervene pretoze ide z vedlajsej cesty
Zelene
Teda zelene👍🏽👍🏽👍🏽ved najskor pusti modreho lebl ho ma po pravici !
@jankamin otazka je ktore pojde druhe, nie prve 🙂
Zelene🙂
@luvika ako mozu ist sucasne? to sa akoze zrazia a potom pojde cervene? ci 🙂 🙂 🙂
@drobcek221 aj ja tak 😊 ale zacinam po rokoch...podla mna pravidloravej ruky 😊
Zelené 🙂
@ladylenka21 hej pardon,som si neuvedomila ze jedno odbaca dolava :D
@luvika Ako ? Sucasne sa buchnu, lebo su na hlavnej ? 😀
@ladylenka21 lavne ked su znacky, pravidlo pravej ruky nefunguje
Zelené prejde druhé ;) modré prvé a červené nakoniec ;)
A to ani autoškolu a vodičak nemám 😂
Druhé prejde zelené
A že ženy sú zlé šoférky 😀 veď tu sú samé správne odpovede 😀
Aj zelené a aj modré sú na hlavnej a idú na vedľajšiu ale tu sa riadime pravidlom prapravej ruky čiže prvé ide 🚗
modré ako prvé. Zelené ako druhé, keďže je na hlavnej a odbáča do ľava a posledné červené nakoľko ide z vedľajšej cesty
@kajkasamko práveže ked je značka kde obe auta sj na hlavnej tak VZRDY platí pravidlo pravej ruky tiez😊
@blondinka152 Ty si Fakt blondinka 😀 tebe staci bicykel na chodnik 😀
@charlie1980 podla mna len žartovala snami
Druhé prejde zelené 🙂 jednoznačne 🙂
zelene 🙂
Prve modre. Druhe zelene. Tretie cervene
@blondinka152 nie V zlom, ale ty máš vodicak? ! 😂Čo si napísala je čistý blud, havária ako vysita, dufam ze nesoferujes alebo si si len srandu robila lebo toto je životu nebezpečné čo si napísala 😂
Samozrejme že ide ako druhe zelené auto
Kym sa niektore rozhodnete, nehoda na svete 😂😂😂
@blondinka152 to myslis vazne co si napisala??? V takom pripade by mali ztusit znacky a budeme oravidlom pravej ruky... Ved predsa auto kt. Sicec odbaca do lava ale vzdy ide po hlavnej ceste tak ma prednost a to je modre auto. Zelene ide z hlavnej na vedlajsiu tak ide druhe. A az posledne ide cervene pretoze je na vedlajsej.. Ved auta na hlavnej maju vzdy prednost 😀
@charlie1980 heeeej, a co ludia na chodniku? 😂😉
Zelene
Nemozem citat niektore odpovede... druhe pojde zelene
@charlie1980 moja zlatá urazaj seba
@liewik hej mám vodičák a ak neviete tak ťa hrubá čiara vyznačuje hlavnú cestu a teraz som si všimla že modré pokračuje po hlavnej a ja som napísala že prvé ide modré tak sa uvedomte...
@blondinka152 keby si v reálnom živote "az teraz všimneš" tak si v péčku 😂
Po precitani prispevkov sa necudujem ze niekto nadava na zeny za volantom... Poniektore by som nechcela strtnut na ceste
@blondinka152 ty si napisala, ze prve ide cervene, pretoze plati pravidlo pravej ruky bez ohladu na hlavnu a vedlajsiu cestu 😀
zelené
@simon1993 v realnom živote to nevidím v pol centimetre.
@charlie1980 a ty skús lepšie čítať ja som nepísala že prvé ide červené prečítaj ešte raz
Zelene
@blondinka152
blondinka152 Aj zelené a aj modré sú na hlavnej a idú na vedľajšiu ale tu sa riadime pravidlom prapravej ruky čiže prvé ide 🚗
Dnes o 07:45 • Páči sa mi to • Odpovedz • 😜😜😜
Zelene
@charlie1980 a kde tam som písala že prvé ide červené???😂😂😂
@blondinka152 Prepac, potom som asi farboslepa 😄
@blondinka152 fakt si robíš prdel.naco pridať emoticon červeného auta ak nemas namysli,ze prve prejde cervene?Moj nerv! 😂
@charlie1980 ja som odpadla teraz z nej uz 😊
@charlie1980 skôr si myslím že tebe ukazuje inú farbu ako mne
@simon1993 Blondinka, no 😂
@blondinka152 aspoň si už stoj za svojím vymyslom, mas tam predsa že takže prvé ide -a obrázok červeného auta 😀 takze Z toho celeho vyplýva že fakt netusis ako mas riadiť. A také obhajoby že nevidíš na pol centimetre V reálnom živote si nechaj, nikto učení Z neba nespadol ale dufam ze teba na ceste nestretnem ani V aute ani na bicykli
@simon1993 ja som dala modré sa pozrite na obrázok čo som dala a potom klud
@blondinka152 asi sme slepe 😂😂😂 sak si jasne napisala ze 1. ide cervene, prosim ta, nerob tu z nas debilov 🙄
@liewik ešte raz pozrite sa aké som dala to že vám ukaUje inú farbu ja za to nemozem
zaujímavé že každý vidí obrázok červeného auta 😀 😀😀
Kazdy vidi cervene ale ona ozaj pridala modre kuknite screenshot.nuz nabuduce radsej poťukať a nezjednodusovat si to emoticonmi 😉
@blondinka152 no mne ukazuje cervene
@blondinka152 Vies co, je jedno akej farby obrázok si dala, aj tak si to riešila zlzlzle, lebo M sa nevidíš pravidlom prednosti Z prava, ale podľa značiek A toho že keď odbocujes doľava davas prednosť automaticky tomu oproti 😉
@liewik
@zuss1
@charlie1980 mne ale modré tak ešte raz aby ste videli🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗
Zelene
@liewik ešte raz ja som videla cez mobil že modré ide rovno a nie že pokračuje až keď som si to oo
Zelene 🙂
Však sa už nemusíš obhajovať, riešila si to zle A hotovo. Miesto vypisovania modry h či červených áut si jj
kurnik mi to odoslalo skor , chcela som napísať že si to radšej zopakuj aby si neohrozí la nikoho V premávke, ani seba ani iných. Na tom nieje nicnicnič zlé, učíme sa celý život 😉
@blondinka152
@liewik Babky, inak ano. Pravidlo pravej ruky plati na rovnocennych cestach. To znamena, ze sprava je modre, ked sa stretnu v krizovatke. U mna to v preklade znamena, ze sa nesmie krizit nikomu cesta na rovnocennej vozovke.
Modre
@janasa82 sucasne??? Ved sa nanburaju:D
@liewik nič som neriešila zle to že vám ukazuje iné auto ako mne za to nemozem...a kým som si to neotvorila som videla že ide dole z hlavnej..čiže ja si nemusím opakovat
Zelene
@nikolka2014 som si myslela, ze zelene ide doprava, zle som sa pozrela😀
@charlie1980 ale prvé ide modré lebo je na hlhlhlavnej to je OK, zelené mu dáva prednosť lebo je scsíce na hlavnej, ale odbaca, takže to pôjde druhé A červené ide posledné . Presne taku križovatku máme na hlavnej V obci.
Druhé ide zelené auto.
@liewik Aj My mame presne takuto, len inak otocenu 😀
zelene je druhe, dobre ranko
zelené
zelené
zelené 🐸
ty kokos vidno zeny na mk sa vedia vadit aj kvoli takejto blbosti 😀 chcela by som vidiet tu keby chlapi komentovali 😀 Inak ja som vobec neriesila nejake pravidlo pravej ruky, kedze ten co ide na hlavnej ceste stale, ma urcite prednost ako ten co z hlavnej cesty odbaca, lebo je to tak logicke, a ten treti jasne ze musi cakat ked chce ist na hlavnu. A neviem co sa tu zas urazate radsej deti treba obriadit 😀
@zuss1 a co ja cely cas pisem kurnik ??? 😄😄😄😄 JA SOM CHCELA vediet ako v danej situacii sa da pouzit pravidlo oravej ruky kedze tomtu spomina @simon1993 , pretoze ja som oresvedcena ze toto pravidlo v tejto situacii sa neda nijako pouzit :D
A neda sa pouzit ani medzi cervenym a zelenym. Kedze. Zelene ide z hlavnej na vedlajsiu. Cervene vedlajsej na hlavnu. Tu to urcuju krizovatky. Nie pravidlo pravej ruky.
@katuska3101 konecne niekto kto aj pozna aj nieco ine ako pojem pravidlo pravej ruky 😂
@katuska3101 dufam ze ta raz niektore take"soferky" neohrozia .... A potom ti poviem... Co riesis blbost 😎
Zelene 😊
A keby ide modré rovno? 😀
@zuss1 diky aj ja dufam, ja nesoferujem, ale myslim si ze na mk asi voci nim neziskate prevenciu 🙂 hlavne naco si kazit den urazanim, myslis, ze ak niekto neovlada zaklady a ty mu napises napr ze nema sadat za volant tak ta posluchne? To iste ozrati za volantom..
zelene
U nás pred barakom máme takúto križovatku a skoro 😃 vždy druhé auto ide modré to na tejto križovatke platí pravidlo prvý jeden ten co prvý vstúpil do križovatky divim sa ze tu nebola ešte buracka
Zelene
Zelené. Keďže ide z hlavnej na vedľajšiu
@katuska3101 ja viem 😉 ale malinka sanca ze sa trocha uvedomia tu je 😉
@zuss1 co si zmenila zrazu debatu? Chces sa slovickovqt? Tak si precitaj CELY ten komentar 😉
monka1123 @simon1993 mozem vediet ako sa v danejrizovatke da pouzit pravidlo pravej ruky? Vsetky auta idu dolava (blikaju lavym blinkerom). 😄 Chcem sa nieco nove priucit....
Dnes o 07:53 • Páči sa mi to • 1 • Odpovedz • Zmaž •
Ale toto tu nema vyznam. Prajem vsetkym vela stastnych beznehodovych km. Dieta mi spi, cas na MK pocas uspavania vycerpany, idem sa venovat domacnosti a varit. Pekny den.
tuto pravidlo pravej ruky nemá čo robiť. Veď tam je jasná značka križovatka s vedľajšou cestou, kde je jasne stanovené kde je vedľajšia cesta. Takže pravidlo pravej ruky je tu bezpredmetné a je len náhoda, že po ľavej strane ide zrovna tá vedľajšia cesta
zelené 🙂
@simon1993 dúfam, že nemáte vodičáky
@blondinka152
@tanapeta čo zas si nepochopila ? Si myslím že dosť jasne som všetko vysvetlila...ak to niekto nechápeme tak by sa to malo riešiť 😉
Precitajte si na nete pravidlo odbocenia vlavo a zistite ze tu vobec nejde o pravidlo oravej ruky. To sa riesi len na rovnocennych krizovatkach. A uz dost ! :D
@tanapeta Pravidlo pravej ruky znamena, ze ked sa tieto dve auta stretnu v krizovatke (nie buchnu 😄), tak modre je sprava. V preklade to znamena, ze sa nesmie na rovnocennej vozovke nikomu krizit cesta. Pravidlo pravej ruky plati v tomto pripade na rovnocennej krizovatke. Keby pribudlo Este jedno Auto oproti na vedlajsej a krizilo by cestu cervenemu, tiez by bolo cervene sprava. Takto to ucia v autoskole. Tiez som za pana nepochopila, ako sprava ! 😀 nakoniec sme sa s instruktorom dohodli, ze jednoducho na rovnocennych krizovatkach nemozes krizit cestu. A tak to bolo najjednoduchsie vtedy pre moje pochopenie 😀
@tanapeta
@nikolka2014
Zial, daktore ho pouzivaju aj tam kde to vobec neni o tom a potom sa v realnom zivote este rozculuju co za kravu v protiiducom aute stretli ked im RIADIACIM SA PRAVIDLOM PRAVEJ RUKY vbehli ho cesty 😂
Pekny den zeny. Odchadzam riesit plnohodnotnejsie veci. 🙂 have a nice day
@blondinka152 u teba mi nie je nič jasné 😀
@charlie1980 pravidlo pravej ruky sa využíva len na neoznačených križovatkách. To je celé. A druhé pravidlo, ktoré je v tomto prípade, že auto odbáčajúce doľava dáva prednosť oproti idúcemu.
Druhé v poradí pôjde zelené auto.
@tanapeta a keby ide modré auto rovno??? a pritom je to označená križovatka... muselo by ho zelené pustiť lebo mu ide z prava
My mame v Poprade podobnu krizovatku akurat ze medzi modrym a cervenym je este jedno auto a twda vedlajsia cesta..v takom pripade ked otejdu vsetky auta kt. Idu po hlavnej ceste dava prednost to 4. Auto cervenemu pretoze je po pravej ruke.
@ladylenka21 v takom pripade plati pravidlo odbocenia v lavo 🙂 aspon ja si tak myslim.
@ladylenka21 vtedy ide modré prvé a zelené druhé nakoľko odbáča zelené doľava. Modré ide prvé
@ladylenka21 ono nie je sprava. Oni sú oproti sebe, len sa stretli zrovna v zákrute.
@nikolka2014 a nie je pravidlo odbáčania do lava zárovan aj pravidlom pravej ruky? ja sa nehadam ja nejazdím už roky ale zase by som chcela takže MK je lepší ako autoškola 🙂
@tanapeta ak nevieš neoznacuj ma na blbostiach...ja som napísala len ako to je čiže pšššt 😉
Zelene
@ladylenka21 nie je. Pravidlo odbáčania doľava platí iba v prípade oproti idúcich áut.
Pravidlo pravej ruky platí iba pri neoznačených križovatkách
Zelene
@tanapeta tu ale napr je spomenute ze cervene dava prednost zelenemu lebo ide sprava.... lebo su obaja na rovnocennej.aj ked oznacenej..???
@ladylenka21 červené ide doľava, takže dáva prednosť zelenému. Prvé pôjde modré
@ladylenka21 Ale tam nepisu "pretoze" Tam konstatuju, ze iducemu sprava. A ano, povazuje sa za iduce sprava, pretoze ked sa v tej krizovatke stretnu, tak je po pravej strane. Ale to sa tyka iba aut na rovnocennej krizovatke.
@ladylenka21 podľa mňa to je veľmi sprosto napísané, lebo oni sú na rovnakej križovatke, ale on nie je v podstate sprava ale sú oproti idúce, pretože tá cesta je v zákrute kde sa lomí s poľnou. Oni sú na tej hlavnej ceste v pozícii protiidúcich áut, kde platí pravidlo odbáčajúce auto doľava dáva prednosť protiidúcemu.
@ladylenka21 a ešte vždy auto vychádzajúce z hlavnej cesty na vedľajšiu dáva prednosť, ak má komu na hlavnej
@tanapeta uhm, jasne chápem 🙂 dakujem za super vysvetlenie 🙂
Určite zelené
zelene 🙂
Zelene☺
@sung, @sky23, @zu911, @ketrin71, @lalasa, @katuska3101, @lenusmm86, @mamkaamka, @simcab, @ladylenka21, @chymenitta33, @monikapietrs, @andreakukelova, @jananina, @katinka1987, @l7067, @monika74, @3nezabudka3, @delfinik855, @lunedi, @jarkax, @kikuska_nr, @jaanik, @jankamin, @forestsisi, @danielik23, @michaela.g, @kikusiii, @dedra111, @bambina1009, @tinka1993, @simon1993, @drobcek221, @charlie1980, @nikolka2014, @tabik, @kajkasamko, @veronikaamarek, @pajavcek, @luvika, @kkatkaaa, @skuste1983, @beababy, @blondinka152, @tanapeta, @zuss1, @miyya, @jenuska13, @monka1123, @liewik, @bibyke, @vicky17, @stormie, @nikka23, @timi1012, @pipinka4, @misha05, @zoepikna, @sade88, @zuzin78, @janasa82, @praznula1, @lenushka, @mija80, @hannach1961, @lamadore, @mimamia, @zuzanasue, @martinakonecna, @majuska1308, @zanet1304, @smejka0907, @capriromz, @fodka, @december1111, @curcuma, @aliby28, @jesi25 ďakujem vám za vaše odpovede...ako druhé pôjde zelené auto..jednoducho som sa rozhodla,že srdiečka poletia všetkým a prajem vám ešte príjemný deň 🙂...PS: Ak ste ešte neboli v kine na Angry Birds, môžete si zasúťažiť o lístky pre svoju rodinu . Info v mojom blogu.ďakujem🙂
Ako správne by malo prejsť najprv modré auto,potom zelené a napokon červené : https://www.youtube.com/watch?feature=player_em...
@sung srdiečkový bonus pre Teba - ako prvá si správne odpovedala🙂
Teším sa na vás aj zajtra🙂
ďakujem veľmi pekne 🙂
Dakujem.
...a už sa mi nepobite 🙂
Dakujem za ardiecka 🙂
Ďakujem <3
Dakujem 🙂
Dakujem 🙂
@dankaa78 Ďakujem
Dakujem, tak som sa tesila, ked som isla odpovedat, ze som prva a .....😀

Dakujeeeeeem:-*
dakujeeem

dakujeme 🙂
dakujem
Dakujem 😊
Dakujem Za srdiecka 😊😊😊😊
Ďakujem za srdiečka.
Ďakujem za srdiečka
Ďakujem za srdiečka.ani som.nevedela že o ne hráme takže Prekvapko pre mňa 🙂
Dakujem velmi pekne za srdiecka :-* moc moc ma potesili.
@dankaa78 aj ja dakujem za tolko srdiecok






Zelene