icon

Krásne nedeľné ránko želám!Dnes tu máme opäť križovatku...ktoré auto pôjde ako prvé?

#citroen
#srdiecka
#sutaz

avatar

Modre

29. máj 2016
avatar

Modre

29. máj 2016
avatar
29. máj 2016
avatar

Modre 😉

29. máj 2016
avatar

typnem modre?

29. máj 2016
avatar

modre

29. máj 2016
avatar
29. máj 2016
avatar

Modre

29. máj 2016
avatar

Modré

29. máj 2016
avatar

Modré

29. máj 2016
avatar
29. máj 2016
avatar

Modre auto

29. máj 2016
avatar
29. máj 2016
avatar

To je jasné že modré 🙂

29. máj 2016
avatar

modre

29. máj 2016
avatar
29. máj 2016
avatar

modre 🙂

29. máj 2016
avatar

Modre

29. máj 2016
avatar

Modré, žlté má dokonca stopku, ak sa nemýlim.

29. máj 2016
avatar

Modré 😊😊😊

29. máj 2016
avatar
29. máj 2016
avatar

Modré žlté má stop 😉

29. máj 2016
avatar

Modré 🙂

29. máj 2016
avatar
29. máj 2016
avatar
29. máj 2016
avatar

modre

29. máj 2016
avatar
29. máj 2016
avatar
29. máj 2016
avatar
29. máj 2016
avatar
29. máj 2016
avatar
29. máj 2016
avatar

Este ze su len 2 moznosti 😆. Aj ja si myslim ze modre

29. máj 2016
avatar
29. máj 2016
avatar

....a teraz som zvedavá na vaše reakcie 🙂 .... ani jedna správna odpoveď...

29. máj 2016
avatar

😂

29. máj 2016
avatar

😂😂 tak teda ani jedno z tychto. Prvy pojde Citroen 😆

29. máj 2016
avatar

Prve pojde to co ide po hlanej a tieto dve mu davaju prednost 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

29. máj 2016
avatar

@decembrovciatko2015
@heltacek tiež som si myslela, že má prednosť modré auto.

29. máj 2016
avatar
29. máj 2016
avatar

@milhaus, @kucina1, @martina_durikova, @vivian27, @romannasport, @evafuko, @isabella22, @jesi25, @zuzanapd1, @jajkakk, @matvejka125, @gombicka, @majuska1308, @kikusap, @nika82, @misuliatko23, @smejka0907, @sade88, @liveka, @norika1001, @ivanka15, @mariankas, @capriromz, @darinka395, @blondik85, @agina2, @hausknechtova, @lenushka, @slavkicek, @siske112, @machiabeli, @decembrovciatko2015, @zoepikna, @heltacek ďakuj:em vám za vaše tipy ,ale prednosť má žlté auto :

V jednom jazdnom smere je totiž značka "obytná zóna" a zároveň v opačnom jazdnom smere je na tej istej úrovni "koniec obytnej zóny".
Na obrázku vidíme z pohľadu modrého značku "koniec obytnej zóny". Žltý však vidí zo svojej strany, že cesta, z ktorej modrý prichádza, je označená značkou "obytná zóna". A preto vie (ak pozná predpisy), že mu modrý musí dať prednosť.

Vodic modreho asi vie, ze vyjazd z obytnej zony nie je povazovany za krizovatku, takze on musi dat prednost vsetkytm ktori uz na ceste su, vratane zlteho auta (lebo zlty, aj ked je na vedlajsej ceste, je stale podstatne "vyssie"). Takze aj modry zastane, a caka.

http://marianvojtko.blog.sme.sk/c/196353/Esteze...

Prajem vám príjemný deň🙂

29. máj 2016
avatar

:D aby nam papiere nezobrali :D :D :D

29. máj 2016
avatar

Fuuha tak to som prekvapená 😮

29. máj 2016
avatar

@siske112
@kikusap ja verím,že nie 😀

29. máj 2016
avatar

A dakujem za modree :-*

29. máj 2016
avatar

tak zacinam mať obavu o papiere, dik za srdcka

29. máj 2016
avatar

Čo??? Ja mám vodičák 20r. Asi by bolo na čin zaobstarať si najnovšiu vyhlášku a preštudovať ju. A Danka apelujem aby najbližšia výhra v nejakej tvojej súťaži bola práve tá vyhláška 😁😂😁
@dankaa78

29. máj 2016
avatar

Pekne, búračka jak výsita . Ja ako modrá by som isla prvá :(

29. máj 2016
avatar
29. máj 2016
avatar

Dakujem za 💙

29. máj 2016
avatar

@dankaa78 no minulý rok som robila autoškolu, ale takéto niečo tam spomenuté nebolo takže toto som netušila 🙂

29. máj 2016
avatar

Danka, odkial to mas, prosim ta, ja mam chlapov dobrych soferov, ale toto este nevidelu 😀

29. máj 2016
avatar

To je vo vyhlaske? Ktorej? dik

29. máj 2016
avatar

@dankaa78 dakujem za srdiecko, hadam mi nezoberu vodicak 🙂

29. máj 2016
avatar

@agina2 no ja to určite nebudem😀

29. máj 2016
avatar

Fuuuha, som prekvapena... Budem si pytat vysvetlenie od manzela, ked pride.. :-/
@dankaa78

29. máj 2016
avatar

@lenushka no moj bol uuuplne že paaf😀

29. máj 2016
avatar

@dankaa78 som zvedava na reakciu mojho 😉 Vodic s pravom prednostnej jazdy...

29. máj 2016
avatar

dnes ma uplne dostala tato križovatka

31. máj 2016
avatar

@fra aj mna😀 ... mám ju v blogu ...už sme ju riešili.ďakujem🙂

31. máj 2016
avatar

@dankaa78 Tak takouto križovatkou prechádzam denne do práce, jazdím zo smeru pozície žltého auta tiež odbočujem doľava, no nemám stopku, križovatka nie je označená a veru ešte nikdy nikomu z pozície modrého auta nenapadlo dať mi prednosť, . Keby som išla z pozície žltého auta ako prvá, tak na 100% do seba nabúrame, alebo by sa mi ušlo pár štipľavých slov. Silne pochybujem, že ktorýkoľvek obyvateľ danej ulice tuší o tomto...

31. máj 2016
avatar

@mariankas ale sú križovatky, na ktorých by sa isto stala nehoda, ak by som ja ako začiatočník vletela do križovatky. Napr. my v PD máme križovatku z parkoviska, ktorá nie je miestom mimo cesty, keby odtiaľ vyletím a spôsobím nehodu, vinu dajú tomu druhému, ale aj tak tam dávam prednosť, lebo viem, že šoféri o tom netušia.

31. máj 2016
avatar

@norika1001 Aj ja také poznám, aj u nás v obci, tiež radšej dám prednosť, spomalím.

31. máj 2016
avatar

@mariankas urcite ja by som nevedela na mieste kto ma prednost😉

1. jún 2016