Modre
Modre
Modre 😉
typnem modre?
modre
Modre
Modre
Modré
Modré
modre
Modre auto
Modre
To je jasné že modré 🙂
modre
Modre
modre 🙂
Modre
Modré, žlté má dokonca stopku, ak sa nemýlim.
Modré 😊😊😊
Modre
Modré žlté má stop 😉
Modré 🙂
Modre
Modre
modre
modre
modre
Modre
Modre
Modré
Este ze su len 2 moznosti 😆. Aj ja si myslim ze modre
Modre
....a teraz som zvedavá na vaše reakcie 🙂 .... ani jedna správna odpoveď...
😂😂 tak teda ani jedno z tychto. Prvy pojde Citroen 😆
Prve pojde to co ide po hlanej a tieto dve mu davaju prednost 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@decembrovciatko2015
@heltacek tiež som si myslela, že má prednosť modré auto.
@milhaus, @kucina1, @martina_durikova, @vivian27, @romannasport, @evafuko, @isabella22, @jesi25, @zuzanapd1, @jajkakk, @matvejka125, @gombicka, @majuska1308, @kikusap, @nika82, @misuliatko23, @smejka0907, @sade88, @liveka, @norika1001, @ivanka15, @mariankas, @capriromz, @darinka395, @blondik85, @agina2, @hausknechtova, @lenushka, @slavkicek, @siske112, @machiabeli, @decembrovciatko2015, @zoepikna, @heltacek ďakuj:em vám za vaše tipy ,ale prednosť má žlté auto :
V jednom jazdnom smere je totiž značka "obytná zóna" a zároveň v opačnom jazdnom smere je na tej istej úrovni "koniec obytnej zóny".
Na obrázku vidíme z pohľadu modrého značku "koniec obytnej zóny". Žltý však vidí zo svojej strany, že cesta, z ktorej modrý prichádza, je označená značkou "obytná zóna". A preto vie (ak pozná predpisy), že mu modrý musí dať prednosť.
Vodic modreho asi vie, ze vyjazd z obytnej zony nie je povazovany za krizovatku, takze on musi dat prednost vsetkytm ktori uz na ceste su, vratane zlteho auta (lebo zlty, aj ked je na vedlajsej ceste, je stale podstatne "vyssie"). Takze aj modry zastane, a caka.
http://marianvojtko.blog.sme.sk/c/196353/Esteze...
Prajem vám príjemný deň🙂
:D aby nam papiere nezobrali :D :D :D
Fuuha tak to som prekvapená 😮
A dakujem za modree :-*
tak zacinam mať obavu o papiere, dik za srdcka
Pekne, búračka jak výsita . Ja ako modrá by som isla prvá :(
Pekne
Dakujem za 💙
@dankaa78 no minulý rok som robila autoškolu, ale takéto niečo tam spomenuté nebolo takže toto som netušila 🙂
Danka, odkial to mas, prosim ta, ja mam chlapov dobrych soferov, ale toto este nevidelu 😀
To je vo vyhlaske? Ktorej? dik
dnes ma uplne dostala tato križovatka
@dankaa78 Tak takouto križovatkou prechádzam denne do práce, jazdím zo smeru pozície žltého auta tiež odbočujem doľava, no nemám stopku, križovatka nie je označená a veru ešte nikdy nikomu z pozície modrého auta nenapadlo dať mi prednosť, . Keby som išla z pozície žltého auta ako prvá, tak na 100% do seba nabúrame, alebo by sa mi ušlo pár štipľavých slov. Silne pochybujem, že ktorýkoľvek obyvateľ danej ulice tuší o tomto...
@mariankas ale sú križovatky, na ktorých by sa isto stala nehoda, ak by som ja ako začiatočník vletela do križovatky. Napr. my v PD máme križovatku z parkoviska, ktorá nie je miestom mimo cesty, keby odtiaľ vyletím a spôsobím nehodu, vinu dajú tomu druhému, ale aj tak tam dávam prednosť, lebo viem, že šoféri o tom netušia.
@norika1001 Aj ja také poznám, aj u nás v obci, tiež radšej dám prednosť, spomalím.



Modre