icon

Už som to raz pridávala do jednej skupiny.. 🙂....syn išiel na Prvé sväté prijímanie a keďže bývame na dedine, ale deti chodia do mesta na cirkevnú školu, tak prijímanie mali so spolužiakmi v meste, prišiel domov a že : "...mami potrebujem potvrdenie kde som bol krstený ( takže navšítviť faru v meste kde sme bývali keď bol malý), a potvrdenie z našej fary že môžem mať prijímanie v meste...".....Ja no super...budem behať z jednej fary na druhú a zháňať potvrdenia...sa pýtam.. "...a od Pápeža nepotrebujú povolenie??"...na druhú deň príde zo školy domov a že ..." ...mami kaplán odkazuje, že od Pápeža netreba, ale tie dva áno...."........

avatar
22. jan 2017
avatar

😂

22. jan 2017
avatar

😂😂

22. jan 2017
avatar
22. jan 2017
avatar
22. jan 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

🙏😅

22. jan 2017
avatar
22. jan 2017
avatar
22. jan 2017
avatar
22. jan 2017
avatar
22. jan 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
22. jan 2017
avatar

Vybavis aj po telefone potvrdenie o krste. 😉

23. jan 2017
avatar

Odoslalo mi to skorej. Inak kaplan sa musel pobavit 😂

23. jan 2017
avatar

😂😂
ja som vybavovala pre manzela mailom

23. jan 2017
avatar
darabka
autor

@hanuska89 , ono je to už stará záležitosť...to sa stalo v 3.ročníku a teraz je syn v 9. ročníku.....ale ako príhoda je to stále dobrá... 🙂 🙂

23. jan 2017
avatar

jaaaaaaaj 😀 😀 Perfetkna prihoda 😀

23. jan 2017
avatar

zasmiala som sa 🙂

23. jan 2017
avatar

Ahoj, rada by som Tvoj príspevok pridala do výberu Týždňa zo života mamičiek, príp. aj na koníkovský FB. Ak súhlasíš, stačí mi dať lajk na tento koment. Ďakujem 🙂 (posledný Týždeň nájdeš tu: https://www.modrykonik.sk/blog/rusalinka/article/tyzden-zo-zivota-mamiciek-t8ky0t/

26. jan 2017
avatar
darabka
autor

@rusalinka , Jeeeej ĎAKUJEM!!!!..., aký si mi krásny deň spravila 😘

26. jan 2017
avatar

😂😂

31. jan 2017
avatar

😂😂 tak toto je úplná topka, do strašného rehotu som vybuchla 😂😂

31. jan 2017
avatar

@darabka Toto tu čítam každý rok aspoň 3x.

31. jan 2017
avatar
darabka
autor

@stefka33 , 3.11.2015 som to pridala do skupiny "Trapasy alebo denník Bridget Jones"...je to naša príhoda, nemám dôvod si niečo vymýšľať...🙂

31. jan 2017
avatar

@darabka Len sucho konštatujem. Možno ju ostatné odkukali od teba.

31. jan 2017
avatar
31. jan 2017
avatar

Ale zase keby si dala to od pápeža, nebolo by isto treba tie 2 ďalšie 😂

31. jan 2017