Prosím vás ako máte poriesene nejaké tv v aute. Aby deti mohli pozerať rozprávky? A odkiaľ sa daju teraz sťahovať rozprávky? Dakujem
V aute nepozerajú dcery rozprávky a sťahujeme z prehrato.cz
15. júl 2024
Tablet?
15. júl 2024
Mali sme stojan na tablet,kým sa dcéra nezgrcala.To išiel kade ľahšie.
15. júl 2024
diaem
autor@13uzivatelka11 ten je maličký, mame 4 deti..
15. júl 2024
Kazde dieta vlastný tablet a sluchátka... zle nebýva nikomu.
15. júl 2024
Tak kúpte dáky veľký alebo každému vlastný? Co chceš plazmu do auta? 😀
15. júl 2024
Tablet a drziak na tablet upevneny medzi prednymi sedadlami. Rozpravky stiahnute do tabletu z pevneho disku, na ktorom mame doma rozpravky
15. júl 2024
Žiadne. Akurát zle im je potom. Počúvajú hudbu alebo sa rozoravame. Ale inak mame Netflix, dá sa aj stiahnut a pozerať offline