Nechcem byť zlá, ale si chorá? Lebo takto chrániš len iných, nie seba😀
10. mar 2020
Doma nosis rúško?
10. mar 2020
V praci je..
10. mar 2020
Ved robi v zdravotnictve,ci ?
Okuliare ste dostali ? Asi nie vsak
10. mar 2020
@pribinak fyzioterapeurt je.
10. mar 2020
Ja sedím doma, deti a aj my, zamestnanci, sme do piatku (zatiaľ) doma. Martin ráno vyľudnený.
10. mar 2020
10. mar 2020
Je fajn, ze mate.
10. mar 2020
nepomoze, mozes dostataj cez oci
10. mar 2020
Super, ze ich mate v praci zabezpecene, my nie
10. mar 2020
ja som zubny lekar a mam hovno, len obycajnu rusku... ten respirator ti zavidim, ja ho neviem zohnat :(
10. mar 2020
nemozem uz nic zohnat, ani pos.rate dezinfekcie
10. mar 2020


Da sa cez to dychat? Ci je pod tym 'dusno'?