Dnes, pred neuveriteľnými 23! rokmi, bola odvysielaná prvá časť seriálu Priatelia 🙂 Tento seriál je asi moja najväčšia srdcovka ❤ Môžem ho pozerať stále dokola. Nikdy neomrzí. Nikdy nenudí. A vždy zaručene rozosmeje 🙂 Sú to takí moji televízni kamoši, pri ktorých opúšťam realitu.
A ako správna fanúšička mám "železnú rezervu" - niekoľko (ok, veľa veeeľa) častí nahratých na #magio_tv. Tak, dovidenia, Priatelia. Stláčam „prehrať“ a odchádzam do New Yorku 🙌 Na jednu kávičku do Central Perku ☕😉
Priatelia sú TOP 👍
Aj ja ich pozeram dookola..
Po slovensky,po maďarsky,po anglicky 😀
Uplne chapem
A ja ich pozeram dookola stale skoro kazdy vecer je to taky relax a moja uspavanka 😍
Su🔝
Bože ja to milujem! A môj muž ma absolútne nechápe, že to pozerám dookola 😂
Moj na to nadaval a uz videl tiez vsetky casti 😅
Milujem ten serial 😍 uz sa tesim ked ho budu znova vysielat na tv doma... Dufam ze coskoro 😇
Zbožnujem priatelov, ci po slovensky alebo anglicky, najlepší seriál
Idem s tebou na tu kavicku! 🙂
Juuuj, toto sa dá pozerať vždy!!! Ale 23???? To číslo sa až zle číta :-P (kedysi pre mňa 20rokov znamenalo večnosť a teraz rátam, koľko som vtedy vlastne mala... :-P a zdá sa mi to nedavno)
joj milujem ich tiez stale dookola.ked to dcera vidi aha maminka idu ti priatelia 😆
@katka1205 tiež mám 🙂
My mame so sestrami dokonca zauzivane frazy zo serialu, vsetky sme ich fanynky😍
Ja ich ZBOZNUJEM 🙂 moj najoblubenejsi serial, mam ho stiahnuty a videla som vsetky casti, ani neviem kolkokrat 🙂 😍
Kde sa to da pozriet od prvej casi v nasom dabingu?
Zbožňujem ich!! Srdcovka moja ❤ videla som ich už asi milión krát, no stále plačem pri poslednej časti ako skladajú klúče od bytu na kôpku ...
@blondiee83 muz mi raz doniesol este ked sme v UK zili.. je to moja srdcovka🙂 aj pamiatka na casy tam
Ano!!! Priatelia, Zeny z rodu Gilmorovcov a Dva a pol chlapa ...silna trojka u mna 😍
Priatelia aa big bang theory...topky
na smichove ide uz asi 6 krat odzaciatku tento serial.. bezia vsetky seria stale dokola.... stale si vravim, ze uz mi to leze na nervy, ale aj tak na to cumim.. 😀 uz by som mohla vsetkych dabovat.. 😀
toto je top..serial serialov..mozem kedykolvek😊


Priateľov milujem aj ja!!!!!!!!