@bobacik_29 toto sme mali doma i my😁 pol roka ma to drzalo a par tokov to potom smutne stalo, uz som to nastastie predala 😜
Ze pozdravujem tvojho svokra, ktorý je aj môj svokor 🤭 ☺️a dobru chuť k nanuku🙂
Nehovorí sa zlikvidovať zásoby,ale eliminovať POKUŠENIE!🤣
@bobacik_29 to máš fajn...vidím, že po cvičení ideš na cvičenie číslo 2 - s vysávačom.. 2 prístroje vedľa seba máš.
Ja na nas super stroj a super lavicku vesam uteraky,ked mam plny susiak 🤣🤣🤣s kludom anglicana si pri spratavani pradla otvorim 300g cokoladu a ked skoncim (cokoladu odlozim na dalsi den) a na super stroj hodim očko,ze ocino na vas bude cvicit v zime 🤣🤣🤣🤣🤣
@zuzana2910 vysávač bol ako dekorácia 🤣🤣🤣potom to bude možno casom naopak 🤣
😁😁🤣🤣🤣
My mame rotoped a elipticky trenazer... Muz ze bude cvicit. Uz 4 roky to tak stoji 🤦♀️
Super, tak nie sme jediní, ubkoho tie zázračné stroje len tak stoja. 🙈
Baby,, rotoped,elip. trenazer mam v pivnici, no v izbe som si nechala len bezecky pas,len ten vyuzivam, nedá sa to porovnávať s ničím ak chcete fakt zhodiť par kg.... Uplne staci rychla chodza🙂
Och, koľko krát som si povedala dojem zmrzlinu/čokoládu /keksík/koláč a už ďalšie nekúpim, aby som to nejedla, hold nevidalo
Ty si ten trening na Zensky beh zobrala celkom vazne, ako tak pozeram 😄

Mne dnes toto dorazilo 🤣🤣🤣aj som si to sama poskladala 🤣🤣🤣aj vyskúšala 4km ale zozrala som aj dva nanuky 🤣🤣🤣