Prehovorila som muža, aby mi dovliekol bežiaci pás, na ktorý vôbec nemáme miesto. Lebo určite budem na ňom behávať. Každý deň. Stopercentne. Vždy večer, keď uspím malého. Bez výnimky. Tak som ho uspala a pomaly sa “plížim” do letnej kuchynky, kam sme ten pás nasúkali. Svokor, ktorý pomáhal s prenosom, ešte sedel s mužom na terase a ako ma videl, pýta sa: “Na bežiaci pás?” Tak len potichu zamrmlem: “Ehm, no, skoro. Po nanuk.” 😁 Ale tak čo, keď tá mraznička je nebezpečne umiestnená asi meter od neho. Treba najprv zlikvidovať všetky zásoby, nie? 🤷🏻♀️💪😁
@bobacik_29 toto sme mali doma i my😁 pol roka ma to drzalo a par tokov to potom smutne stalo, uz som to nastastie predala 😜
Ze pozdravujem tvojho svokra, ktorý je aj môj svokor 🤭 ☺️a dobru chuť k nanuku🙂
Nehovorí sa zlikvidovať zásoby,ale eliminovať POKUŠENIE!🤣
@bobacik_29 to máš fajn...vidím, že po cvičení ideš na cvičenie číslo 2 - s vysávačom.. 2 prístroje vedľa seba máš.
Ja na nas super stroj a super lavicku vesam uteraky,ked mam plny susiak 🤣🤣🤣s kludom anglicana si pri spratavani pradla otvorim 300g cokoladu a ked skoncim (cokoladu odlozim na dalsi den) a na super stroj hodim očko,ze ocino na vas bude cvicit v zime 🤣🤣🤣🤣🤣
@zuzana2910 vysávač bol ako dekorácia 🤣🤣🤣potom to bude možno casom naopak 🤣
😁😁🤣🤣🤣
My mame rotoped a elipticky trenazer... Muz ze bude cvicit. Uz 4 roky to tak stoji 🤦♀️
Super, tak nie sme jediní, ubkoho tie zázračné stroje len tak stoja. 🙈
Baby,, rotoped,elip. trenazer mam v pivnici, no v izbe som si nechala len bezecky pas,len ten vyuzivam, nedá sa to porovnávať s ničím ak chcete fakt zhodiť par kg.... Uplne staci rychla chodza🙂
Och, koľko krát som si povedala dojem zmrzlinu/čokoládu /keksík/koláč a už ďalšie nekúpim, aby som to nejedla, hold nevidalo
Ty si ten trening na Zensky beh zobrala celkom vazne, ako tak pozeram 😄

Mne dnes toto dorazilo 🤣🤣🤣aj som si to sama poskladala 🤣🤣🤣aj vyskúšala 4km ale zozrala som aj dva nanuky 🤣🤣🤣