ja som sy iba pitala pekne o rady a tam zeni hned ma urazali to nebolo vobec pekne 😒
@klarissa25 aka esmerlada? 😂😂
Radsej davaj viac pozor v skole na hodinach sj 😆
Nigdy som na slovensku do skoly nechodila 😁😁 Stale v uk
@ella123321 a potom si sa zobudila s 15 prstami v r..... 🤣
Akurát som pozerala že us to zmizlo 😊
@klarissa25
@liana111 čítala som predchádzajúci príspevok, kt. už je zmazaný 🙂 ale, táto pani je u nás v skupine IVF, tak dúfam, že si nerobí srandu :(
prosim ta,vykasli sa na to.Admini vidia viac ako si myslis at jedno a at druhe,ze nikto ta tam neurazal,akurat ty si nadavala,ci mas kratku pamat?
Po tom ako si tam niektore nazvala verim, ze tu dlho neostanes
Ja som ťa vôbec neurazala, práve naopak si sa ukázala, baby mali pravdu, skús sa liecit
Pavlovce...vsjo jasno😂😅
@nikaaa1982 srandu si zial robi 🤔
@korunka1 ale niee ona zije v a
Anglicku 😂😂😂
budem potesena ked mi prestanes pisat sukromnu spravu.Maj si ulozene co chces,mne je to srdecne jedno,ja sa z toho nepototo
@klarissa25 veď hej, polovica Pavloviec je v UK...len dokedy
@klarissa25 bud chvilu vydrz alebo ostanes ukratena o "inteligenciu"😂
@klarissa25 nestiha 😂
Skús nám napísať anglicky, nech veríme, že ten jazyk ovládaš lepšie. Ak teda tam si chodila do školy.
Ak si tehotná, gratulujem. Ale to bruško ozaj nebolo tehotenské.
Toto je ako fakt gool. A chore teda...ale sulam sa tu od smiechu.
vy tu uz snad nikomu neverite. 😂
Moj syn tiez nevie dobre pisat slovensky, nikdy nechodil do skoly. ( teda slovenskej skoly )
Stop commenting my post that’s enough!
😂😂😂😂
I hope you all die
Aspoň si slovenčinu precvičí.
Aj tá angličtina pokrivkáva :(
uspesne som ta nahlasila.Coskoro mozes ocakavat zmazanie aj tohto,a najlepsie keby zmazali aj teba celu z MK.Tesilo ma
@ella123321
and I hope you are just a poor child with depression or other diagnosis
Ešte nemažte, mne sa nech ísť piecť. :(
@ella123321 Ahoj. Upozorňujeme na opakované porušování pravidel stránky Modrý koník a možnost blokace profilu.
Toto je co? 😂😂😂🙈
@nikaaa1982 zial asi robi 🙁 pravdepodobne tam mate trolla 🤷♀️
To je tá čo včera dala že má veľké brucho?
Ale to nie je možné aby každé slovo napisala gramaticky zle, to je bud ozaj iq 2 a tazka imbecilita alebo si robi srandu co vlastne tiež svedčí o nejakej hodnote iq
Veď to si ozaj musí srandu robiť. Inak to nie je normálne. Nevidela som síce "commentare" k fotke pred tým, ale baby. Treba sa zamyslieť, veď keď mala také ploché bruško pred 9 týždňami, tak to musí byť len z tehotenstva. 😅
asi rozmýšľa,ako poslať IP aj modremu koníkovi,ked je ticho
@baaambulkaa ak žije ozaj v UK od malinká a chodí tam do škôl, gramatickym chybam sa nečudujem, malo ktoré dieťa žijúce a vyrastajúce v UK Slovensku gramatiku ovlada, ale môže byť že si robí prcu, čo by ma tiež neprekvapilo😎
Ale nejdem sa ju zastávať lebo zas mi vynada😀, len tak všeobecne🙆
@miskakyska skoncila jej uz velka pauza 😂
Už zasa,asi sú prázdniny či
@martinka354 uz po...musi sa zmestit do "pauz" ( rozumej ako prestavok)
Jaj .ja som si už kávu aj zaliala a už je ticho. Ja vždy všetko prepasiem 🤣🤣
Je toto na kávu 🤭☕️🤣
Niekolkokrat som si citala ale je trapne a hnusne poukazovať na gramatiku, že to robia len chudáci ale vies čo? OTVOR pravidla slovenského jazyka...

ako kočky? 😀 kde to vjezí?
@miskakyska a ja chodim stale kontrolovat a nist 😀
@miskakyska
@liana111 vela uloh im navalali...prvy den 🤫 neruste ju, nech to vsetko stihne do vecierky



Esmeralda. Chod sa učiť radšej...