icon
1 / 1
avatar

Bublanina????

21. jún 2017
avatar

Bublanina?

21. jún 2017
avatar

Bublanina

21. jún 2017
avatar

Ribezlak 😀👍

21. jún 2017
avatar

Bublanina

21. jún 2017
avatar

Kysnuty ribezlovy

21. jún 2017
avatar

Hmmm dzem

21. jún 2017
avatar

Sirup

21. jún 2017
avatar
21. jún 2017
avatar

Bublanina

21. jún 2017
avatar

Sirup alebo džem 😉

21. jún 2017
avatar

Bublanina.

21. jún 2017
avatar

Koláč, džem alebo ribezlak ☺

21. jún 2017
avatar

Ribezlova bublaninka 😉

21. jún 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

U mňa by bol dzem 😀 ale dufam ze z toho upecies niečo fajne 😀

21. jún 2017
avatar

ribezlovy jogurt 😝
Ribezle trochu podlavit puciakom na zemiaky s cukrom a iba par tahmi zamiesat do bieleho jogurtu, mnam. Ostane to take bielo-cervene a je to strasna manmka.

21. jún 2017
avatar

Dzem alebo nejaky chutny ribezlovy kolacik 😉

21. jún 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Žeby džemík alebo koláčik? 🤔😊😊

21. jún 2017
avatar

Kolacik, dzem ale kludne to moze byt i ribezlovica 😜

21. jún 2017
avatar

Ribezlová bublanina s posýpkou 🙂

21. jún 2017
avatar

Bublanina

21. jún 2017
avatar

Bublanina alebo džemik

21. jún 2017
avatar

Piskotove cesto, tvarohovy krem a ribezle so zelatinou

21. jún 2017
avatar
21. jún 2017
avatar

Bublanina 🙂

21. jún 2017
avatar

kysnuty kolacik ribezlovy s posypkou

21. jún 2017
avatar

Zeby ribezlak 😀?

21. jún 2017
avatar

bublanina

21. jún 2017
avatar

fajny koláčik abo džemik? 😉

21. jún 2017
avatar

Dzem alebo kolacik 🙂 my si ideme teraz nazbierat a chystame sa robit dzemik 🙂

21. jún 2017
avatar

Zavarane?

21. jún 2017
avatar

bublanina 🙂 mnam 🙂

21. jún 2017
avatar

Džemik

21. jún 2017
avatar

Ribezlovy kolac so snehom by mohol byt, ale skor tipujem lekvar 🙂

21. jún 2017
avatar

Lekvár ,alebo bublanina

21. jún 2017
avatar

Bublanina

21. jún 2017
avatar

Bude to mnamkovy kolacik

21. jún 2017
avatar

Bublaninka

21. jún 2017
avatar

Bublanina

21. jún 2017
avatar

Muffiny

21. jún 2017
avatar
21. jún 2017
avatar

Koláč

21. jún 2017
avatar

Bublanina,lekvár alebo sirup?

21. jún 2017
avatar

Dzemik alebo sirup alebo len tak spapat😃😃😃😃

21. jún 2017
avatar

Bublanina

21. jún 2017
avatar

džem alebo koláčik

21. jún 2017
avatar

džem , dreň 🤔

21. jún 2017
avatar
21. jún 2017
avatar

Bublanina

21. jún 2017
avatar

Ríbezlová bublanina 🎂

21. jún 2017
avatar

Cauko kocky. Este ma caka oberacka, mame tam aspon10 krickov. Ako tak pozeram, tusim ste sa este ani jedna netrafila 🙂 #druha_indicia je surovina cukor 🙂

21. jún 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Ribezlova dren

21. jún 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Lekvár?? Dreň,džem?? Zaváranie?????😀

21. jún 2017
avatar

Lekvar

21. jún 2017
avatar

Tak ked s cukrom , tak potom džem ☺️

21. jún 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Lekvár?Ja som minulý rok 1x vyrábala džem z ribezli a nakoniec bol z toho sirup 😝 lebo mi to nezhustlo

21. jún 2017
avatar

Džem alebo koláčik🙂

22. jún 2017
avatar

dzem 😇

22. jún 2017
avatar

ríbezlové želé alebo víno🙂

22. jún 2017
avatar
22. jún 2017
avatar

Dobré ránko, džem😀

22. jún 2017
avatar

Tusim ozaj ribezlak alebo sirup 😀

22. jún 2017
avatar

Bowle ribezli

22. jún 2017
avatar

Ribezlak alebo lekvar

22. jún 2017
avatar

dzem

22. jún 2017
avatar

Ribezlovy sirup... 🙂

22. jún 2017
avatar

Sirup 😊

22. jún 2017
avatar
22. jún 2017
avatar

Víno?

22. jún 2017
avatar
22. jún 2017
avatar

sirupik

22. jún 2017
avatar
22. jún 2017
avatar

Džem

22. jún 2017
avatar

Sirup 😊

22. jún 2017
avatar

Tiez sa priklanam k sirupu 😉

22. jún 2017
avatar

Kompot

22. jún 2017
avatar

sirup

22. jún 2017
avatar

džem 🙂

22. jún 2017
avatar
22. jún 2017
avatar
22. jún 2017
avatar

Sirup.

22. jún 2017
avatar

ribezle na sposob brusnicoveho kompotu

22. jún 2017
avatar
22. jún 2017
avatar

Sirup

22. jún 2017
avatar

Ribezlovy sirup

22. jún 2017
avatar

Sirup

22. jún 2017
avatar
22. jún 2017
avatar

Ríbezlak alebo dzem

22. jún 2017
avatar

Džem 😊

22. jún 2017
avatar

Hm vino 😊😃

22. jún 2017
avatar

Sirup

22. jún 2017
avatar
22. jún 2017
avatar

Trošku som Vás zmiatla, ale pravdou je, ze tie ribezle na fotke sme posypali cukrom a take chrumkave ich zjedli 😀 a z dalsej varky bola bublanina. Recept pridam do nasej skupinky.

22. jún 2017
avatar

@elmelpel no pekne 🙂

22. jún 2017
avatar

Tak teda to si nas poriadne zmiatla 😉

22. jún 2017
avatar

@elmelpel no zmiatla a to poriadne,ale aj tak som tušila že to bude bublanina tak ako som napísala😘😘😘😉😉

22. jún 2017
avatar

Trošku som Vás zmiatla, ale pravdou je, ze tie ribezle na fotke sme posypali cukrom a take chrumkave ich zjedli 😀 a z dalsej varky bola bublanina. Recept pridam do nasej skupinky.
Cez mobil mi Vás nejde pridať, takže komentár vyššie, prvú várku sme zjedli s cukrom a z druhej je bublanina. 🙂 @misel0806, @henuskah, @bibuska376, @zuzanna427, @timi1012, @kristinenka, @mima1, @daskapp, @konnicek, @zuzik1983, @radkatalajkova, @tengo, @zanulikk, @slza1, @janulkamartinko, @ichbinich, @lulu055, @dianavaneska, @fugynka, @zuzma, @evusicek, @miminkamimi, @inga1309, @saninka8, @linduska1974, @beba1902, @majkaws, @leusko1, @srdcervac, @x444x, @brendaa, @bianka000, @mirkamurko, @twosegi, @antonia05, @vonava007, @flonik, @alka127, @suzibandit, @jaanik, @tinka1922, @danka_1, @vladi24, @25mia25, @katik33, @adelaadelkaadela, @atota, @lucialucianka, @lubka484, @capriromz, @elmelpel, @katka79daniel, @radinkaaa, @mia24212, @paperinka, @noni, @matejakub, @luckabj82, @darinadaria, @zukiki, @cadulka2908, @andy033, @karamelka30, @cattalea, @fff1403, @anpati, @fodka, @maya_zilina

22. jún 2017
avatar

Tak sme mali trochu zábavy všetky 😂😂😂

22. jún 2017
avatar

dakujem 🙂

22. jún 2017
avatar

Ďakujem a predstav si že ja teraz večeriam ríbezle s cukrom na masielku mňam Dobrú chuť 👍

22. jún 2017
avatar

@elmelpel dakujem😘 ja som akurat dojedla tych par co sa nam urodilo, mnaaaam

22. jún 2017
avatar

Ďakujem za srdiečka 😘

22. jún 2017
avatar

Dakujem za ❤❤❤

22. jún 2017
avatar

@elmelpel dakujem za💙 ja som upiekla v nedelu rano hrncekovu bublaninu z mix ovocia☺

22. jún 2017
avatar

Ďakujem za 💞

22. jún 2017
avatar

Fajnovee ribezle mňaaam dakujem krasne za srdiecka 😘😊😊😊😊😊😁😊

22. jún 2017
avatar

ďakujeeem❤

22. jún 2017
avatar

Dakujemmmm...

22. jún 2017
avatar

@elmelpel ďakujeem💙💙💙👍👍

sticker
22. jún 2017