icon
1 / 1
avatar
17. nov 2017
avatar

Liči?

17. nov 2017
avatar

Ľad😉

17. nov 2017
avatar

Liči ?

17. nov 2017
avatar
17. nov 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Aloe Vera?

17. nov 2017
avatar

Liči alebo má ešte napadlo aleo vera

17. nov 2017
avatar
17. nov 2017
avatar

Aloe Vera

17. nov 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
17. nov 2017
avatar
17. nov 2017
avatar

Liči?

17. nov 2017
avatar
17. nov 2017
avatar

Ja skúsim Nata de coco 🙂

17. nov 2017
avatar
17. nov 2017
avatar

Aloe vera?

17. nov 2017
avatar
17. nov 2017
avatar
17. nov 2017
avatar

asi som jedina co tam v prvom momente videla lad 😀

17. nov 2017
avatar

Asi lad

17. nov 2017
avatar

cukor

17. nov 2017
avatar
17. nov 2017
avatar

Podľa mňa tie japonské krystaly neviem teraz si sa to volá

17. nov 2017
avatar

Pomelo😁

17. nov 2017
avatar

Nakrájaná cibuľa

17. nov 2017
avatar

Liči😉

17. nov 2017
avatar
17. nov 2017
avatar

Nata de coco( želé vytvorené z kokosovej vody)

17. nov 2017
avatar

Mydlova hmota na vyrobu mydla ☺

17. nov 2017
avatar

mna napadla uvarena ryža :D :D

17. nov 2017
avatar
17. nov 2017
avatar

Lici alebo aloe

17. nov 2017
avatar

Ahoj duzina z ovocia......😲👀

17. nov 2017
avatar

Nata de coco

17. nov 2017
avatar

Rozvarena ryza 😂

17. nov 2017
avatar

Liči 😎

17. nov 2017
avatar

Lici, alebo pomelo 😉

17. nov 2017
avatar

kokosové želé?

17. nov 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Želatína 🙂

17. nov 2017
avatar
17. nov 2017
avatar
17. nov 2017
avatar

liči

17. nov 2017
avatar
17. nov 2017
avatar

dužina z nejakého ovocia ale z akého netuším... 😉

17. nov 2017
avatar
17. nov 2017
avatar
17. nov 2017
avatar
17. nov 2017
avatar

Želé

17. nov 2017
avatar

Tiez mna ako prve napadlo lici

17. nov 2017
avatar
17. nov 2017
avatar
17. nov 2017
avatar

Aloe vera??

18. nov 2017
avatar

Liči 🤔🤔🤔

18. nov 2017
avatar

Duzina z kokosu

18. nov 2017
avatar
18. nov 2017
avatar

liči 👍

18. nov 2017
avatar
18. nov 2017
avatar

pomelo

18. nov 2017
avatar

Lici nebo cibule 🙂

19. nov 2017
avatar
19. nov 2017
avatar

Pekný večer všetkým, babule, asi ma utlčiete, keď napíšem, čo je to 😀
Niektoré ste to uhádli, za čo im gratulujem. Ešte vysvetlenie, ako to vzniklo. V piatok bola u našich zabíjačka. Tak som chystala cibuľu na kašu.... a toto vzniklo. 🙂 Takže také krásne drahokamy je nakrájaná cibuľa, ktoré sa práve chystá na smaženie.
@elaela23, @matulaa88, @dfgabika, @dafnia, @jajussska, @pawuli, @radkatalajkova, @tinka1922, @vvveronikaaa, @zuzanaer, @maya_zilina, @22111979, @katik33, @mirkamurko, @martina1982, @jendzela, @konnicek, @lara1507, @domin85, @maja7685, @lubka73, @tengo, @nanina11, @ariannazara, @79viktoria79, @danka_1, @maja290, @ixayxa, @janulik114, @idris, @cadulka2908, @paperinka, @lubica46, @vonava007, @simplemm, @miminkamimi, @suzibandit, @10zabka, @julienka, @darinadaria, @vladi24, @leusko1, @zuzik1983, @miska_marko, @martinka354, @palkolaska, @veronika272, @julyete, @kornelia1987, @saninka8, @katka79daniel, @lili225, @lulu055, @merikac, @beba1902, @slza1, @lubka484, @matejakub, @jana889998, @capriromz

sticker
19. nov 2017
avatar
19. nov 2017
avatar

Ty kokos

sticker
19. nov 2017
avatar

No teda😀

19. nov 2017
avatar

Tak to ma nemapadlo👍🤔😱😘

19. nov 2017
avatar

No mňa to napadlo až potom ako som napísala liči.. Že je to tá naša cibuľa. ..

19. nov 2017
avatar

to by ma nenapadlo a tak ju zboznujem ale nie krajat a dakujem

19. nov 2017
avatar

Ďakujem za záplavu srdiečok
❤❤f

19. nov 2017
avatar

Fíha,tak to by ma veru nenapadlo,ďakujem za 💞

19. nov 2017
avatar

@elmelpel Dakujem za💙

19. nov 2017
avatar

si nás nachytala 😀... ďakujem za srdiečka 😘

19. nov 2017
avatar

Že cibuľa😮😮😮 no nič, človek sa učí😀
Ďakujem za ❤😘

19. nov 2017
avatar

Dakujem

20. nov 2017