Ja uz niektorých ľudí prestávam chápať, prestávam chápať tú všetku negativitu na tomto svete😢
Bola som v obchode, na parkovisku zaparkujem ako človek rovno medzi čiary, pekne v strede parkovacieho miesta. Urobím nákup, vraciam sa a vedľa mňa veľké auto postavené cez čiaru a nalepené na mojom aute. S tým bruchom toho moc nenarobím, no nezmestila som sa a nedalo sa mi nastúpiť na šoférovu stranu. Skúšala som aj cez spolujazdca, no vyzerala som ako hroch čo sa snaží o niečo čo sa nedá ani len opísať 🙈. Nebyť stredného "panela" medzi sedadlami,mozno by som to s tym bruchom dala. No nedalo sa. Nikde nikoho na okolo(teda boli babky a dedkovia, ale to som radšej ani neoslovila), takže nik, že by som poprosila či by mi to vyparkoval. Tak som šla na informácie do obchodu. Vyhlásili ŠPZ, že nech sa dostaví k autu. Dostavil sa chlapisko, rázne dosť pri sebe, reťaz okolo krku,ten machersky look. Ani bé ani bú a hneď Sa ma odporne pýta, čo mám za problém, tak slušne som začala, že teda nezmestim sa, ešte s humorom. A zrazu on spustil s nadávkami, že nemala som sa je*at s muzom keď neviem žiť s bruchom a že mám sa zavrieť doma a nevychádzat. Ja som zostala az v soku. Ani som nestihla nič povedať. Nastúpil, a jak zatváral dvere este povedal, že sa mám naučiť parkovať na konci parkoviska. No ako koniec toto. Také nervy som dostala, že som sa až triasla. Prečo takýto ľudia existuju na tomto svete? Ja po dobron, slušne, ešte som si urobila srandu sama zo seba a pritom ja som parkovala normálne a on takto. On čo si mal priznať chybu. Strašne som z toho smutná. Je veľmi veľa dobrých ľudí,ale tuším na ten počet je rovnaký počet aj takýchto. Keby nebolo toľkého zla a negativity. Aký by bol tento svet krásny.
Babulky prajem vám krásny deň, aby ste nestretli rovnakého debila ako ja🙏🍀
No to bol idiot na entu.
Božé🙉
No ja nemám slov 😲 ja by taktiež tam stala v tom šoku. Ale na druhej strane karma je zdarma neboj jemu sa to vráti
ty kokos.....nemam slov, normalne keby je teraz pri mne tresnem mu po papuli, aj ked možno by mi to vratil...
slušnosť a empatia voči ludom sa ale že uplne vytráca....žiadna pokora a slušne správanie....každý len na seba myslí a nikto iný ho nezaujíma....to si všímam denno denne hoci ja som furt tiež milá...aspon sa snažím...ale častejšie už aj mne ostava rozum stáť v niektorých situáciách
Na mna ako na tehotnu tiez jeden slovne utocil, bola som tak v šoku, zacalo mi tvrdnut brucho, az som musela po konverzacii s nadriadenými zatvorit pobocku a ist domov..
Tento svet je uz v riadnych s...ch...uprimne mi je toto co sa ti stalo luto...najhorsie na tom je, ze tento debil ma mozno doma dieta a vychova z neho rovnakeho debila ako je on
amoja slavna veta: citlivost je forma inteligencie, je zbytocne ju vysvetlovat niekomu, kto ju nema.............. nemozeme byt vsetci normalni, nic si z toho nerob, ja by sopm mu to sice vratila,tym nech ide naspat do autoskoly, lebo ja som papula, ale idiot riadny no...
Moja zlata... :( ale neboj sa, musi mat hrozny zivot ked sa takto sprava.
Nic si z toho nerob a rychlo na to zabudni.
Zakomplexovany keket, asi ma maleho vtaka
takych je vacsina, cim skor za zmierime ze cely svet je plny debilov tym lepsie. mam pocit ze ludia viac zavidia a nenaviadia ako lubia. sa necudujme ze spejeme k zahube,. zial :(
Mala si mu povedať, že sa v prvom rade nemali j...ť jeho rodičia, aby sa nekotila škodná akou je on... prázdna telesná existencia, hoď za hlavu, nestojí za myšlienku 👎 pohlaď bruško, vytešuj 👍
@0kristina0 ten ani nemal vychovu zjavne a skoda ze taketo pokolenie co zo seba ''vypluje'' bude sirit takuto vychovu dalej,
ja by som sa isto neznizovala na jeho uroven.
Vôbec sa s tým nezaťažuj, sú to len myšlienky, osoby z veľkým egom. Vypustí to z hlavy, keby som tam bola, tak mu vynadam.
@klarissa25 veď toto, že ktovie čoho by bol schopný on.
Ale ani som nemala šancu mu niečo povedať,on hneď sadol, dopovedal svoje a išiel preparkovat.. ale ak má deti,je mi ich strašne ľúto ak ich vychováva takýto človek. Ktovie či jeho tehotná žena sedela/alebo bude sedieť celé tehotenstvo doma zavretá
No to bol teda riadny chudák, majster sveta ty kokos,taku by som mu pleskla po papuli,že až, len bohvie,ako by zareagoval,na takými sa len v duchu zasmiať, aký je chudák
takýchto debilkov radšej neprovokovať, ešte by ti poškodil od zlosti auto, nestojí za to, debko kašli na neho
Popriala by som mu pekný den a teda ze mu prajem iba to aby raz stretol sam seba...
Ty kokos, keby sa to stalo mne a toto by mi povedal, tak by to asi neprežil ten človek.....
zrejme toho vela od rodicov nedostal. v minulosti dieta na polutovanie, dnes emocionalna troska.
Len kkt ma na padlo
Prepáč ❤️
@greta22 tak ja by som mu tiež povedala nech nej*be ani on - lebo takí vyj*banci ako on by sa ani rozmnožovať nemali!!!
Nerob si z neho nič, cocot 😉
Mne bežne za domom zablokujú auto ľudia čo nesú dieťa do škôlky 🙄 keby mohli až do šatne autom ísť tak by bolo najlepšie 😉 ...ľudstvo je síce múdre ale samotní luďia sú hlupáci.
Jedine,čo ma napadá ako riesenie je, že sme tu matky s deťmi.Vychovavajme ich tak,aby sme sa za ne nemuseli hanbiť. Deti sú našim odrazom, viac ako by nám bolo milé!
Čudujem sa ti ze si nevybuvhla... Mňa minula vytočil kuriér a teda som mu povedala vo dom myslela... Bol to iný prípad ale taka dom bola nasrdena, že som aj sťažnosť na nho dala🤣
@greta22 kks neuveritelne kolko dementov clovek stretne za den,tento bol extra trieda.toto parkovanie je hroza.mna strasne vytacaju ludia co parkuju na miestach pre rodiny s detmi a deti nemaju,vlastne uz som si zvykla a neriesim.ale raz som sa fakt vytocila riadne .isli sme do.Lidla,v aute dve male deti uz unavene,uplakane a na parkovisku ani jedno.miesto ze vobec ziadne,nedalo sa zaparkovat a chlapik so slecnou zaparkoval na to posledne moesto pre rodiny s detmi.Som vystupila a normalne mu zaklopkala na okno ze nech sa nehneva ale ze ci to.musi vazne tam parkovat ?a on ze co otravujem ved on ma.dieta -vedla neho na sedadle sedela zmalovana asi 16-17rocna slecna so sluchatkami 🤦♀️ok ,len som sa zasmiala
@mmoni89 apropo parkovanie pre rodiny s deťmi. Ja som sa tak raz vytocila, keď mladík prišiel na motorke, zaparkoval na toto miesto a s kľudom Angličana si šiel nakúpiť.
Imbecil.. Karma je zdarma ;)
@markaterka to uz je vrchol drzosti 🤦♀️
Nemám ešte veľké brucho no tiež raz chlapík tak zaparkoval cez čiaru,že som nemohla nastúpiť. Rovno som volala na políciu ( ani ma nenapadlo ísť na informačné centrum). Na polícii bol tak úžasný chlapík: v prvom rade mi kázal odfotiť moje a jeho auto, ďalej mi odporúčal nenápadne si nahrať jeho príchod k autu (dať mobil do vrecka kabelky,tak aby trčala kamera 🙂). Oni kontaktovali majiteľa vozidla. Prišiel slušne no blbé komentáre si neodpustil. Neviem čo mu na polícii narozprávali,ale komentár,že som chránená osoba som si od neho asi trikrát vypočula kým sadol do auta. Tak som mu vysvetlila,že on zle parkuje. No chvalabohu,že nebol z toho taký incident ako sa vám stalo. O cca 40 minút volali z polície ako to dopadlo. No úžasní sú na polícii.
Mala si byt rychlejsia a hned mu povedat, ze parkuje ako K.... A ak ma problem nejaky, tak zavolas policajtov to je takisto dopravny priestupok ako kazdy iny, chuj blby netreba sa dat..🤛💪
Nabuduce urob fotku pred tym, ako si ho das zavolat a mozno by bolo dobre to potom dat na FB parkujem ako idiot ci ako sa to vola.
Zial, mne sa zda, ze tento stat je jedna velka anarchia. Ziadne pravidla, ziadna slusnost. Nic, len JA...
Dva mesiace pracujem s ľuďmi a som tiež zhrozená ako sa dokážu niektorý správať. Až do placu mi je vela krát ,aka zlá doba to je .
Keď nechápeš negativitu, mala si to brať pozitívne a s úsmevom ako slniečko. 😉
😲