Moja je taká oničom 😂 odfotila som sestre kód z Horalky lebo posiela 😃 keďže ho ešte nezadala, tak foto nepridám 😅
Je to jasné 🤣 cuketový koláč je cuketový koláč
🙈😂😂
🍕🍕🍕🍕
Moja posledná zo stredy. Nuž aj tak sa dá na 6 deň karantény 🙃
Prisli mi kvetinky, musela som sa o ne postarat 🙂
Mapa Gdanska.balim kufor😉
Sedela som na záchode a toto som si musela odfotiť. Vymeň prosím rolku na záchode. Vymenil. 🤦 To nevymyslíš 😁😁
Odfotila som dazd.
Tak davno uz neprsalo, ze mi je to vzacne.
A preto som
nebola
dnes cvicit 💦💦💦
🧒☺️
V zásade to sedí 😂 príliš pekne počasie aby som sa venovala len sebe 🤷🏻♀️
Fotka zadania ulohy zo vzdelavania. Cely den od 8,30 do 17,30. 🙈
Moja posledná fotka (posielala som môjmu,ako provokáciu🤣)
@ividorkova to je naaadherneee 😍 cim to lepis prosim ta?
Jaaaj, posielala som mamke fotku šiat - šila mi ich naša známa a randila som v nich ešte ako slobodná😁😊 rok 1999
@anymary83 to syn si vyrobil a ja som sfotila ak sa nemýlim používal sekundové lepidlo
@janinah booooooože Gdansk. Nádherné mesto. Najkrajšie, ale som zatiaľ videla. 🥰🥰🥰🥰🥰
Moja posledná...ako muž češe koníka 🙈....
Fotka z rána, boli sme s dcérou na nákupy a kafíčko. To sedí 🤣
Moja posledná fotka z dnešného doobedia 😁
Ja som nemohla lebo som varila a jedla kukuricu 😃
Jarmocny program. Chalan co spieval pesnicky od Karla Gotta bol bohovsky




























Moja posledná 😉