Dnes znova zhromaždenia a protesty proti ficovlade.Jedina šanca ako ukazat svoj postoj a svoju nespokojnosť .Nadavať na nete zďaleka nestači.to si mafiáni ani nevšimnù.Kto len trochu sleduje to klamstvo,podvody.papalásstvo,bačovanie,rozkrádanie ten by mal vedieť kam treba dnes îsť.
Aj ja som unavená po celom náročnom týzdni v práci.aj ja mám kopu roboty doma a chcela by som byť radšej s vnùčatkami
,ale dnes práve kvôli nim budem na námestí v našom meste.
Tak skùste porozmýšľať či ozaj pîšem niečo zlê.kým ma nahlásite...
Alebo ak mi niekto napîše tri dobrê a pozitívne veci,ktoré táto vláda dokazateľne urobila pre občanov,tak možno predsa zmením nazor a navštîvim drobcov.Lebo ja nijake nevidîm...
Nik ti nenapise ani jedinu vec,lebo nie je co
Ako rozmýšľam,tak rozmýšľam na nič dobré pre občana som neprišla.
Nič nenapíšu, lebo nič pozitívne nie je.
Ja by som radsej isla za tymi vnucatami, lebo tamtu zberbu hore netrapi,ci je na namestiach 10 000 alebo 200 000 ludi. Aj tak si urobia,co chcu. Zmenit to mozu jedine volby. Ale to by musela najprv existovat silna opozicna strana.
@janinah a koho by si volila ty? Aby bolo dobre pre obcana aj pre stat ako taky? Lebo “demokracia” a “tvarme sa, ze je demokracia” je velky rozdiel. Mne stacilo Matovicovo jednanie z ludmi za korony a dakujem, toto neprosim… Aby sa vysmieval ludom priamo do oci? Tfuj
@buducamama takže nefunkčné zdravotníctvo, školstvo, rozklad štátu, demokracie ti vyhovuje. Kultúra, životné prostredie, všetko kam sa pozries je v rozklade. Toto ti vyhovuje, s týmto si spokojná?
@buducamama ok, vsetci mame zle spomienky na koronu, aj na Matovica mam svoj nazor...ale chapes, ze tie protesty, a ludia ktori tam idu, su proti TEJTO vlade? Nespokojnost s tym co sa deje dnes, vcera, pred mesiacom, teda od volieb 2023? Kludne mi napis, s cim si teraz spokojna.
Joj, v Poprade dnes nie sú.
@buducamama Pristupovať k tomu tak, že veď nemám koho voliť, nech je radšej to, čo je, je cesta do pekla.
@buducamama a medzi ficom a matovicom je akoze vzduchoprazdno? ziadne ine politicke strany neexistuju? ked vylucim fasistov a birmovanych komunistov este stale je na vyber.
@buducamama a tie tri pozitivne veci spominane v statuse by si nenašla a nenapísala?
Keďže to organizujú demokrati nejdem. Prečo sa schovávajú pod rôzne OZ? Ved nech sa napíše protesty organizujú demokrati príďte...
A ľudia prídu...
V Prešove nemienim podporovať Olhu ani ho počúvať... A veľa ľudí by nedošlo keby vedeli ze tie protesty sú Olhova kampaň
@daren1 ahoj, nahlasujem tá za šírenie klamstiev, čo odporúčam aj ostatným komentujucim a tiež odporúčam viac na reakciu vyššie nereagovat. Nemá zmysel spamovat a zahlcovat diskusiu hadanim sa s ľuďmi, ktorí do diskusií prispievajú s cieľom zneprehladnovat, vyvolávať hádky a následne mať dôvod na zmazanie príspevku
Časť piatkových protestov naozaj organizujú Demokrati, väčšina na Slovensku je ale organizovaná Mier Ukrajine, ktorí sú apoliticki.
@prvecominapadlo v Prešove olha
A nech sa páči, tu je zoznam protestov, ktoré sú organizované cez Mier Ukrajine a s Demokratmi nesúvisia
@prvecominapadlo aké nepravdy? Nikde sa nepíše o demokratov ze vás pozývajú....
A politický, keď to organizujú s demokratmi? Píšem o Prešove ak si si nevdimla



Tak ako vždy, ideme aj my dnes