icon

Ktorého pomocníka na umývanie okien máte za naj?ideálne link prosím,vďaka.
Zn.manžel starne😀

avatar

ahoj ja mám už dlhé roky karcher, ale teda link ti nepošlem, keďže neviem ani či sa ešte predáva 😂 musela by som doma pozrieť na krabici 😉

20. mar 2026
avatar

stierku na sprchove kuty z Hornbachu

20. mar 2026
avatar

tiez karcher

20. mar 2026
avatar

Kärcher

20. mar 2026
avatar

Najlepší pomocnik je pani Erika, ktorá príde umyt vždy keď jej zavolam...😉

20. mar 2026
avatar

Ja teraz vážne premýšľam nad robotickým umývačom okien 🙂
https://www.toprobot.sk/roboticke-cistice-okien...

20. mar 2026
avatar

akurat mama umyva(ja mam choru nohu)

20. mar 2026