Ktorého pomocníka na umývanie okien máte za naj?ideálne link prosím,vďaka.
Zn.manžel starne😀
stierku na sprchove kuty z Hornbachu
20. mar 2026
tiez karcher
20. mar 2026
Kärcher
20. mar 2026
20. mar 2026
Najlepší pomocnik je pani Erika, ktorá príde umyt vždy keď jej zavolam...😉
20. mar 2026
Ja teraz vážne premýšľam nad robotickým umývačom okien 🙂
https://www.toprobot.sk/roboticke-cistice-okien...
20. mar 2026
akurat mama umyva(ja mam choru nohu)
20. mar 2026
ahoj ja mám už dlhé roky karcher, ale teda link ti nepošlem, keďže neviem ani či sa ešte predáva 😂 musela by som doma pozrieť na krabici 😉