Najkrajší vianočný darček na svete sme dnes dostali.
Vitaj,milovaný vnucik.❤️
Bože,vďaka.🙏
gratulujem!
Gratulujem
Krásny darček. Nech je zdravý. ❤️❤️❤️
Gratulujem..moj uz ma 4mesiace..ale mam vianocneho syna stredneho
Blahoželám. Náš darček mal včera 17🥰
Gratulujem,niet nič krajšie ako bábätko v rodine,najprv tie vlastne a potom vnúčatá♥️. Veľa zdravia mamine a bábätku a aj tatinovi a vlastne celej rodine
Krásny dátum, gratulujem . Bude to veľká láska ❤️ resp veľmi milujúca duša, ktorá prinesie veľa lásky do rodiny.
Blahoželám nech sa maminke a dieťatku darí.
Gratulujem a veľa zdravíčka rodinke.
Gratulujem, prave mi pisala kamoska, ze sa im tiez tento tyzden narodilo vnucatko. Hlavne nech su zdrave deticky.
Vela zdravicka
Blahoželám 🍀💜 Veľa zdravia maminke a aj bábätku.
Blahoželám, vela zdravicka drobcekovi ❤️❤️❤️
No ja ešte na vnučku netrpezlivo čakám, termín má dcéra 27.12. Vám gratulujem, veľa zdravia prajem.
Gratulujem. Ja som taký darček dostala k narodeninám. Pred ,,chvíľou,, a už bude mať čo chviľa rôčik ♥️
Gratulujem ❤️ taky darcek sa veru kupit neda ❤️