Pani prezidentka.ďakujeme.
Prezidentka Čaputová preverila Ficov svet.
Premiérovi Ficovi vysvetlila, že nemôže všetko.
https://komentare.sme.sk/c/23270297/prezidentka...
Je málo pravdepodobné, že koalícia uzná prezidentkine slová. Okamžite sa otvoria brány pre otrepané slogany o tom, čia je agentka a ako pomáha opozícii. Prezidentka však urobila službu verejnosti. V čase, keď vláda je najväčší šíriteľ dezinformácií, to bola jej povinnosť, aby nám pripomenula fakty.
Na mojej Alma Mater tak pred 20 rokmi sme mali prednášku s Robertom Ficom..Bolo to v období keď,vydal knihu “ trest smrti” a veľmi dobre si pamätám,ako obhajoval prísnejšie tresty…
Panoptikum zlocincov a narod tupcov.
Aj tak si nepomoze a nepomozeme si🙁 ten ... je tak arogantny, aj tak si to pretlaci
Isto si musel dat liek na upokojenie 😂😂 neviem ci ho aj sanitka nebrala chudaka. Musel mat riadne nervy 😂😂😂
Najsmutnejsie je to, ze aj tak s tym nic neurobime 😭
Tých dezinformácií a klamstiev sme sa za posledné roky nepočúvali riadne veľa. A ospravedlnenia žiadne a ani sa ich nedočkáme.
Na neho už asi nik nemá žiadne páky 😞
a nielenze tito ludia rozhodli o smerovani tejto krajiny na vychod, ale este nam zvolia za prezidenta Pellegriniho..potom uz im nebude nic stat v ceste
Čo myslíte.tlak mal aspon 200. že?
Musela som to tu dať😜