#volby zo zahraničia
RF sa bude snažiť dosiahnuť,aby Slováci zijuci v zahraniči nemohli volit poštou ako doteraz,ale musia kvôli tomu osobne prisť na ambasády.Tečie mu do topánok,bojí sa a bude robit kdejaké manevre. Verim,ze Slovaci v zahranicí neostanú ticho.
Odhadom zije v zahranici cca 300 tisic dospelych Slovakov,v r.2020 ich volilo 49 tisic,to nie je malo.A koho volia vieme vsetci. No,zdochynajuci kôn kope a tento vie,ze strati vsetko.
Je to jednoduché, ja nie som typ, ktorý sa nechá odradiť, pôjdem na ambasádu...
Inak aj tu sa mozete vyjadrit
https://www.peticie.com/trestnenafica
Toto som hovorila, ze bude chciet zmenit alebo zrusit volby zo zahranicia lebo prehral na plnej ciare
šikovne vymyslene, pretože sa vo velkom zatvaraju ambasady , teraz tiež jednu myslim vo finsku zavreli že netreba dalšia je 500 km
No ja mam jednu ambasadu 300km a druhu 500km, ale ak toto prejde, volebny vikend davame rodinny vylet do velkomesta. Zas ma nasral
Tento folklor robí pravidelne.
No chce sa udržať pri moci, tak je mu úplne jedno ako to spraví.
Ja som bola volit aj pojdem, mna neodradi a neodradi nikoho kto zije v zahranici a nechce pri moci tuto koalicno pedofilnu zgerbu

bola som sucastou kontrolneho vyboru pre volbu zo zahranicia a s prehladom to vyhrala opozicna strana...akoze s meganaskokom...RF vie, preco toto chce spravit