Súťaž o vak ♡

Ahojte,
ako sa pomaly balím do pôrodnice, tak som si pre Vás vymyslela ešte poslednú súťaž pred pôrodom o tento vak s nažehľovačkami od Lukáša Kimličku.
Stačí, ak mi do komentára napíšete, ako by ste vak využili a kam by ste si ho so sebou zobrali.
Víťazku vyberiem 29.9.2019. (ak by som v tom čase porodila,tak súťaž vyhodnotím hneď,ako sa mi bude dať, ďakujem za pochopenie🙂)
Budem sa tešiť na Vaše odpovede a držím Vám palce.
Jana
Odporúčame
Jeeej krasny 😍 nakolko som zacala pred tyzdnom studovat na vysokej tak by som ho urcite vynosila do skoly ale aj na nakupy s kamoskami alebo vylety s priatelom 😍
No tak my by sme ho brali do Tatier na našu prvú dovolenku s našou dcérkou Ameliou ktorá má 2 r. a chceme aby aj ona milovala tak našu prírodu ako my.
Vzala by som si ho na potulky do USA co ma cakaju za par tyzdnov
Je super 😍😍😍 určite by bol súčasťou môjho každodenného života 🥰🥰🥰
ako sa poznám,nosila by som ho všade,na nákupy na výlety,proste každý deň
Vak je krásny 😍. Využívala by som ho každý deň. Keďže s detičkami chodím denne von a vak je veľmi praktická vec. A bola by to moja prvá výhra 😉
Ten je krásny 😍 pri prechádzkach s Linou bez kočíka by bol super pomocník 🙏 voľne ruky sú na nezaplatenie 🙂
Je nádherný ❤️
Pri mojich 2 srdieckach💛💛 by som ho využila na maximum
Nádherný je, ja by som ho využívala kamkoľvek, ale hlavne na výlety a naším drobcom ktorý pride na svet vo februári 😍🤰
Vak mám každý deň na chrbte keď ideme do škôlky, jednou rukou vediem syna a druhou tlačím kočík s dcérou, takže tento by som nosila, aby som vyzerala ešte viac cool ako doteraz 😂😂😂
Dlho som odolávala kúpe vaku, pri kočíkovaní mi vyhovovala malá crossbody, až kým malá nepodrástla a ja som zistila, že keď sa k nej ohýbam, prvá ide k mimine kabelka, až potom ja😂takže batoh už mám, jeden koženkový do mesta a jeden takýto na šnúrky, s ním chodíme na ihrisko a pieskovisko. No a tento, ten by odsunul oba na druhú koľaj, brala by som ho všade, krásny kúsok☺
Určite by sme ho využili na prechádzky...a hlavne do obchodu keď mam malého v nosiči ...😊
Všade, nie je nič praktickejšie ako voľné ruky a rovnomerne vyvážená chrbtica. Viem o tom svoje za poslednú dobu. Nosila by som ho do práce ale aj na voľnočasové aktivity, skrátka všade. Zhodou náhod nedávno moja kolegynka dostala štýlovo rovnaký vak - a ako sa mi páčil, to som ešte nevidela tento! 😍 Je veľmi krásny a štýlový.
No konečne by som mala aj ja svoj vlastný vak na bycikel alebo prechádzku. Lebo momentálne všetky vaky co mame využívajú moji synovia na šport... 😁
Prajem veľa síl pri pôrode.. 😁 😁 😁
Urcite do mesta na prechadzku 🙂 , cesta do skolky alebo potulky 😌
Ja neviem konkretne kde by som ho nosila,mozno by som ho aj podarovala🤷🏼♀️no kedze sa mi paci a chcem ho vyhrat tak sa zapojim a skusim stastie🤭
Nádherný, presne sa mi hodí k bunde 😀😍 a kde by som ho využívala? Jednoducho vždy a všade, od ranného nákupu v potravinách, cez prechadzku s malou, naše výlety a hocijaké vybehnutie do mesta... Nikdy som vaky nenosila, ale odkedy mam malú, kabelky ležia v skrini a nosím len vak... Niet nad praktickosť a v tomto prípade aj krásny dizajn 👍😍
Krásny je 😍 a využívala by som ho pri nákupoch taktiež do mesta keď chodím s malým na krúžky na výlety jednoducho všade 😊
Ja by som ho zobrala s mojimi tromi láskami na výlet ❤🙂 Dominik, Timko a muž ktorý je môj najväčší priateľ 🙂 (ps: chcem by navždy s mojou rodinkou 🙂 ) A zažívať super zážitky. 🙂
Ja by som ho darovala sestre ktorá oblubuje takého vaky a spravila by som jej radosť keď už chudinka bola dva krát v nemocnici a v škole jej dali komisionalky kvoly tomu že bola často chorá 😢👌 chcela by som jej spraviť trochu radosti keďže má 12 rokov a už má za sebou operáciu a má veľa chorôb a teraz v lete keď bola v nemocnici jej zistili astmu no chudinka ani detstvo si užiť nemôže tak nech ma radosť aspoň s takýchto maličkostí. A ona ho môže použiť keď pojde ku kamoške alebo na vílety. A je to zodpovedné dievča dáva si pozor na veci 🙂😉
@januska131 prajem Ti nech vsetko dobre dopadne a bábätko aj Ty budete si spolu s rodinkou užívať rodinnú pohodu.Ja by som vak poďakovala najstaršej dcérke Emke ona by ho nosila všade na výlety do cukrárne do školy miluje vaky a tento bu bol pre ňu super krásny a naj darček a keďže mám doma 4 dcérky tak by vak určite nosilinaj ony.bol mi využitý na 100% držím palce nech sa všetko vydarí a hlavne usmev a všetko bude fajn.
Na tanečnú! A prečo? Čakala som som 24 rokov, aby som sa, aspoň rekreačne, vrátila k tancu. A teraz, po 3 deťoch sa vrátim do práce, nabehne výplata a ja si môžem zaplatiť tanečnú 😍🤩😍🤩💃💃💃
Je krasny..
Darovala by som ho dcere,jej sa take veĺmi páčia..
A nosila by ho všade..😉
Darovala by som ho maleho tete. V lete bola za malym (je z Barcelony) a v jednom zvlastnom obchode nasla vak podobneho stylu ale plny fitness veci. Chcela ale iba vak ... pani ho bez obsahu predat nechcela, tak sme ho kupili aj s obsahom. Ten lezi u mna v garazi a teta nadsena zo svojho vaku s nim odletela naspat do Spanielska ... mala smolu o 2 tyzdne jej val aj s obsahom ukradli .... ukradnute veci jej nikto nenahradi ale vaku by sa potesila 😊 je to jedina forma vaku, kt nosi a nosi ho do zodrania
Vyuzila by som do skoly/ svojej...kedze som sa dala na studium/ ale neviem ci by mi ho starsia dcerka nesprivatizovala do skoly

Ja by som si v nom zobrala veci na nasu chatu ☺ urcite by sa mu tam pacilo ☺
Wau. Bol by to každodenný partak. Mam dvojrocaka a druhé na ceste tak by sa mi veľmi hodil. 😍
Ja by som ho využil každý deň do práce 😍
Krásny vak- zobrala by som si ho na cvičenie, do školy, do práce aj na bicykel...je taký chic♥♥♥
Ten je krásny 🙂 No myslím, že by som ho využila aj ja, aj moje skoro 3 ročne dieťa :D Ja asi tak ako píšu baby vyššie, na nákupy s deťmi, na výlety, snáď neskôr aj do práce a moje dieťa by v ňom určite nosilo svojho maznáčika presne tak, ako ja teraz nosím jeho mladšieho brata v nosici :D Toto u nás teraz fičí... Každý nosí každého :D Nádherný vak 🙂
Posunula by som ho dcere😍 Simonka je vakovo-pozitivna. A vyuzila by ho na treningy Hip hop.
Ja si v podobnom vaku nosievam serepeticky na hackovanie, ked ideme s malou na ihrisko. Tam sa potom hrame obe 🙂 ale tento by som si chranila. S tym by som sa chodievala paradit na prchadzky do mesta ;)
Určite by sa hodil mojej dcére Tami, je maniacka na tento štýl vakov😌 a určite by nabalila do neho kopačky a obľúbeného plyšáka 🐼
Krásny je😍 no určite by poslúžil na denne behanie do mesta, keďže kabelka pri ročnej dcérke neprichádza do úvahy 🙈😂 nosič vpredu vak vzadu 😍
Vak je nádherný. Ja som konečne začala chudnúť, chodím 3x týždenne cvičiť, takže vak by sa zišiel. Ale tiež by sa hodil na víkendové výlety s deťmi, vodu a nejakú tú drobnosť treba niekde dat. Sem tam by som ho požičala dcére, ta by bolo z neho nadšená a snáď by mi ho vrátila 😉
Krasny je, ale ja by som ho rada vyhrala pre moju dcerku,ktora by sa urcite velmi potesila
Ja by som ho nosila stále ideálna veľkosť na fľašku, keksíky a peňaženku 😂
Vaky zbožňujem 😍 tento je nádherný, úplne top... Mam dve deti a keďže som na RD, staršieho vozím do školy, zo školy, na krúžky.. A samozrejme s mladším, skoro 3 ročným.. Všetko, čo potrebujem, supnem do vaku, ten na chrbát a môže sa ist.. Tisíckrát lepšie, ako kabelka.. A vak nie hociaký.. Takýto krásny, štýlový doda šmrnc aj mamičke na RD 😘😘😘
Nosila by som ho do práce 👍 keďže do práce chodievam jedine v športovom oblečení a vaky milujem, tak je stvorený práve pre mňa 😜... aj tie farby sú úžasné k mojej novej bunde... a hlavne tá červená- moje dieťa ju neznáša, takže mi ho nemá kto skonfiškovať a bude len a len môj😁😁😁😁 konečne niečo pre mňa 👏
🥰nosila by som stále a kamkoľvek🥰
Na prechádzky s drahúšikom🥰👩👦
Je štýlový takže určite na prechádzky s kočíkom 😀💕
Ja by som si ho zobrala na urad prace....nech vidia ze aj nezamestnany sa maju 🙈
Ja na ihrisko 😆, kedze chrumky, ovocie, tycinky su u nas momentálne povinna vybava vsade kam ideme, po novom bez kocika, lebo potom tlacim prazdny kocik s malou na rukach 😆, a nemam vsetky veci kam vpratat, bola som pred porodom kabelkova tak ani vak doma nemam 😆😆🙈
Svačinka, voda, peňaženka, obrúsky, kľúče a môžme ísť. Využila by som ho denne keď potrebujem voľné ruky pri mojej Emke keď niekam ideme.
Nosila by som ho hrdo na PRECHÁDZKY s mojim synom do roboty i do mesta. Mám veľmi rada tento druh vakov, ale tento je Top... Nosíla by som v ňom peňaženku desiatu vodičku vlhčené utierky.......
Som večný študent, baví ma to, ten pocit po skúškach 😋, popri práci a rodine je to pre mňa relax.
Batoh určite do školy výnosím (vyzerá super)
Je krásny, dala by som ho dcére a ta by ho brala asi všade.
ja by som ho využila na veci pre malého(pitie, jedlo, hračku, vlhčené utierky.....)a vždy ak by sme šli von.
Ja by som ho dala dcére ta si teraz títo vaky berie do školy, na krúžky, do mesta, na výlety nosí ich stále určite by sa ho rada ujala a našla mu využitie
Dala by som ho dcere, aby sa jej veselsie maturovalo🙂
Ja bych ho tahala sebou vsude. Mam syna dvouleteho tak by se nam hodil na vylety a prochazky
Na vylety a do mesta by som ho vuyživala
Vak je nádherný hodil by sa nám na výlety a aj pre dcérku štvorročnú na tanečnú 😃
Darovala by som ho dcére, jej by sa hodil na vecičky na tanečný krúžok a vystúpenia.🙌😉
Vak je prekrásny 😍😊♥️
Štýlový, nadčasový a nažehľovačky sú 😍👍
Cestoval by s nami všade, keďže mám doma dve dcéry, ktoré vaky, ruksaky, milujú, samozrejme aj ja. Z domu idú vždy s vakom/ruksakom, lebo veď voda, nejaké drobnosti, mobil. 😅
jeh,waaw...zaujimavy, jednoznacne vlacikom na vychod k nasim s dvoma syncekami,pri ktorych musim mat stale nieco po ruke do 2h cesty vlakom.Nabalim tam babovku,zemlicky,vodicku a sebe nejaky smrncovny casopis 😍🤭😄
Využila by som ho na všetky potrebné maličkosti, ktoré nosím stále so sebou 😊 pri kočíkovaní som objavila čaro vakov a teraz už bez nich ani nevychádzam z bytu 😁 takže určite by som ho vzala všade, do prírody, do mesta, na prechádzku okolo ulice... 👌🏻
Využila by som ho denne pri behackach s deťmi do skoly zo skoly a na krúžky, lebo teraz vsetko narychle pcham do vreciek 🙂
Krasny 😍skusim stastie a mozno motyka vystrelí😉u nas by mal kazdodenne vyuzitie a ako poznam svoju dceru, urcite by ho vyuzila aj ona ak by sme ho vyhrali😍🙈😉
U nás by sme sa oň najskôr pohádali s dcérkou a potom by sme si ho striedali, takže by sa s nami pozrel do veľmi rozmanitých destinácií😀
Vyuzila by som na vodu, na nieco na zahryznutie, vreckovky, vlhcene obrusky, antibakterialny gel a ine potrebne veci, pripadne aj knihu. Urcite by sa taky pekny vak zisiel vonku s malym na kocikovanie potom prechadzky, na rehabku a po vysetreniach, kde nemozem tahat kabelku velku a dokonca aj mala zavadzia pri manipulacii a cviceni s drobcom 🙂
moja dcerka KARINKA❤❤❤ by si ho vzala so sebou do svojej naj naj babičky na svete 🍀🍂
skryla by si tam svoje pokladiky,ktore by jej s nadsenim ukazala ...a rozpraval pribehy ,...🙂🌹🌷☃🌞🌜
Krasnucky vyuzila by som.ho.vzdy ked pojdem.von.s malym pre jeho.maskryky a mojch par drobnosti 🙂
Ja by som ho dala mojej dcérke na mažoretky.Esta stále nosí veci v takom detskom mimonskom.Ale už z nej je veľká starska,takže potrebuje niečo coolovejsie😁
Na výlety 🙂
na naše rodinné víkendové prechádzky 🍀
všade
Vyuzila by som ho na vylety a isto by bol aj pomocnik na nosenie drobnosti ked idem do skolky s detmi. Snad sa postasti
Darovala by som ho neterke - krstniatku (13 ročnej) parádne sa mi k nej hodí. Určite by sa jej páčil.
Pekny je...ja by som ho vyuzila na vylety, mam rada prirodu a spoznavanie novych miest....nedavno som bola v Alpach a za 3 dni sme presli 60km po mega vrchoch..tam mi treba vacsi batoh...no ked ideme iba na mensi vylet bol by tento vak super, lepsi ako kabelka...vyzeralo by to lepsie a hlavne clovek by mal volne ruky na fotenie...😉 ...
mojej malej by sa hodil do školy a aj na výlety, je parádny!
Tie farby sú 🔝 Vak by som využila na prechádzky s krpcom😍
Vačik krásny nádherný do školičky nosený. Do práce aj do mesta pre veľkých aj pre decká.Naplní sa rýchlo hneď. Odnesie sa perfektne. Na chrbte či do ruky štýlový aj športový. Zamilujem si ho hneď a výhra poteší ma tiež.

Ten je teda krásny 😍 ja som nebola nikdy kabelkový typ takže kamkoľvek idem beriem bud ruksak alebo práve vak podľa množstva veci ktoré práve potrebujem 🙂 mam ale práve len také športové a tento je naozaj krásny a povedala by som aj elegantný takže by sa dal super skombinovať 🥰 veeľmi by potešil, určite by som ho plne využila
Ruksak je nádherný, odkedy som na materskej, nosim iba ruksaky, takže kam by som si ho vzala? Ruksak by bol dennodenným parťákom na prechádzkach s Olim 💙😍
Ja by som donho spakovala nejake zivotne dolezite veci (rozumej - kniha, cokolada a teple ponozky) a zdrhla by som z tohto nasho kiahnoveho sialenstva 🤦🏼♀️😅
Ahoj. Kedze mam dve male dcerky 2 rocnu a 8 mesacnu tak by som ho asi vyuzila pri kazdej nasej prechadzke aby som mala volne ruky a mohla sa srarsou utekat. Pobalila by som do nho potrrbne veci pre obe, bez ktorich sa neda odist z domu. Vak je uzasny.
Rada by som ho vyhrala a dala ho dcére k meninám
Ja by som ho využila s malým na von, tieto vlaky sú na to úplne super, ľahké nie príliš veľké vždy tam dám všetko čo potrebujem. Tento je krásny
Darovala by som ho svojej dcérke Adrianke, má 9 rokov a miluje všetko farebné, stále kombinuje crop topy a je vždy veľmi kreatívna. Podotýkam nechodí zasa do školy ako kanárik. Ona je vždy krásna. Viem ze túži mať vak keď chodí na umeleckú školu a tento je priam nádherný.
Ja by som ho darovala dcére. Rada nosieva takéto vaky a ten čo mala sa jej nedávno roztrhal.
Kraasny veru. Kombinacia Biela Cierna Cervena je u nas 🔝👌🏻 ⚪️🖤❤️ A vsade by siel s nami na spolocne rodinne vylety ☺️🍀
Ja som viacej kabelkový typ,
nemám za sebou ani žiaden trip.
neviem,po kom moje dieťa je,
no nesmierne rada nakupuje.
vak by dostala k svojim narodeninam,
a ze by to bol v škole riadny hit,
to je úplne jasné-
taký vak nemá u nás v dedine nik....
Ja mam dvoch chalanov a manzela.Konecne by bolo jasne,koho je to vak. Nosila by som do roboty a na vylety 😉
Vak je krásny darovala by som ho dcére na tréningy zbožňuje tieto vaky
Jeej ten je krásny 😍 darovala by som ho mojej dcére, veľmi by sa potešila 🤗
Nádherná kombinácia farieb. Určite by ho najv8ac využícala moja 13 ročná dcéra, či už na tanečnú, do školy alebo len tak do mesta.
na výletíky s mojou vytúženou princezničkou Evičkou ♥
Využívala by som ho každý deň keď chodím po staršiu do škôlky,lepšie by sa mi zohýbalo s mladšou v nosiči 😊
Krasny vak ❤ urcite by som ho vyuzila ked by som sla s malou v nosici na špacirky 🤗
No určite by ho využila moja slečna - študentka 😉 na jej potulky s kamoškami 😊
Keďže veľmi radi chodíme po výletoch a ešte radšej sa nosíme v nosiči tak by sme si ten náš nosiť v tom krásnom vaku nosili 🙂
V den losovania bude mat nas maly poklad pol roka ❤️a kedze dost casto vyuzivame nosic tak ten vak by sa zisiel na nakupy, na vylety proste vsade, je nadherny a mam velmi rada tento styl 😍
Je perfektný 😍😍.......ja by som ho nosila do škôlky, na výlety, na prechádzky, do mesta...no jednoducho všade😊
Dobrý deň, keďže sa blížia Vianoce a pomaly chystám darčeky pre moje dve puberty a malého chrústika, tento vak by sa mi hodil ako darček pre dcéru. Má 13 rokov a to je vek, kedy sa práve takéto vychytávky veľmi páčia, aj jej, samozrejme. Odkedy sa nám pred dvoma rokmi narodil najmenší, veľmi nám pomáha kde môže, naozaj, často na úkor vlastného času. Bola by som Vám veľmi vďačná a veľmi by ste nás potešili. Prajem všetko dobré a krásny jesenný čas!
Určite na výlety ,s malou na prechádzky ,keby som išla do mesta do obchodu a tak potešil by veľmi...😍👌👍
Dala by som ho mojej 17 ročnej dcére ❤ Nosila by ho do školy, presne jej štýl 🙂🍀
Krasny vak 😍. Keby som ho doniesla domov, moj maly 4,5r synator by sa tesil isto viac ako ja 🙂. Uz v tomto veku ma vycibrené "modne" oko a teda on by mi ho isto nakazal nosit ku kazdej moznej prilezistosti. Ci uz do prace, na vylet alebo na navstevu. Pacia sa mi taketo jednoduche ale vyrazne kusky 😉❤
Jej😍ja by som využila určite s mojou Miskou na jesenné prechádzky 😊
Jeej krásny. Ja by som ho určite využila na každodenné nosenie. A keďže zrebujes 29.9 potešil by taký krásny meninovy darček 😍😍😍
Nadherny vak 😍 nosila by som ho asi vsade. Na prechadzky, na nakupy, na vylety, na zmrzku, na kolacik, asi by som s nim aj spavala :D
Ten je parádny 🥰 ja by som ho určite využila kamkoľveek do školy, do mesta, na výlet 🙂
Pre mňa su malé kabelky a tašky nepoužiteľné keďže zo sebou všade beriem vždy viac veci takýto vak by bol pre mňa úplne tip top 👌💕
Vzala by som ho všade, na nákupy ,na vílety, na každodenné nosenie. 🙂
opr. na výlety
Momentalne by som ho vyuzila na skladaci nocnik(ten je este v dalsom obale) pre dcerku pri prechadzkach, vyletoch, nakupoch. Odplienkovana je cca mesiac. A neskor na flase s vodickou pre moje dva pokladiky. ❤️💙
Ahojte,
ďakujem Vám všetkým za účasť v súťaži 🙏 .
Vak vyhráva @barbora_t .
Všetkým zúčastneným som poslala srdiečka ❤❤ a výherkyni sa ozvem do správy a ešte raz ďakujem, že ste sa zúčastnili❤.
Pekný večer
Jana❤
@januska131 dakujem krasne, som stastna ako blcha 🤗😄








Je krásny, skombinované 3 moje obľúbené farby. Ja by som si ho brala aj na výlety na motorke. Hodil by sa do toho rock štýlu ❤️