icon
avatar
januska131
25. sep 2019

Súťaž o vak ♡

Ahojte,

ako sa pomaly balím do pôrodnice, tak som si pre Vás vymyslela ešte poslednú súťaž pred pôrodom o tento vak s nažehľovačkami od Lukáša Kimličku.

Stačí, ak mi do komentára napíšete, ako by ste vak využili a kam by ste si ho so sebou zobrali.

Víťazku  vyberiem 29.9.2019. (ak by som v tom čase porodila,tak súťaž vyhodnotím hneď,ako sa mi bude dať, ďakujem za pochopenie🙂)

Budem sa tešiť na Vaše odpovede a držím Vám palce.

Jana 

#joj 

avatar

Je krásny, skombinované 3 moje obľúbené farby. Ja by som si ho brala aj na výlety na motorke. Hodil by sa do toho rock štýlu ❤️

25. sep 2019
avatar

Jeeej krasny 😍 nakolko som zacala pred tyzdnom studovat na vysokej tak by som ho urcite vynosila do skoly ale aj na nakupy s kamoskami alebo vylety s priatelom 😍

25. sep 2019
avatar

No tak my by sme ho brali do Tatier na našu prvú dovolenku s našou dcérkou Ameliou ktorá má 2 r. a chceme aby aj ona milovala tak našu prírodu ako my.

25. sep 2019
avatar

Vzala by som si ho na potulky do USA co ma cakaju za par tyzdnov

25. sep 2019
avatar

Je super 😍😍😍 určite by bol súčasťou môjho každodenného života 🥰🥰🥰

25. sep 2019
avatar

ako sa poznám,nosila by som ho všade,na nákupy na výlety,proste každý deň

25. sep 2019
avatar

Vak je krásny 😍. Využívala by som ho každý deň. Keďže s detičkami chodím denne von a vak je veľmi praktická vec. A bola by to moja prvá výhra 😉

25. sep 2019
avatar

Ten je krásny 😍 pri prechádzkach s Linou bez kočíka by bol super pomocník 🙏 voľne ruky sú na nezaplatenie 🙂

25. sep 2019
avatar

Je nádherný ❤️
Pri mojich 2 srdieckach💛💛 by som ho využila na maximum

25. sep 2019
avatar

Nádherný je, ja by som ho využívala kamkoľvek, ale hlavne na výlety a naším drobcom ktorý pride na svet vo februári 😍🤰

25. sep 2019
avatar

Vak mám každý deň na chrbte keď ideme do škôlky, jednou rukou vediem syna a druhou tlačím kočík s dcérou, takže tento by som nosila, aby som vyzerala ešte viac cool ako doteraz 😂😂😂

25. sep 2019
avatar

Dlho som odolávala kúpe vaku, pri kočíkovaní mi vyhovovala malá crossbody, až kým malá nepodrástla a ja som zistila, že keď sa k nej ohýbam, prvá ide k mimine kabelka, až potom ja😂takže batoh už mám, jeden koženkový do mesta a jeden takýto na šnúrky, s ním chodíme na ihrisko a pieskovisko. No a tento, ten by odsunul oba na druhú koľaj, brala by som ho všade, krásny kúsok☺

25. sep 2019
avatar

Určite by sme ho využili na prechádzky...a hlavne do obchodu keď mam malého v nosiči ...😊

25. sep 2019
avatar

Všade, nie je nič praktickejšie ako voľné ruky a rovnomerne vyvážená chrbtica. Viem o tom svoje za poslednú dobu. Nosila by som ho do práce ale aj na voľnočasové aktivity, skrátka všade. Zhodou náhod nedávno moja kolegynka dostala štýlovo rovnaký vak - a ako sa mi páčil, to som ešte nevidela tento! 😍 Je veľmi krásny a štýlový.

25. sep 2019
avatar

No konečne by som mala aj ja svoj vlastný vak na bycikel alebo prechádzku. Lebo momentálne všetky vaky co mame využívajú moji synovia na šport... 😁
Prajem veľa síl pri pôrode.. 😁 😁 😁

25. sep 2019
avatar

Urcite do mesta na prechadzku 🙂 , cesta do skolky alebo potulky 😌

25. sep 2019
avatar

Ja neviem konkretne kde by som ho nosila,mozno by som ho aj podarovala🤷🏼‍♀️no kedze sa mi paci a chcem ho vyhrat tak sa zapojim a skusim stastie🤭

25. sep 2019
avatar

Nádherný, presne sa mi hodí k bunde 😀😍 a kde by som ho využívala? Jednoducho vždy a všade, od ranného nákupu v potravinách, cez prechadzku s malou, naše výlety a hocijaké vybehnutie do mesta... Nikdy som vaky nenosila, ale odkedy mam malú, kabelky ležia v skrini a nosím len vak... Niet nad praktickosť a v tomto prípade aj krásny dizajn 👍😍

25. sep 2019
avatar

Krásny je 😍 a využívala by som ho pri nákupoch taktiež do mesta keď chodím s malým na krúžky na výlety jednoducho všade 😊

25. sep 2019
avatar

Ja by som ho zobrala s mojimi tromi láskami na výlet ❤🙂 Dominik, Timko a muž ktorý je môj najväčší priateľ 🙂 (ps: chcem by navždy s mojou rodinkou 🙂 ) A zažívať super zážitky. 🙂

25. sep 2019
avatar

Ja by som ho darovala sestre ktorá oblubuje takého vaky a spravila by som jej radosť keď už chudinka bola dva krát v nemocnici a v škole jej dali komisionalky kvoly tomu že bola často chorá 😢👌 chcela by som jej spraviť trochu radosti keďže má 12 rokov a už má za sebou operáciu a má veľa chorôb a teraz v lete keď bola v nemocnici jej zistili astmu no chudinka ani detstvo si užiť nemôže tak nech ma radosť aspoň s takýchto maličkostí. A ona ho môže použiť keď pojde ku kamoške alebo na vílety. A je to zodpovedné dievča dáva si pozor na veci 🙂😉

25. sep 2019
avatar

@januska131 prajem Ti nech vsetko dobre dopadne a bábätko aj Ty budete si spolu s rodinkou užívať rodinnú pohodu.Ja by som vak poďakovala najstaršej dcérke Emke ona by ho nosila všade na výlety do cukrárne do školy miluje vaky a tento bu bol pre ňu super krásny a naj darček a keďže mám doma 4 dcérky tak by vak určite nosilinaj ony.bol mi využitý na 100% držím palce nech sa všetko vydarí a hlavne usmev a všetko bude fajn.

25. sep 2019
avatar

Na tanečnú! A prečo? Čakala som som 24 rokov, aby som sa, aspoň rekreačne, vrátila k tancu. A teraz, po 3 deťoch sa vrátim do práce, nabehne výplata a ja si môžem zaplatiť tanečnú 😍🤩😍🤩💃💃💃

25. sep 2019
avatar

Je krasny..
Darovala by som ho dcere,jej sa take veĺmi páčia..
A nosila by ho všade..😉

25. sep 2019
avatar

Darovala by som ho maleho tete. V lete bola za malym (je z Barcelony) a v jednom zvlastnom obchode nasla vak podobneho stylu ale plny fitness veci. Chcela ale iba vak ... pani ho bez obsahu predat nechcela, tak sme ho kupili aj s obsahom. Ten lezi u mna v garazi a teta nadsena zo svojho vaku s nim odletela naspat do Spanielska ... mala smolu o 2 tyzdne jej val aj s obsahom ukradli .... ukradnute veci jej nikto nenahradi ale vaku by sa potesila 😊 je to jedina forma vaku, kt nosi a nosi ho do zodrania

25. sep 2019
avatar

Vyuzila by som do skoly/ svojej...kedze som sa dala na studium/ ale neviem ci by mi ho starsia dcerka nesprivatizovala do skoly

sticker
25. sep 2019
avatar

Ja by som si v nom zobrala veci na nasu chatu ☺ urcite by sa mu tam pacilo ☺

25. sep 2019
avatar

Wau. Bol by to každodenný partak. Mam dvojrocaka a druhé na ceste tak by sa mi veľmi hodil. 😍

25. sep 2019
avatar

Ja by som ho využil každý deň do práce 😍

25. sep 2019
avatar

Krásny vak- zobrala by som si ho na cvičenie, do školy, do práce aj na bicykel...je taký chic♥♥♥

25. sep 2019
avatar

Ten je krásny 🙂 No myslím, že by som ho využila aj ja, aj moje skoro 3 ročne dieťa :D Ja asi tak ako píšu baby vyššie, na nákupy s deťmi, na výlety, snáď neskôr aj do práce a moje dieťa by v ňom určite nosilo svojho maznáčika presne tak, ako ja teraz nosím jeho mladšieho brata v nosici :D Toto u nás teraz fičí... Každý nosí každého :D Nádherný vak 🙂

25. sep 2019
avatar

Posunula by som ho dcere😍 Simonka je vakovo-pozitivna. A vyuzila by ho na treningy Hip hop.

25. sep 2019
avatar

Ja si v podobnom vaku nosievam serepeticky na hackovanie, ked ideme s malou na ihrisko. Tam sa potom hrame obe 🙂 ale tento by som si chranila. S tym by som sa chodievala paradit na prchadzky do mesta ;)

25. sep 2019
avatar

Určite by sa hodil mojej dcére Tami, je maniacka na tento štýl vakov😌 a určite by nabalila do neho kopačky a obľúbeného plyšáka 🐼

25. sep 2019
avatar

Krásny je😍 no určite by poslúžil na denne behanie do mesta, keďže kabelka pri ročnej dcérke neprichádza do úvahy 🙈😂 nosič vpredu vak vzadu 😍

25. sep 2019
avatar

Vak je nádherný. Ja som konečne začala chudnúť, chodím 3x týždenne cvičiť, takže vak by sa zišiel. Ale tiež by sa hodil na víkendové výlety s deťmi, vodu a nejakú tú drobnosť treba niekde dat. Sem tam by som ho požičala dcére, ta by bolo z neho nadšená a snáď by mi ho vrátila 😉

25. sep 2019
avatar

Krasny je, ale ja by som ho rada vyhrala pre moju dcerku,ktora by sa urcite velmi potesila

25. sep 2019
avatar

Ja by som ho nosila stále ideálna veľkosť na fľašku, keksíky a peňaženku 😂

25. sep 2019
avatar

Vaky zbožňujem 😍 tento je nádherný, úplne top... Mam dve deti a keďže som na RD, staršieho vozím do školy, zo školy, na krúžky.. A samozrejme s mladším, skoro 3 ročným.. Všetko, čo potrebujem, supnem do vaku, ten na chrbát a môže sa ist.. Tisíckrát lepšie, ako kabelka.. A vak nie hociaký.. Takýto krásny, štýlový doda šmrnc aj mamičke na RD 😘😘😘

25. sep 2019
avatar

Nosila by som ho do práce 👍 keďže do práce chodievam jedine v športovom oblečení a vaky milujem, tak je stvorený práve pre mňa 😜... aj tie farby sú úžasné k mojej novej bunde... a hlavne tá červená- moje dieťa ju neznáša, takže mi ho nemá kto skonfiškovať a bude len a len môj😁😁😁😁 konečne niečo pre mňa 👏

25. sep 2019
avatar

🥰nosila by som stále a kamkoľvek🥰

25. sep 2019
avatar

Na prechádzky s drahúšikom🥰👩‍👦

25. sep 2019
avatar

Je štýlový takže určite na prechádzky s kočíkom 😀💕

25. sep 2019
avatar

Ja by som si ho zobrala na urad prace....nech vidia ze aj nezamestnany sa maju 🙈

25. sep 2019
avatar

Ja na ihrisko 😆, kedze chrumky, ovocie, tycinky su u nas momentálne povinna vybava vsade kam ideme, po novom bez kocika, lebo potom tlacim prazdny kocik s malou na rukach 😆, a nemam vsetky veci kam vpratat, bola som pred porodom kabelkova tak ani vak doma nemam 😆😆🙈

25. sep 2019
avatar

Svačinka, voda, peňaženka, obrúsky, kľúče a môžme ísť. Využila by som ho denne keď potrebujem voľné ruky pri mojej Emke keď niekam ideme.

25. sep 2019
avatar

Nosila by som ho hrdo na PRECHÁDZKY s mojim synom do roboty i do mesta. Mám veľmi rada tento druh vakov, ale tento je Top... Nosíla by som v ňom peňaženku desiatu vodičku vlhčené utierky.......

26. sep 2019
avatar

Som večný študent, baví ma to, ten pocit po skúškach 😋, popri práci a rodine je to pre mňa relax.
Batoh určite do školy výnosím (vyzerá super)

26. sep 2019
avatar

Je krásny, dala by som ho dcére a ta by ho brala asi všade.

26. sep 2019
avatar

ja by som ho využila na veci pre malého(pitie, jedlo, hračku, vlhčené utierky.....)a vždy ak by sme šli von.

26. sep 2019
avatar

Ja by som ho dala dcére ta si teraz títo vaky berie do školy, na krúžky, do mesta, na výlety nosí ich stále určite by sa ho rada ujala a našla mu využitie

26. sep 2019
avatar

Dala by som ho dcere, aby sa jej veselsie maturovalo🙂

26. sep 2019
avatar

Ja bych ho tahala sebou vsude. Mam syna dvouleteho tak by se nam hodil na vylety a prochazky

26. sep 2019
avatar

Na vylety a do mesta by som ho vuyživala

26. sep 2019
avatar

Vak je nádherný hodil by sa nám na výlety a aj pre dcérku štvorročnú na tanečnú 😃

26. sep 2019
avatar

Darovala by som ho dcére, jej by sa hodil na vecičky na tanečný krúžok a vystúpenia.🙌😉

26. sep 2019
avatar

Vak je prekrásny 😍😊♥️
Štýlový, nadčasový a nažehľovačky sú 😍👍
Cestoval by s nami všade, keďže mám doma dve dcéry, ktoré vaky, ruksaky, milujú, samozrejme aj ja. Z domu idú vždy s vakom/ruksakom, lebo veď voda, nejaké drobnosti, mobil. 😅

26. sep 2019
avatar

jeh,waaw...zaujimavy, jednoznacne vlacikom na vychod k nasim s dvoma syncekami,pri ktorych musim mat stale nieco po ruke do 2h cesty vlakom.Nabalim tam babovku,zemlicky,vodicku a sebe nejaky smrncovny casopis 😍🤭😄

26. sep 2019
avatar

Využila by som ho na všetky potrebné maličkosti, ktoré nosím stále so sebou 😊 pri kočíkovaní som objavila čaro vakov a teraz už bez nich ani nevychádzam z bytu 😁 takže určite by som ho vzala všade, do prírody, do mesta, na prechádzku okolo ulice... 👌🏻

26. sep 2019
avatar

Využila by som ho denne pri behackach s deťmi do skoly zo skoly a na krúžky, lebo teraz vsetko narychle pcham do vreciek 🙂

26. sep 2019
avatar

Krasny 😍skusim stastie a mozno motyka vystrelí😉u nas by mal kazdodenne vyuzitie a ako poznam svoju dceru, urcite by ho vyuzila aj ona ak by sme ho vyhrali😍🙈😉

26. sep 2019
avatar

U nás by sme sa oň najskôr pohádali s dcérkou a potom by sme si ho striedali, takže by sa s nami pozrel do veľmi rozmanitých destinácií😀

26. sep 2019
avatar

Vyuzila by som na vodu, na nieco na zahryznutie, vreckovky, vlhcene obrusky, antibakterialny gel a ine potrebne veci, pripadne aj knihu. Urcite by sa taky pekny vak zisiel vonku s malym na kocikovanie potom prechadzky, na rehabku a po vysetreniach, kde nemozem tahat kabelku velku a dokonca aj mala zavadzia pri manipulacii a cviceni s drobcom 🙂

26. sep 2019
avatar

moja dcerka KARINKA❤❤❤ by si ho vzala so sebou do svojej naj naj babičky na svete 🍀🍂
skryla by si tam svoje pokladiky,ktore by jej s nadsenim ukazala ...a rozpraval pribehy ,...🙂🌹🌷☃🌞🌜

26. sep 2019
avatar

Krasnucky vyuzila by som.ho.vzdy ked pojdem.von.s malym pre jeho.maskryky a mojch par drobnosti 🙂

26. sep 2019
avatar

Ja by som ho dala mojej dcérke na mažoretky.Esta stále nosí veci v takom detskom mimonskom.Ale už z nej je veľká starska,takže potrebuje niečo coolovejsie😁

26. sep 2019
avatar
26. sep 2019
avatar

Na výlety 🙂

26. sep 2019
avatar

na naše rodinné víkendové prechádzky 🍀

26. sep 2019
avatar
26. sep 2019
avatar

Vyuzila by som ho na vylety a isto by bol aj pomocnik na nosenie drobnosti ked idem do skolky s detmi. Snad sa postasti

26. sep 2019
avatar

Darovala by som ho neterke - krstniatku (13 ročnej) parádne sa mi k nej hodí. Určite by sa jej páčil.

26. sep 2019
avatar

Pekny je...ja by som ho vyuzila na vylety, mam rada prirodu a spoznavanie novych miest....nedavno som bola v Alpach a za 3 dni sme presli 60km po mega vrchoch..tam mi treba vacsi batoh...no ked ideme iba na mensi vylet bol by tento vak super, lepsi ako kabelka...vyzeralo by to lepsie a hlavne clovek by mal volne ruky na fotenie...😉 ...

26. sep 2019
avatar

mojej malej by sa hodil do školy a aj na výlety, je parádny!

26. sep 2019
avatar

Tie farby sú 🔝 Vak by som využila na prechádzky s krpcom😍

26. sep 2019
avatar

Vačik krásny nádherný do školičky nosený. Do práce aj do mesta pre veľkých aj pre decká.Naplní sa rýchlo hneď. Odnesie sa perfektne. Na chrbte či do ruky štýlový aj športový. Zamilujem si ho hneď a výhra poteší ma tiež.

sticker
26. sep 2019
avatar

Ten je teda krásny 😍 ja som nebola nikdy kabelkový typ takže kamkoľvek idem beriem bud ruksak alebo práve vak podľa množstva veci ktoré práve potrebujem 🙂 mam ale práve len také športové a tento je naozaj krásny a povedala by som aj elegantný takže by sa dal super skombinovať 🥰 veeľmi by potešil, určite by som ho plne využila

26. sep 2019
avatar

Ruksak je nádherný, odkedy som na materskej, nosim iba ruksaky, takže kam by som si ho vzala? Ruksak by bol dennodenným parťákom na prechádzkach s Olim 💙😍

27. sep 2019
avatar

Ja by som donho spakovala nejake zivotne dolezite veci (rozumej - kniha, cokolada a teple ponozky) a zdrhla by som z tohto nasho kiahnoveho sialenstva 🤦🏼‍♀️😅

27. sep 2019
avatar

Ahoj. Kedze mam dve male dcerky 2 rocnu a 8 mesacnu tak by som ho asi vyuzila pri kazdej nasej prechadzke aby som mala volne ruky a mohla sa srarsou utekat. Pobalila by som do nho potrrbne veci pre obe, bez ktorich sa neda odist z domu. Vak je uzasny.

27. sep 2019
avatar

Rada by som ho vyhrala a dala ho dcére k meninám

27. sep 2019
avatar

Ja by som ho využila s malým na von, tieto vlaky sú na to úplne super, ľahké nie príliš veľké vždy tam dám všetko čo potrebujem. Tento je krásny

27. sep 2019
avatar

Darovala by som ho svojej dcérke Adrianke, má 9 rokov a miluje všetko farebné, stále kombinuje crop topy a je vždy veľmi kreatívna. Podotýkam nechodí zasa do školy ako kanárik. Ona je vždy krásna. Viem ze túži mať vak keď chodí na umeleckú školu a tento je priam nádherný.

27. sep 2019
avatar

Ja by som ho darovala dcére. Rada nosieva takéto vaky a ten čo mala sa jej nedávno roztrhal.

27. sep 2019
avatar

Kraasny veru. Kombinacia Biela Cierna Cervena je u nas 🔝👌🏻 ⚪️🖤❤️ A vsade by siel s nami na spolocne rodinne vylety ☺️🍀

27. sep 2019
avatar

Ja som viacej kabelkový typ,
nemám za sebou ani žiaden trip.
neviem,po kom moje dieťa je,
no nesmierne rada nakupuje.
vak by dostala k svojim narodeninam,
a ze by to bol v škole riadny hit,
to je úplne jasné-
taký vak nemá u nás v dedine nik....

27. sep 2019
avatar

Ja mam dvoch chalanov a manzela.Konecne by bolo jasne,koho je to vak. Nosila by som do roboty a na vylety 😉

27. sep 2019
avatar

Vak je krásny darovala by som ho dcére na tréningy zbožňuje tieto vaky

27. sep 2019
avatar

Jeej ten je krásny 😍 darovala by som ho mojej dcére, veľmi by sa potešila 🤗

27. sep 2019
avatar

Nádherná kombinácia farieb. Určite by ho najv8ac využícala moja 13 ročná dcéra, či už na tanečnú, do školy alebo len tak do mesta.

27. sep 2019
avatar

na výletíky s mojou vytúženou princezničkou Evičkou ♥

27. sep 2019
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Využívala by som ho každý deň keď chodím po staršiu do škôlky,lepšie by sa mi zohýbalo s mladšou v nosiči 😊

27. sep 2019
avatar

Krasny vak ❤ urcite by som ho vyuzila ked by som sla s malou v nosici na špacirky 🤗

27. sep 2019
avatar

No určite by ho využila moja slečna - študentka 😉 na jej potulky s kamoškami 😊

27. sep 2019
avatar

Keďže veľmi radi chodíme po výletoch a ešte radšej sa nosíme v nosiči tak by sme si ten náš nosiť v tom krásnom vaku nosili 🙂

27. sep 2019
avatar

V den losovania bude mat nas maly poklad pol roka ❤️a kedze dost casto vyuzivame nosic tak ten vak by sa zisiel na nakupy, na vylety proste vsade, je nadherny a mam velmi rada tento styl 😍

27. sep 2019
avatar

Je perfektný 😍😍.......ja by som ho nosila do škôlky, na výlety, na prechádzky, do mesta...no jednoducho všade😊

27. sep 2019
avatar

Dobrý deň, keďže sa blížia Vianoce a pomaly chystám darčeky pre moje dve puberty a malého chrústika, tento vak by sa mi hodil ako darček pre dcéru. Má 13 rokov a to je vek, kedy sa práve takéto vychytávky veľmi páčia, aj jej, samozrejme. Odkedy sa nám pred dvoma rokmi narodil najmenší, veľmi nám pomáha kde môže, naozaj, často na úkor vlastného času. Bola by som Vám veľmi vďačná a veľmi by ste nás potešili. Prajem všetko dobré a krásny jesenný čas!

27. sep 2019
avatar

Určite na výlety ,s malou na prechádzky ,keby som išla do mesta do obchodu a tak potešil by veľmi...😍👌👍

27. sep 2019
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Dala by som ho mojej 17 ročnej dcére ❤ Nosila by ho do školy, presne jej štýl 🙂🍀

27. sep 2019
avatar

Krasny vak 😍. Keby som ho doniesla domov, moj maly 4,5r synator by sa tesil isto viac ako ja 🙂. Uz v tomto veku ma vycibrené "modne" oko a teda on by mi ho isto nakazal nosit ku kazdej moznej prilezistosti. Ci uz do prace, na vylet alebo na navstevu. Pacia sa mi taketo jednoduche ale vyrazne kusky 😉❤

27. sep 2019
avatar

Jej😍ja by som využila určite s mojou Miskou na jesenné prechádzky 😊

27. sep 2019
avatar

Jeej krásny. Ja by som ho určite využila na každodenné nosenie. A keďže zrebujes 29.9 potešil by taký krásny meninovy darček 😍😍😍

27. sep 2019
avatar

Nadherny vak 😍 nosila by som ho asi vsade. Na prechadzky, na nakupy, na vylety, na zmrzku, na kolacik, asi by som s nim aj spavala :D

27. sep 2019
avatar

Ten je parádny 🥰 ja by som ho určite využila kamkoľveek do školy, do mesta, na výlet 🙂
Pre mňa su malé kabelky a tašky nepoužiteľné keďže zo sebou všade beriem vždy viac veci takýto vak by bol pre mňa úplne tip top 👌💕

27. sep 2019
avatar

Vzala by som ho všade, na nákupy ,na vílety, na každodenné nosenie. 🙂

28. sep 2019
avatar

opr. na výlety

28. sep 2019
avatar

Momentalne by som ho vyuzila na skladaci nocnik(ten je este v dalsom obale) pre dcerku pri prechadzkach, vyletoch, nakupoch. Odplienkovana je cca mesiac. A neskor na flase s vodickou pre moje dva pokladiky. ❤️💙

28. sep 2019
avatar

Ahojte,
ďakujem Vám všetkým za účasť v súťaži 🙏 .
Vak vyhráva @barbora_t .
Všetkým zúčastneným som poslala srdiečka ❤❤ a výherkyni sa ozvem do správy a ešte raz ďakujem, že ste sa zúčastnili❤.

Pekný večer
Jana❤

30. sep 2019
avatar

@januska131 dakujem krasne, som stastna ako blcha 🤗😄

sticker
30. sep 2019