icon
avatar
januska131
Správa bola zmenená    17. nov 2018    

Čo hovoríte dievčatá na požiarnika?

👨‍🚒 🔥👨‍🚒 🔥👨‍🚒 🔥

Mal postúpiť?

#joj #ceskoslovenskomatalent

avatar

Nie😉

17. nov 2018
avatar

Podľa mna nie.

17. nov 2018
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Nie, mne sa nepacil..a to som zdravy kus..😉😂😁😘

17. nov 2018
avatar

Nie..co to je za talent uz toto 😁

17. nov 2018
avatar

Týmto sa prezentovať? 😂😂😂🙏

17. nov 2018
avatar

Nie😂

17. nov 2018
avatar

Ubohy ako aj posledny vystupujuci,boli na tom rovnako!😂

17. nov 2018
avatar

už tam chýbal len Jakubec s Božakou v pozadí.
trapas celé

17. nov 2018
avatar

To sa vazne vyzliekol?

17. nov 2018
avatar

@nyusika ..akuraaaaat veru.cele zle

17. nov 2018
avatar

@nyusika 🔝🔝🔝🔝😂

17. nov 2018
avatar

Nie,nemal.Dat si dole oblečenie dokaże aj moj pes 😂

17. nov 2018
avatar

Trapne 😑 takze nie

17. nov 2018
avatar

Ahojte kedy to reprizuju?

17. nov 2018
avatar

@lessiie ano ...riadny ..ubohe to bolo

17. nov 2018
avatar

@acverenkarova v sobotu 12:40 😉

17. nov 2018
avatar

Jezis ja ho poznam :D asi odpadnem

17. nov 2018
avatar

Mám dojem že je z The Gentleman majú teraz turné :D

17. nov 2018
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Nie, urcite nemal postupit...a nabuduce by co ukazal ? 😵 Trapne ist s tymto do talentu.

17. nov 2018
avatar

@dzjanetta haha traper

17. nov 2018
avatar

Mne sa zdalo že napodobnuje Channinga Tatuma 😀

17. nov 2018
avatar

nie, lebo som nic nevidela iba blbeho smajlika 🙊🙈😂😂

17. nov 2018
avatar

@pipinka3027
no lebo pohľad na ovisnutého ding-donga je fakt sen každej ženy 😁😁😁

17. nov 2018
avatar

@nyusika 😂😂😂

17. nov 2018
avatar

@nyusika tak to veeeru a este aj ukazal, ze je maly 😂😂😂😂

17. nov 2018
avatar

žiaľ, boli tam už aj zaujímavejšie a vkusnejšie čísla z tohto žánru

@acverenkarova aj v piatok na joj pluske pred polnocou zvyknú dávať reprízu... a v niektorí iní deň aj o tretej ráno... keby sa ti nedalo náhodou spať :D

17. nov 2018
avatar

@lintu no to mi vyhovuje😀malo spavam😉viem ze stare casti davaju kazdy den poobede som na marodke tak pozeravam.Dnes som zabudla dat nahrat mali sme navstevu

17. nov 2018
avatar

@acverenkarova skús si zapnúť zajtra ráno (z nedele na pondelok) o 3:40 telku.... ide nejaká čsmt.... píšu pri nej, že je z tohto roku, tak to by mohlo byť dnešné opakovanie

17. nov 2018
avatar

@nely93 nie je z Gentlmen zrovna v piatok som bola na Gentlmene.. ale toto co on predviedol to nebol striptiz to bolo trapne cislo. Na rozdiel the gentlmen mali choreografiu, tanec ktory mal hlavu patu 😊

18. nov 2018
avatar

@ildus123 viem videla som ich ;)

18. nov 2018
avatar

Nie preto CSMT pozeraju aj deti 11-12rocne aj moj 5rocny vidi vzdy zaciatok po prvu reklamu

18. nov 2018