icon
1 / 1
avatar

Jej krasna košela odkial je prosim ?

13. okt 2019
avatar

@domi1712 psst.sk
Ešte aj táto druhá je od nich, odporúčam👌

13. okt 2019
avatar

Ja už ťahám tretí tyzden😖Držte sa!

13. okt 2019
avatar

Si nádherná, rýchly bezbolestný pôrod želám
🥰

13. okt 2019
avatar

Kks aká upravená, ja som v nemocnici vyzerala ako socka :D

13. okt 2019
avatar

@gerrwie_girl my sme ešte boli na spoločnom obede a na prechádzke, aby sme využili pekné počasie, ale zajtra sa už v nemocke neplánujem rúžovať😅

13. okt 2019
avatar

@januska131 jaj tak, tak potom ano :D

13. okt 2019
avatar

@veronicka88 to by som nezvládla😶, drž sa💛

13. okt 2019
avatar

Držím palce 😍

13. okt 2019
avatar

Drzim ti palce, aby vsetko dobre dopadlo. Prosim ta, si na normalnej izbe? Nevies ako to vyzera s nadstandardnymi, ci su volne

13. okt 2019
avatar

Držím palce nech všetko prebehne v poriadku ✊☺️

13. okt 2019
avatar

Držím palce✊❤ já som tiež nastupovala v nedeľu a v pondelok som mala krpca u seba😊

13. okt 2019
avatar

@jadinka ja som v nadštandardnej,ale neviem koľko ich tu je, ale je tu dosť prázdno aj v normálnych izbách, až som rozmýšľala, ci som prišla na správne oddelenie🙂

13. okt 2019
avatar

@januska131 diky za info, ja sa tam chystam vo stvrtok, tak dufam ze sa mi nadstandard ujde 😁 a si na tej, kde moze aj partner spat?ze je tam dvojo posteli? Mali by tam byt 3 nadstandardky, jedna iba s wc, druha aj so sprchou a tretia aj s postelou pre partnera 😁😁

13. okt 2019
avatar

@jadinka iba jednu posteľ tu mam, wcko a sprchu

13. okt 2019
avatar

@jadinka takto to vyzerá

13. okt 2019
avatar

@januska131 dakujem aj za foto 👍tak nech sa ti to same co najskor rozbehne 🍀

13. okt 2019
avatar

Jej,držím silno palce aby si to mala čím skôr za sebou a prajem rýchli a bezproblémový pôrod ❤ teším sa na drobčeka 😍😍

13. okt 2019
avatar

Veru,drzim palce,nech to prebehne hladko a.cakame na spravy potom 🙂

13. okt 2019
avatar

A ako to vyzera? Stale ani naznak ze uz by sa cosi pohlo? 🙂

13. okt 2019
avatar

@cica120 dnes už sa čosi deje, ale uvidíme, idem dat sprchu a uvidíme, ci to prejde alebo bude pokračovať😉

13. okt 2019
avatar

Aha uz citam... no tak drzim palce 🙂

13. okt 2019
avatar

Janka držím palce ❤️❤️❤️nech mate drobulku už pri sebe

13. okt 2019
avatar

@januska131 drzim palce nech to uz mas za sebou 🙂

13. okt 2019
avatar

Janka, silno držím palciska, budeš skvelá mama, držkaj sa

13. okt 2019
avatar

Drzim palceky,ako sa citis?

14. okt 2019
avatar

No ako,čo nové???? @januska131

14. okt 2019
avatar

Držím palce, nech všetko čím skôr a dobre dopadne ❤🙂

14. okt 2019
avatar

Držím palce ✊😊

14. okt 2019
avatar
14. okt 2019
avatar

Držím palce 😉🤗

14. okt 2019
avatar

Drzim palce Janulka a myslim na teba!!❤

14. okt 2019
avatar

@januska131 drzimm palce Janka..🙂
sme s tebou
cmukyyy

14. okt 2019
avatar

Dlho nič nepridala, nenapísala...tak asi už rodí....

14. okt 2019
avatar

Moja zlatá veľa síl prajeme a myslíme tu všetky na teba😊🍀🍀🍀

14. okt 2019
avatar

No veru , snad sa dlho netrapi moja prva od 22:45 do 13:00 v 5 min kontrakciach ma trapila 🤦

14. okt 2019
avatar

@lucinkab no and nie, ja som mala prvy den kazdych 8-10minut druhy den kazdych 5-7minut a na treti den kazde 3-4minuty a poslednu polhodinu som mala lontrakcie vkuse ani som ich nemala kedy predychat 🙈 este porodna mo hovori ze preboha vsak vy nemate ziadnu pauzu na oddych 🙈 a za tu ani nie polhodku som sa otvorila zo 4 na 10 no masaker :D

14. okt 2019
avatar

@januska131 Stále nič????
Preboha ,hádam vás nenechávaju trpieť.

14. okt 2019
avatar

🍀❤️🍀 juj vela nas na vas mysli🍀❤️🍀

14. okt 2019
avatar

Ja tiez stale pozeram ci uz babenko nieje na svete 🙂

14. okt 2019
avatar

To naozaj,nič nevieme???

14. okt 2019
avatar

@martuska174 asi nie ved ani nic napisala naposledy vcera ze uz sa nieco deje ze si ide dat sprchu ale od vtedy nic

14. okt 2019
avatar

Bolo to náročné, ozvem sa neskôr💛.

14. okt 2019
avatar

@januska131 gratulujem! Skóre zotavenie!

14. okt 2019
avatar

@januska131 jeeeeejo, gratulujem a prajem veľa zdravíčka obom 😊😘

14. okt 2019
avatar

@januska131 gratulujem veľa zdravia 🙂🍾

14. okt 2019
avatar

@januska131 Gratulujem! ❤️Skóre zotavenie!🌞

15. okt 2019
avatar

@januska131 jeeej gratulujem, veľa zdravíčka a skoré zotavenie 🤗😉

15. okt 2019
avatar

@januska131 tak to verím,ale už bude len dobre a môžte sa tešiť z maličkej.
Gratulujem

15. okt 2019
avatar

Jejjjj gratulujem dobre si ju vykrmila tymi dobrotami 🙂))( nech sa vam dari a nech ste zdrave 🙂

15. okt 2019
avatar

Gratulujem Vam k bábätku... 😍👏

15. okt 2019
avatar

@januska131 gratulujem Januška tak sa zotavujte prajem veľa veľa zdravíčka ❤️❤️❤️

15. okt 2019
avatar

Gratulujem ❤

15. okt 2019
avatar

Gratulujeme 😘😘😘😘 hlavne oddychni a uzi v sukromi 😘 mk pocka

15. okt 2019
avatar

Gratulujem k malinkej a želam obom vela vela zdravička❤❤❤❤❤

16. okt 2019