Okamzite a aj takmer vsetky zname v okoli (zaleziac od poporodnych zraneni) - zijem v zahranici a tu sa to vobec neriesi...
S obomi som šla prvýkrát keď mali 3 týždne, jeden narodený koncom marca, druhy koncom januara
Mne dr povedala že po 7 dňoch už môžeme narodil sa 4.12 že teplejsie už nebude😂
S letným by som šla už po týždni. A podľa mňa s takýmito malými bábätkami sa chodí najlepšie.
Porodila som v marci bol to môj 3 cisársky rez no von s malinkou šiel manzel asi už na druhý deň ako sme prišli z pôrodnice
Ja som tiež mala cisarak.v utorok sme prisli domov,v piatok podvecer sme sli von..malá mala 1 tyzden,1 den..bolo to v auguste
Mala narodena v aprili, kocikovala som ju vonku po tyzdni, no stylish ako Jasmina som nebola 😂😂😂😂
fotka asi nebude zo Slovenska... mne sa chalani narodili obaja v auguste. Nuž, možno som im tiež chcela ukázať všetky krásne miesta na zemi, ale boli dôležitejšie veci, ktoré sme museli doriešiť. Nuž, je to aj o peniazoch 😉
S obidvomi som bola von uz v den po vrateni sa z porodnice. Citila som sa dobre, bez poporodnycj zraneni, uz spom po 4 dnoch kludu potrebovala ludi lebo bu som sa scvokla
Na druhý deň po návrate z pôrodnice.... Čiže keď mali deti 1 týždeň.
Na 2den po prichode domov cize mal tyzden.
V piatok sme prišli domov, v sobotu sme už boli na dvore, a na ďalší deň už som zvládla aj hodinovú prechádzku. Ale rodila som prirodzene, žiadne problémy neboli takže prečo nie 🙂
Samozrejme som nešla do reštaurácie alebo nákupaku, len v okolí domu na čerstvom vzduchu (jún)
Ja som kocikovala ked mal maly 8 dni, narodeny je zaciatkom Februara. Este skoro cela znska strana rodiny vraveli ze moc skoro, ale ja som potrebovala ist na vzduch 😄 ale takto som veru nevyzerala, to som este v tehotenskych dzinsoch a leginach chodila von 😂
Hned z porodnice sme isli vybavovat papierovacky s obidvoma rovnako... Mm bol väčšinou s babom vonku...
Mám "zimného" syna a po 10 dňoch sme boli na 15 min. vonku. Čas strávený vonku sme predlžovali.
Ja som rodila 18.12-..19.12 nás pustili z pôrodnice...20.12 so kocikovala
@slavomira236 to kde?
Dcéra jesenná, týždeň v pôrodnici, po návrate domov hneď von. Syn jarný, pôrod štvrtok, domov v piatok, v nedeľu sme išli von, čiže keď mal 3 dni.
@10zabka v Londyne a domov mi oznámili že idem večer okolo 22:30
@sisaka ako u nás na3 den
@slavomira236 obdivujem... moji mali obaja novorodeneckú žltačku, bola som rada, že môžem ísť po týždni domov. Mladší mal problémy ešte aj doma, pečeň mu odmietla pracovať. 2 roky sme chodili raz týždenne na odber krvi, potom už len raz mesačne.
Po 10 dnoch 😊
My sme išli hneď po prepustení, cítila som sa dobre, malá bola zdravá. Tak sme prešli snáď 800 metrov tam a späť. Teda na konci mi už nebolo všetko jedno a na druhý deň som sa nevládala postaviť 😀 trošku som to prepísala po pôrode prejsť viac ako 1,5 km😉
Po tyzdni
Dcera sa narodila 13.12. a isli mé von 31.12., u syna to bolo pár dní po prepustení z nemocnice. Išli by sme aj skôr ale pršalo a schladilo sa z 38 na 19 na stupnov. Narodil sa v júni.
1 - konec januara, vonki sa islo koncom februara
2 - jun - hned v ten den
3 - januar - o tyzden na chvilku
4 - minuly november - okamzite, bolo krasne slnecno
10 dni po pôrode 15 minútová prechadzka.
Dcéra sa narodila 2.10.vlani, počasie bolo super, išli sme na prvu prechádzku presne týždeň po narodení. Bývame kúsok od nemocnice, kde som rodila a keď sme odchádzali mi povedali, že nemusí ísť domov vo vajíčku a v aute ale kľudne v kočíku ju vziať peši
Na druhý deň ako som z pôrodnice prišla
S októbrovou po cca 2 týždňoch, s augustovou na druhý deň 🙂
von na prechadzku sme sli hned ako nas prepustili.
na vylet okolo 4mesiaca, ale urcite tie poznatky z Tatier moje dieta nevyuzilo pri pisani maturitnej temy Moja prva dovolenka😂 kedze si z tohoh pamata velke nic.
To vyzerá ako Neziderské jazero v Rakúsku. Nie je to ďaleko od Ba 😉 Ja som bola v utorok prepustená z nemocnice a vo štvrtok sme šli von 🙂
Je to neziderské jazero. Aj my tam chodievame sa kúpať. Je to kúsok od Bratislavy.
Moja sa narodila teraz 26.7 v piatok, 29 v pondelok nás pustili domov. V sobotu poobede sme boli prvý krát vonku. Aj to len za to, že bývame v bytovke a doktorka neodporúčala chodiť hore dole výťahom, že tam je najviac bacilov a na chodbe prievan. Že až po týždni keď tak. Na dome by som išla von skorej. Odvtedy chodíme každý deň von navečer, keďže teraz je moc teplo cez deň.
Inac veľa zavisi aj od počasia. Predsa keď je dieťa letné je to iné ako keď je nejaké sychravé upršané októbrové počasie a fúka ako besné.
asi na druhy den po prepusteni z porodnice. ale teda s kocikom mala zozaciatku problemy a s autosedackou este vacsie, takze u nas by som si taketo vylety nevedela vtedy predstavit. ale tak dobre pre nu, ona ma okolo seba kopec ludi, kt. pomozu, mozu sa stretnut(nepracuju na pevnu prac. dobu) atd. takze to ma o dost lahsie si myslim. dobre pre nu...
Ako nás pustili z nemocnice asi hneď i 2dni.
Vsetky 3 deti som kocikova v den ked nas pustili z porodnice

Aky to ma kocik