icon
avatar
januska131
Správa bola zmenená    10. júl 2019    

Najsilnejšia skladba, akú Rytmus" stvoril, patrí jeho nenarodenému synovi 💙👶.
Ja teda nie som jeho fanynka, ale veľmi sa mi páči, možno sú to tie tehotenské hormóny🤰.

👉Už ste ju počuli? 👈


Zdroj:https://topstar.noviny.sk/showbiznis/454610-jasmina-o-mene-pre-syna-pato-prijal-sanela-s-obrovskou-radostou

#joj

avatar

kolko je v pesnicke vulgarizmov?

10. júl 2019
avatar

Je to milé, je to krásne a pieseň sa mi veeelmi paci. Želám im šťastie, každý si ho zaslúži 🙏

10. júl 2019
avatar

Konecne bez nadavok

10. júl 2019
avatar

A co hovorite na meno pre syna? Sanel 😁

10. júl 2019
avatar

@viktoriazria buduci rok bude dalsich xy Sanelov na Slovensku 😎

10. júl 2019
avatar

@viktoriazria šanel ci sanel? Hm... tipicke pre romov esmeraldy sandokani

10. júl 2019
avatar

Horšie ak sa narodí sanelka 😁😁😁

10. júl 2019
avatar

pesnička má emotívny text no celkovo mi príde nejaká "neučesaná", proste mi to príde ako nasilu vytvorené niečo. Oceňujem, že sú tam nie vulgarizmy, ale nemôžem povedať, žeby som z nej "padla na zadok" 🙂

10. júl 2019
avatar

mne celkovo ta pesnicka pride taka "narychlo robena", nic moc text, hrozna hudba k tomu. Ale i napriek tomu sa mi piesen paci, pretoze sa mi paci ako chlap, ktory sa hra na tvrdasa, dokaze takto verejne prejavit svoje city a emociu.

10. júl 2019
avatar

Take cukrove 🙂 a od Popovica vzdy na jedno kopyto. Ako to zacalo hrat som sa pytala muza ci mu robil hudbu Popovic a vraj hej. To je hned jasne.
Meno Sanel je bosnianske, pre nas netradicne, pre nich mozno bezne ako u nas Peter a Pavol 🙂
Každý nech si da meno aké sa mu páči.
Ale palec hore za to ze ako chlap vyjadril svoje pocity a emocie.

10. júl 2019
avatar

@viktoriazria ani pekne ani skarede, ale teda k priezvisku Vrbovský to je podla mna des a hruza. Balkanske meno a Slovenske priezvisko. Ale je mi jasne ze asi bude mat priezviska dve

10. júl 2019
avatar

Som myslela že s hudbou sa viac pohraju a bude to riadna pecka... úprimne Za mňa nič moc mňa to teda neohurilo

10. júl 2019
avatar

Mňa tiež nebaví, nuda

10. júl 2019
avatar

Mne sa páči klip 😊 rytmusa nepočúvam ani extra neoblubujem ale klip sa mi zdá pekný

10. júl 2019
avatar

Kazdopadne bez ohladu na to aka je ta pesnicka je to pekne gesto pre chlapceka,mne by sa pacilo keby napr.moje deti mali nejaku pesnicku podla mna je to mile a pekne vyznanie lasky od rytmusa ci jasmine alebo syncekovi..v tej pesnicke vyzera ozaj ze ma uctu k jasmine ako svojej zene a matke svojho dietata coz je teda zaklad pre stastnu rodinu...jeho hudbu vobec nepocucavam,toto je take ze mi to staci pocut raz...

10. júl 2019
avatar

Klip som nevidela a ani nechcem lebo sa kazdy ide z toho pototo.A to meno Sanel Vrbovsky ... horsie uz je len Manolo Porucha syn od Mamby

10. júl 2019
avatar

Kedy ma jasmina termín? Minule sme sa o tom bavili s kamoškou a nikde to nenašli

10. júl 2019
avatar

@bolila tak Manolo to vyhrava 🤣

10. júl 2019
avatar

On bude asi Sanel alagic Vrbovsky 🤔

10. júl 2019
avatar

@bolila len Porucha neni jeho skutocne priezvysko :D vola sa Rakicky 🙂

10. júl 2019
avatar

@ninkamamka no tak to uuuplne meni situaciu 😁

10. júl 2019
avatar

@bolila znie to aspon trosku lepsie :D

10. júl 2019
avatar

Tak ja som riadne mimo 😂 mne vôbec nedošlo, že názov tej skladby je meno dieťa 🙈

10. júl 2019
avatar

A ja že to bude Chanel 😂😂.

10. júl 2019
avatar

Nepaci sa mi a vobec ma nechytila za srdce...... jedine co je pekne je klip a to ze tam nehresi.....inac nuda. Z mena sa nevysmievam je to ich dieta neriesim zrejme je z balkanu a paci sa im.....kazdy da take ako sa paci im.....nechapem preco ma niekto potrebu sa smiat z cudzich mien hlavne ze v slovenskom jazyku sa uz pouziva kopa anglickych slov.....ale to je v pohodeeeee nie?

10. júl 2019
avatar

Tá ich láska je pekná, ale už trápna. Som zvedavá, ako budu komentovať rozchod, lebo tí čo prežívajú rozpravkovú lásku rychlo zazvoní zvonec a rozprávky je koniec.

10. júl 2019
avatar

Táto ich veľká láska dlho nevydrží....aspoň u Rytmusa urcite

11. júl 2019
avatar

@ivis_iv ved aj bude v skole urcite.
kazda laska je pekna, len nie kazda sa pretrca v mediach.

11. júl 2019
avatar

tak som vydrzala polovicu, pesnicka na urovni pubertiakov,co si zalozili hudobnu skupinu.

11. júl 2019
avatar

Raz a dosť...strašne prvoplánová a na silu urobená skladba...

11. júl 2019
avatar

Nepwci sa mi to . Take pubertalne

11. júl 2019
avatar

po svadbe nastal.okolo nich utlm co sa medii tyka,tak musli nejako zaujat.

11. júl 2019
avatar

Pesnicka je hodna tak do rodinneho albumu,urcite nic pre verejnost na socialne siete. To uz Mirgova urobila o synovi lepsiu skladbu. Ale chapem,ze ta to ako prvorodicku dojalo. Kazdy si to narodenie dietata tak idealizuje,ide puknut od lasky a potom pride prvy rok,dva,tri,vzdor, hadzanie o zem,papulovanie, ale o tom uz klip nikto nenatoci😂🤣

11. júl 2019
avatar

@iwesska presne toto isté napadlo aj mňa...Mirgová urobila 100x lepšiu pieseň 😉

11. júl 2019
avatar

@bolila No neviem,ci Hektor Tuma je na tom lepsie.🤔 Jasmina je aspon Balkanka,takze to zahranicne meno aj chapem v tychto pripadoch,ked je jeden z rodicov cudzinec. Ale kde dvaja Slovaci prisli k Hektorovi,to dodnes nie. Ale aspon sa mi paci,ze mu chrania sukromie a neriesia ho na soc.sietach.

11. júl 2019
avatar

@evuska32 Ako sa ta Mirgovej pesnicka vola,nevies? Neviem si spomenut.

11. júl 2019
avatar
11. júl 2019
avatar

@iwesska Talizman 👍

11. júl 2019
avatar

@5violets 😂👍
Teraz sa nevie dockat,kedy vylezie z brucha von tak sklada piesne. Ked bude vacsi,tak bude odratavat sekundy ked zaspi aby mohol skadat piesne namiesto kociek 🤣

11. júl 2019
avatar

@iwesska ja myslim ze on si bude zit taky zivot ako teraz taky divoky a Jasmina bude s malym a budu sa hadat 😀

11. júl 2019
avatar

@tigra440 nikdy to nepovedali. ale akurát včera som hľadala, že kedy oznámili že je to chlapec-ona si to dala zistiť vrámci trisomy testov a tam je výsledok po 12. týždni, a vyšlo mi to, že termín má cca okolo 20 júla. ale môžem sa mýliť 😀

12. júl 2019
avatar

inak sledujem ich oboch na IG a ja im to verím. samozrejme môže sa stať čokoľvek, ale ako som raz niekde čítala, rómovia a albánci sú taká nátura, že držia spolu. možno budú mať búrlivé manželstvo, ale možno o to intenzívnejšie 😀 a meno sa mi páči vzhľadom na jej pôvod, ale áno, na slovensku to bude znieť podobne divne ako Lucas, Bentley, Liam, Nino a pod. Ale myslím si, že každému kto dá také meno môže byť jedno, čo si o tom myslia druhí 🙂
a pesnička je krásna svojim významom a klipom. tie zábery z neho sú reálne, čo za ten čas spolu prežili a ide z toho veľká láska 🙂

12. júl 2019