Zapadne slovensko...kde sa da sankovat? 🛷
@iwesska v rakusku 😂
Pezinská baba
Makov, Podjavorniky
Inovec
@adelluska prosimta Pezinska baba je bez vločky snehu
@daniela022 ale drží sa tam teda drzal
@adelluska ukazovali včera, nie je tam vobec sneh
Inovec alebo javorina.
Baby my sme teraz na prazdninach okr.Brezno ......od poobedia snezi....a dufam ze bude do rana nech si decka uziju sneh....lebo ked sa vratime domov tak nas isto caka len dazd😢
Zapad absolutne nic 😕 my sme v Oščadnici teraz a je tu kopa snehu a stale snezi 👌🏻👌🏻
Vcera v spravach hovorili, ze iba Bezovec a Stara Myjava.
Počkaj do štvrtku. Malo by snežiť a potom by mohla byť aj tá Pezinská baba
na Pezinskej babe je sneh.. umelo zasnezuje.. nie je to idalne ale dnes lyzovali..
my sme boli vcera u nas na Kykuli (okr.trencin) a presli sme potom na ceske kopanice..tam bolo snehuuu,paradna sankovacka... ale dnes neviem veru
Aj na inovci je sneh my sme tam boli sa sánkovant
Na Inovci sme boli dnes a deti sa parádne posankovali
vikend a buduci tyzden sa ma ochladit a snezit ❄ tak snad niekam vybehneme

No kedze je vonku 8 stupnov,tak jedine na nejakom umelo zasnezovanom kopci o ktorom ale neviem.