za pápeža (už je na ventilácii)... Otče nás... Zdravas Mária... Sláva Otcu... Nech sa stane vôľa Božia 🙏📿
❤️🙏
Odkial mas prosim tuto spravu?
Ved som niekde dnes čítala, že stav sa mu pomaly lepší.
@srdeenko19 ano. Vacsinou informuju rano ze aka bola noc.a to "posuvaju" media. No vecer chytil nejaky silny kasel a museli ho dat na ventilaciu ☹
@srdeenko19 toto bolo podla mna predsmrtne polepsenie. Zial, je to normalne, choremu sa casto az vyrazne polepsi. Je mi ho luto, pride mi byt uzasny clovek, ale zial, ma uz svoj vek... 😪
Ma už svoj vek. Krásnych 88 rokov. Modliť sa za uzdravenie už asi nie je reálne. Skôr sa modliť za pokojný odchod z tohto sveta. ❤️❤️❤️
Treba prijať vôľu Božiu, je to úžasný človek, no už má svoj vek ... Boh sa oňho postará, vie, čo je pre neho najlepšie ❤
Joj, tak v tom prípade je mi to veľmi ľúto. Rozhodujúce budú najbližšie dni 🙏
@maryetta
Na fb pisali že zomrel
🙏🏻
@kvet1 podla mna hoax, uz by to bolo vsade
Tak starý človek na UPV už nemá veľa šancí rozdýchať to...tiež je to len človek a večne tu nebude....🤷
@lentilka46 nie, nie je https://www.vaticannews.va/sk/papez.html teda to o zhorsenom stave, nie smrti
@kacena4 reagovala som na komentar kvet1 o smrti. Bola aj oznacena. Zial, si myslim to,co tu uz bolo vyssie spomenute, ze islo o predsmrtne polepsenie. Aj ked,bodaj by to nebola pravda.
Že v pondelok oznami vatikam
Ja neviem či je to pravda.ja som len na fb čitala

🙏