icon
avatar
katka0210
21. dec 2011

Hračky pre detičky vyrobené z láskou 🙂

Albumček je pridaný pre inšpiráciu pre mamičky 🙂 Hračky som robila volne bez postupov, bez strihov len tak, takže návody nemám.
Môžete sa inšpirovať, vyrobiť svojim ratolestiam 🙂 Nevyrábam na objednávky, nemám na to čas, ďakujem za pochopenie.

avatar

nádherné hračky 🙂

21. dec 2011
avatar

to je milené šikovná

30. jan 2012
avatar

Ďakujem, malá ich zbožňuje 🙂

30. jan 2012
avatar

šikulka si

30. jan 2012
avatar

krasne ... 🙂 ... musela som dat ,,vybrali sme,, 🙂 ... naozaj pekne

30. jan 2012
avatar

suprové

30. jan 2012
avatar

musela som sa na novo prihlásiť keď že som už bola odhlásená no nedalo by my napísať pochvalu a obdiv nad Tvojou kreativitou a šikovnými rúčkami krásne dielka a naozaj jedinečné 🙂

30. jan 2012
avatar

uzasne, nemam slov... :O)

28. mar 2012
avatar

Ďakujem 🙂

25. apr 2012
avatar

Krásne hračky-maminka šikulka.🙂🙂

25. apr 2012
avatar

nádhera

25. apr 2012
avatar

Katulienka ... darmo-darmo proste šikuľka si ti poriadna a princeznička aké má už dlhé a husté vlásky, posielam veľa síl a zdravia

26. apr 2012
avatar

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzasne, z albumov o rucnych pracach sa mi tento zatial paci najviac..zjavne kvoli objektu zaujmu

26. apr 2012
avatar

@zdenkam ďakujem 🙂 toto tu zďaleka nieje všetko, už mi spod rúk vyšlo takmer 200 kúskov 🙂

26. apr 2012
avatar

krásne hračky.ja som zatiaľ urobila len jednu - Mikuláša:o)syn ho volá že dedo a spí s ním v postieľke.ale nie je veľmi vydarený :o( škoda,že nedáš nejaký návod

26. apr 2012
avatar

@katka0210 wau, bez komentara. Smiem sa spytat, nepredavate aj nieco? Prave sa snazim najst cez sashe vhodnu rucne robenu hracku 2rocnej princeznicke

27. apr 2012
avatar

@katka0210 tak sam vas tam tiez nasla, super, popozeram

27. apr 2012
avatar

myslim, ze krajsie hracky som nevidela, hlasim sa na kurz, 😅

27. apr 2012
avatar

@zuzana36 kiež by bolo viac času 🙂 ďakujem 🙂

27. apr 2012
avatar

krasne!🙂

30. apr 2012
avatar

@nata_ aj mne sa veľmi páči Tvoj fotoblog a ďakujem 🙂

30. apr 2012
avatar

si velmi sikovna.. 🙂 originalne, nadčasove, proste nadhera.. 🙂 ja som tiez sila, ale skor babiky, inak sa venujem skor malovaniu.. ale pred tebou, klobuk dolu.. 🙂

30. apr 2012
avatar

@neimed aj ja sa venujem maľovaniu obrazov, tu mám fotoblog 🙂
http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/katka0210/a...

30. apr 2012
avatar

tu je moja stranka keby si chcela nahliadnut.. 🙂
www.artik.sk

30. apr 2012
avatar

@katka0210 lenze rozdiel je v tom, ze ja mam inspiracie stiahnute z netu a ty tvoris🙂 krasne! prjem vsetko dobre!!!

30. apr 2012
avatar

@katka0210 si velmi velmi sikovna. . . nadherne hracky, velmi sa mi pacia, robis to podla navodu, mohla by si mi poslat. . . dakujem 🙂

14. máj 2012
avatar

@jubega ani jednu som nerobila podľa návodu, všetko je to voľná tvorba 🙂

14. máj 2012
avatar

tak ozaj si sikovna, mozno skusim aj ja 🙂 uvidim co z toho bude 🙂

14. máj 2012
avatar

nadhera. da sa nejaka hracka aj kupit?

31. máj 2012
avatar

tie hračky sú nádherné a vydiet ,že sú naozaj vyrobené z lásky,žiari z nich niečo neskutočné, ked vydím takéto nádherné hračky pre detičky,no, vtedy velmi lutujem ,že mám obe ruky ľavé 🙂 🙂 🙂

31. máj 2012
avatar

kráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááása

31. máj 2012
avatar

Veru aj mna by zaujimalo, ci sa da nejaka ta hracka kupit. Su nadherne 🙂 Velky obdiv.

31. máj 2012
avatar

Ďakujem za pochvalu 🙂
Snažím sa si ukradnúť vždy trošku času a niečo vytvoriť, no kiež by mali dni aspoň 48 hodín 🙂
Baby ak raz budem mať more času, založím si PRO a budem robiť na predaj, ale zatiaľ nehrozí, mám strašne málinko voľného času.
@kisub1985
@ika_nika

31. máj 2012
avatar

tie sú úžasné,dakujem za inšpiráciu.šikovná si🙂

9. jún 2012
avatar

krásne, super, ale asi už nič nové nenapíšem... aj ja chystám vyrábať, len ten čas.... ale v hlave už ich mám hotové.... 🙂)

15. jún 2012
avatar

... nemam slov, uzasne veci :D, hned by som objednala, keby bolo nieco na predaj 🙂

15. jún 2012
avatar

nadhernucke, sikulka ste 🙂 mat tak taky talent 🙂)

15. jún 2012
avatar

Ďakujem žienky 🙂 toto je taká moja tvorivá terapia, kiež by som mala na to viac času...

15. jún 2012
avatar

Naozaj krasne dalo by sa take urobit pre moju dcerku? Viera

15. jún 2012
avatar

...pokochala som sa, su perfektne, vyhodila by som za ne mailand!🙂klobuk dole, ze kam sa hrabe Mr. Beanov macko...

4. júl 2012
avatar

nadherne! presne take sa mi pacia, nekomercne, vesele, originalne 🙂 si sikulka skutosne 🙂 skoda ze ja neviem sit ani hackovat 😀

27. júl 2012
avatar

su nadherne ...s takymi hrackami by som sa aj rada zahrala 😀

27. júl 2012
avatar

waw, krasne 🙂 sikovna ste velmi 🙂 deticky sa urcite tesia z takych nadhernych hraciek 🙂

27. júl 2012
avatar

Wáááw-super!

27. júl 2012
avatar

Ďakujem 🙂 baví ma to, som rada, že sa páčia.

27. júl 2012
avatar

požičate mi vaše ručičky 🙂.Potom vratiiim 🙂

27. júl 2012
avatar

nádherné

27. júl 2012
avatar

krásne a s veľmi peknou slečnou modelkou 🙂

3. aug 2012
avatar

že nenachádzam slov...krása

3. aug 2012
avatar

Ďakujem za pochvalu 🙂

4. aug 2012
avatar

kráása tomuto sa hovorí hračky nie jak tie kúpené samý plast brrrr:(

19. aug 2012
avatar

neskutocne krasne hracky

4. sep 2012
avatar

prosim ta, da sa niektory z tvojich navodov na hackvane hracky kupit ?

8. nov 2012
avatar

@smejko ja nerobím podľa návodov, ani neviem ako by som nejaký napísala, nepoznám ani názvy niektorých vzorov čo používam a ani si už nepamätám koľko čoho a kde som urobila 🙂

9. nov 2012