Dobrý večer, prosím v prvom rade o slušnosť a pochopenie. Chcela, by som sa opýtať...dnes (12.6) som si bola vybaviť cestovný pas s dobou dodania 30 dní... Na dovolenku odlietame 20.7...myslíte, že mi stihne prísť?... Môžem týždeň pred odletom urgovať o skoršie dodanie? Vybavovali ste teraz niekedy cestovný pas?...ďakujem🫣
Urgovat pojdes zbytocne. Mesiac by mal stacit, ak sa nestane nieco neocakavane.
Inak, aj nam sa stalo, ze sme davali dcere pas a pasu nikde. V den odchodu na dovolenku prisla sms, takze nabaleni sme isli po pas a potom hajde na cesty.
Drzim prsty.
podľa posledných správ zatiaľ stíhajú 30 dňovú lehotu
minule keď nestíhali tak sa dalo urgovať keď si priniesla ukázať že kedy odlietaš
ešte si vieš dať vybaviť zrýchlený pas - a budeš mať 2
Nedávno sme objednávali pasy. SMS, že sú hotové, prišla presne po 20 dňoch.
Ďakujem Vám veľmi pekne dámy, upokojili ste ma❤️
Podavala som ziadost 14.5. a 3.6. pas hotovy. Takze stihas uplne v pohode
Nam ťprisli na 21 den pasy
My sme si dávali robiť pasy (3ks) cca pred 2,5 týždnom. Už ich mame doma. Podľa mňa stíhate, ešte nezačala "sezóna"
Ďakujem Vám veľmi pekne dievčatá, dnes prišla správa, že pas mám vybavený. Neviete, si predstaviť, aký kameň mi padol zo srdca...🫣☘️Ešte raz ďakujem...
Ja si myslim ze ano! Ja som teraz v Marci vybavovala cez konzulat v NY a povedali mi ze tak 3 mesiace, po mesiaci mi volali ze mozem prist po pas😁