Dievčatá? Čo ste pociťovali pred pôrodom? Pýtam sa zo zvedavosti
Nič mi nebolo. Až pokiaľ som nezačala mať bolesti ako pri menštruácii.
Nič ani vo sne by mi nenapadlo že idem rodiť 😀
Pár dní pred hnačka a taká nervozita, veľká chuť na sladké (asi energia do zásoby) a s prepáčením hlienovity výtok (zátka) a potom nič ustalo to, až kým mi následne pri oboch deťoch zrazu nepraskla voda.
Ja mám take pichanie v podbrušku a tlak. Pýtam sa preto či je to normálne, alebo mám ísť pre istotu na pohotovosť
Mne este rano v nemocke tvrdili ze minimalne týždeň. Tak som si doma okopala zahradu a do par minut kontrakcie o par hodin bol maly na svete. Absolútne nič som nepocitovala.
Mala som 3 a kazde inac 😂
Kazdopadne ak si v termine tak si daj teplu sprchu. Bud ti to paradne rozbehne alebo sa ti minimalne ulavi 😉
ja som si pri druhom porode nevedela v pohode sadnut, stale som mala pocit ze sedim dietatu na hlavke. dosla som na kontrolu a otvorena na 6
Z ničoho nič som dostala take kŕče, že som sa nevedela ani vystrieť
Bolelo ma brucho,netvrdlo,ale bolelo a krize,to len spatne,ked rozmyslam,vtedy ma nenapadlo,ze sa to asi rozbieha,kedze rano som bola na poradni (38tt+2)a napisala mi kontrolu o tyzden 😄po magneziu ma presla bolest krizov a vecer mi uz len praskla voda.
Pri prvom absolutne nic,iba mi zacali postupne bolesti ako pri menstruacii.
@alexandra_saska ja mám teraz v podbrušku take bolesti, tlak a občas pichanie. Občas mi tvrdne brucho, ale to malo.
Tlaky v podbrušku,odišla hlienov zátka ráno,pár krát ma prehnalo,večer se utekali rodit...to bol prvý pôrod,pri druhom nič,len mi praskla voda,do necelých 2.hodin bol malý na svete...
absolutne nič. len zrazu mi odtiekla voda...
Nič, ľahla som do postele, že idem spať a zrazu praskla voda🙈už som dospala 🤣🤣
@laura5311 no radsej ist zbytocne ako nieco zanedbat...skus magnezium,horucu sprchu a potom uvidis,ci sa rozbehne alebo polavi
@alexandra_saska ďakujem skusim 🥰
@laura5311 drzim palce,hlavne rychlo a bezbolestne ✊️
Ja som mala 2-3 dni pred porodom taky divny pocit v bruchu, neda sa to opisat...ale citila som sa proste inak
@alexandra_saska ďakujem krásne
@ludmilka2407 aj toto čo mám ja je taký neopísateľný pocit. Neviem to k ničomu prirovnať
Ja som mala adrenalin v sebe.vsetko doma porobene o deti postarane.stale som vymyslala co by som isla robit.proste chut na nieco vela energie
@laura5311 tak mozno sa to uz fakt blizi
Ja som mala taký vnútorný nepokoj, že sa musím dať do poriadku, umyť vlasy, oholiť sa, že zachvilu pôjdem tak nech vyzerám ako človek, pekne som sa aj učesala😁 potom mi začalo tvrdnuť brucho celý deň a v noci som išla
Hnacku na 6 krát :D ci myslíš iny pocit? :D