icon

Dievčatá? Čo ste pociťovali pred pôrodom? Pýtam sa zo zvedavosti

avatar

Hnacku na 6 krát :D ci myslíš iny pocit? :D

31. jan 2023
avatar

Nič mi nebolo. Až pokiaľ som nezačala mať bolesti ako pri menštruácii.

31. jan 2023
avatar

Nič ani vo sne by mi nenapadlo že idem rodiť 😀

31. jan 2023
avatar

Pár dní pred hnačka a taká nervozita, veľká chuť na sladké (asi energia do zásoby) a s prepáčením hlienovity výtok (zátka) a potom nič ustalo to, až kým mi následne pri oboch deťoch zrazu nepraskla voda.

31. jan 2023
avatar

Ja mám take pichanie v podbrušku a tlak. Pýtam sa preto či je to normálne, alebo mám ísť pre istotu na pohotovosť

31. jan 2023
avatar

Mne este rano v nemocke tvrdili ze minimalne týždeň. Tak som si doma okopala zahradu a do par minut kontrakcie o par hodin bol maly na svete. Absolútne nič som nepocitovala.

31. jan 2023
avatar

Mala som 3 a kazde inac 😂
Kazdopadne ak si v termine tak si daj teplu sprchu. Bud ti to paradne rozbehne alebo sa ti minimalne ulavi 😉

31. jan 2023
avatar

ja som si pri druhom porode nevedela v pohode sadnut, stale som mala pocit ze sedim dietatu na hlavke. dosla som na kontrolu a otvorena na 6

31. jan 2023
avatar

Z ničoho nič som dostala take kŕče, že som sa nevedela ani vystrieť

31. jan 2023
avatar

Bolelo ma brucho,netvrdlo,ale bolelo a krize,to len spatne,ked rozmyslam,vtedy ma nenapadlo,ze sa to asi rozbieha,kedze rano som bola na poradni (38tt+2)a napisala mi kontrolu o tyzden 😄po magneziu ma presla bolest krizov a vecer mi uz len praskla voda.
Pri prvom absolutne nic,iba mi zacali postupne bolesti ako pri menstruacii.

31. jan 2023
avatar

@magic08 áno toto mám ja teraz niečo takéto

31. jan 2023
avatar

@alexandra_saska ja mám teraz v podbrušku take bolesti, tlak a občas pichanie. Občas mi tvrdne brucho, ale to malo.

31. jan 2023
avatar

Tlaky v podbrušku,odišla hlienov zátka ráno,pár krát ma prehnalo,večer se utekali rodit...to bol prvý pôrod,pri druhom nič,len mi praskla voda,do necelých 2.hodin bol malý na svete...

31. jan 2023
avatar

absolutne nič. len zrazu mi odtiekla voda...

31. jan 2023
avatar

Nič, ľahla som do postele, že idem spať a zrazu praskla voda🙈už som dospala 🤣🤣

31. jan 2023
avatar

@laura5311 no radsej ist zbytocne ako nieco zanedbat...skus magnezium,horucu sprchu a potom uvidis,ci sa rozbehne alebo polavi

31. jan 2023
avatar

@alexandra_saska ďakujem skusim 🥰

31. jan 2023
avatar

@laura5311 drzim palce,hlavne rychlo a bezbolestne ✊️

31. jan 2023
avatar

@laura5311 tiež odporúčam teplú vanu. Ak je to pôrod rozbehne sa to. Ja som vtedy šla na pohotovosť večer, cítila som sa nepríjemné, bolesti žiadne, len tlaky a pocit ze nemôžem sedieť a o hodinu bol malý na svete. Držím palce

31. jan 2023
avatar

Ja som mala 2-3 dni pred porodom taky divny pocit v bruchu, neda sa to opisat...ale citila som sa proste inak

31. jan 2023
avatar

@alexandra_saska ďakujem krásne

31. jan 2023
avatar

@magic08 akurát som sa sprchovala v takej teplej vode, tak uvidíme čo ďalej

31. jan 2023
avatar

@ludmilka2407 aj toto čo mám ja je taký neopísateľný pocit. Neviem to k ničomu prirovnať

31. jan 2023
avatar

Ja som mala adrenalin v sebe.vsetko doma porobene o deti postarane.stale som vymyslala co by som isla robit.proste chut na nieco vela energie

31. jan 2023
avatar

@laura5311 tak mozno sa to uz fakt blizi

31. jan 2023
avatar

Ja som mala taký vnútorný nepokoj, že sa musím dať do poriadku, umyť vlasy, oholiť sa, že zachvilu pôjdem tak nech vyzerám ako človek, pekne som sa aj učesala😁 potom mi začalo tvrdnuť brucho celý deň a v noci som išla

31. jan 2023